войтизарегистрироваться

Кінний театр "Запорозькі козаки", Запорожье

Кінний театр "Запорозькі козаки"

г. Запорожье, о. Хортица, ул. Заповедная, 23
(061) 701-24-81, 213-32-85
(067) 619-52-90
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО ТЕАТРА "КІННИЙ ТЕАТР "ЗАПОРОЗЬКІ КОЗАКИ""
ОПИСАНИЕ ТЕАТРА "КІННИЙ ТЕАТР "ЗАПОРОЗЬКІ КОЗАКИ""

КІННИЙ ТЕАТР «Запорозькі козаки» пропонує Вашій увазі програму фольклорно-етнографічного кінного театру, який розпочав свою діяльність на початку 90-х років та має величезний досвід прийому гостей. Театралізована вистава проходить на імпровізованій сцені, програма включає елементи вольтижування, джигітування - трюки на конях, роботу гарапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги. Проводимо старовинний ритуал «Посвячення в козаки» з даруванням почесної грамоти на пам'ять.

Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя створюють ілюзію історичної реальності. Кожен виступ Кінного театру - це воістину незабутні моменти Вашого життя!

Після виступу можна покататися на конях, розважитися з козацькою зброєю, погодувати птахів – гусей, павичів, ворона. Є можливість придбати українські сувеніри, вироби зі шкіри, вироби коваля, гончара, петриківський розпис, сімейні обереги, а також вишиванки.

 На території діє ресторан - музей «Козацька Залога», де можна скуштувати традиційні українські страви. Розміщення гостей у банкетній залі на 80 осіб, 2 колиби (мала банкетна зала) на 20 осіб, усі зали з дров`яними камінами. У теплу пору року - на вулиці під навісами. Розміщення будь-якої кількості гостей в окремих зонах. Тандир, російська та голандська піч.

Захоплююче шоу в поєднанні з українською кухнею створять унікальну атмосферу свята і викличуть почуття захвату!

Додатково прикрасять Ваш відпочинок виступи творчих колективів - бандуристи, кобзар, народні ансамблі пісні, шоу-балет, фаєр-шоу (танці з вогнем). Можливий підбір етнічно-фольклорних ансамблів за Вашим бажанням.

На Кінному театрі Ви зможете ознайомитися з однією з найбільш героїчних сторінок української історії початку ХХ століття. Хортицький кінний полк, також відомий як «Полк Чорних запорожців», який входив до складу Запорізької дивізії, був сформований під час Першої світової війни (1915 г.) і брав участь у боях проти німецьких і австрійських військ. У період Громадянської війни жодного разу не зазнав поразки в боях. Це був найсильніший підрозділ Української народної армії. До Вашої уваги - ​​експозиція зброї часів громадянської війни, а також вельми екстравагантна уніформа хортицьких воїнів, що дала полку назву "Полк чорних запорожців».

Крім цього, Ви побачите унікальну експозицією старовинних прасок і зможете простежити всі стадії еволюції праски - від злегка обробленого кругляка до сучасних (колекція налічує близько 300 штук). Зацікавлять інші предмети побуту 19-20 ст. (більш ніж тисяча штук), які присутні в інтер'єрі, а також справжній вітряний млин і колекція рушників. Поруч з Кінним Театром знаходяться перші експонати музею стародавнього судноплавства - кораблі типу «Чайка», «Бригантина» XVIII ст, підняті з дна Дніпра біля острова Хортиця. Їх унікальність полягає в тому, що подібних пам'яток на території Європи на сьогоднішній день не виявлено. Проект «Запорізька чайка» є єдиним реалізованим проектом з підйому, консервації та реставрації старовинних суден на території СНД.

На території Кінного театру діє Школа верхової їзди, де збираються шанувальники коней, верхової їзди та кінного спорту. Ми проводимо всі види навчання і тренувань для будь-якого рівня підготовки. Уроки викладає досвідчений інструктор, який в короткі терміни навчить Вас і Ваших дітей гарно триматися в сідлі і керувати конем, щоб Ви могли насолоджуватися верховою їздою без ризику для свого здоров'я!

Також запрошуємо відвідати захоплюючі кінні прогулянки мальовничими місцями о.Хортиця. Відчуйте безмежну радість від спілкування з природою та кіньми, і світ засяє новими яскравими фарбами!

ТЕАТР КІННИЙ ТЕАТР "ЗАПОРОЗЬКІ КОЗАКИ" НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ О ТЕАТРЕ "КІННИЙ ТЕАТР "ЗАПОРОЗЬКІ КОЗАКИ""
Сходила в это место первым делом и не пожалела)))) море впечатлений, накупила украинских сувениров,посмотрела выступление и отведала украинские угощения )) все по очень доступным ценам) всем советую посетить конный театр запорожские казаки если хотите получить положительные эмоции на всю жизнь)))
Я воспитаница комплекса Запорожская сечь мне оченя нравитса помима обычьных уроков мы занимаемся конною ездою поетому мы выступаем и в конном театре и на сечи а главные сабытия происходят на запорожском дубе в конном театре у меня есть свой конь которого я очень люблю и на выступлениях он меня никогда не подводил. на выступлении на дубе унас был случий когда на милицейской конюшни збежал конь а у них накануне было выступление а мы выступали через 4 канюшни и вот моего коня попросили на выступление я вночали сопротивлялась но потом я согласилася и меня конь не подвёл вконце мераприятия мы победили в месте с милицейскою конюшною потом мы выиграли вместе с конным театром сертификат на 10000 тысичь гривен вот так мы жывём на конном театре
Господи, Боже мой!!! Настя!!!Обнять и плакать... Это же просто вопиющая безграмотность. Стыдно то как))) Езда на лошадях и выступления не исключают уважение к себе, а значит окончание школы, как минимум. Достойное окончание, прошу заметить!!! Или Хортица предоставляет весь спектр экспонатов 18-го века, включая "темных" (безграмотных) людей?! Но ведь и тогда люди стремились к письму. А сейчас???! Имея все к тому возможности, так лениться.... Маугли. Просто Маугли. М-да. Украина обречена.
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Запорожьедругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
«Широкие лиманы, зеленые каштаны, Качается шаланда...
Иософатова долина - ущелье возле пещерного города Чуфут-кале...
На этом кадре - замок Жванец. Рядышком стоят крепостная...
Скалы адалары, вид с пляжа Гурзуфа. На скалах, если подплыть...
Севастополь – мой самый любимый город Крыма и один...