войтизарегистрироваться

санаторий Куяльник, Одесса

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Куяльник
от 414 грн

Лиманная улица, 170
(0 800) 50 50 82
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "КУЯЛЬНИК"
ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "КУЯЛЬНИК"

Одна из самых известнейших, уникальная по своим целебным свойствам грязелечебница - Санаторий Куяльник, уже в течение долгого времени помогает людям укрепить свое здоровье. С помощью таких минеральных ресурсов как сульфидно-иловая грязь, рапа и минеральная вода, в санатории Куяльник лечат широкий спектр заболеваний.

 

Основная специализация - это заболевания опорно-двигательного аппарата, заболевания нервной системы, лечение женского бесплодия, лечение псориаза, заболевания кровеносных сосудов и многие другие заболевания.

СЕРВИСЫ
  • кондиционер
  • холодильник
ЦЕНЫ САНАТОРИЯ "КУЯЛЬНИК"

Полулюкс студия: 1100 грн.

Полулюкс двухкомнатный: 1050.

Стандарт улучшенный: 850 грн.

Номер для спинальников: 621 грн.

Стандарт: 580 грн.

Эконом: 414 грн.

 

 

ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "КУЯЛЬНИК"
Я відпочивала в санаторії ім.Пірогова курорт Куяльник в лютому 2020 року. Санаторій відмінний, радянських часів! Територія прекрасна, повітря надзвичайне! Харчування відмінне, меню різноманітне. Медперсонал важливий. Кімната світла, уютна. Покоївки прибирали якісно. Особливу подяку і вдячність висловлюю лікарю Андрію Івановичу. Він лікар від Бога! Призначив мені курс лікування, пройшовши який я стала прекрасно себе почувати! Андрій Іванович дуже уважний, чуйний, душевний лікар! Висловлюю подяку покоївки за якісне прибирання в номері. Велике спасибі менеджеру Анні +38(048) 728-80-20, яка допомогла забронювати економ номер.
переваги:
Лікування на 5+
недоліки:
є, але дуже дрібні на них навіть уваги звертати не варто
Ірина,Роман, 12.02.2021   ответить   удалить ложный комментарий
Відпочивали з чоловіком у вересні 2020 року в санаторії ім.Пірогова м.Одеса. Сподобалося все: і проживання в корпусі, і харчування та лікування і дозвілля. Поставлено в санаторії все на гідному рівні, що дозволяє добре відпочити і отримати лікування. Окреме спасибі хочеться сказати нашому доктору Маріі і всьому медичному персоналу корпусу. Це справжні професіонали, чудові, уважні, добрі і чуйні люди. Хочеться всім їм побажати здоров'я, благополуччя, позитиву і всього самого найкращого. Ну а нам дуже хотілося б приїхати знову. Спасибі вам . дорогі, за все.
переваги:
Сподобалось все. Але ціна відповідає якості, бронювали номер зазделегіть за номером телефону+38(048) 728-80-20.
Бронювала для батьків путівку в санаторій ім.Пирогова . Окреме спасибі адміністрації санаторію і дівчаткам з відділу бронювання за чуйність і надання допомоги в розміщенні при заїзді в санаторій у них же по телефону +38 (067) 703-70-78. Мої батьки залишилися всім дуже задоволені, ставлю максимальну оцінку санаторію. Розмістили в хороший номер, надали прекрасне лікування, особливо масаж, мій батько такого масажу не отримував ніколи. Санаторій хороший. У порівнянні з квітнем з 2018 взагалі відмінно. Харчування хороше дієтичне, санаторне. На обід - фрукти. Увечері - булочки, кефір. Рідкі страви смачні. Порції достатні. Я б сказала, навіть забагато. У номері чисто. Забирають регулярно. Рушники міняють кожні три дні. Покоївки приємні панянки. Парк красивий. Є альтанки. Поруч бювет і ліман. Є ринок одягу. Магазин є. Повітря чисте. В санаторії є можливість поїхати на екскурсії. Увечері різні розважальні заходи.. В цілому, санаторій Куяльник відмінне місце, якщо хочеться просто відпочити від суєти.
Відпочивали два тижні. Місцерозташування - хороше. Все поруч. Оцінили на "10". Територія велика, доглянута. Трава стрижиться, дерева обрізуються, доріжки всюди. Номер - хороший, двохкімнатний. Оцінили на "10". Живлення - звичайне санаторне. Голодними не ходили. Оцінили на "8". Процедури – а іх було безліч на мій погляд найкращі в Украіні. В суботу також працюють лічені процедури, в неділю не працюють – день відпочінку. За два тижні наплавались в басейні та оздоровились . Спортзал постійно відвідували. Ванни на другому тижні перебування працювали через день. Швидше за все, медперсонал сидить на "пів-ставки".Але інших процедур достатньо. В наступному році знову приідемо і також бронювати буду тільки у Александра самого чуйного консультанта по заселенню +38 (048) 703-70-58.
Мы с сестрой впервые отдыхали в санатории «им.Пирогова» Одесса. Путевку еще забронировали в феврале на odecca.ru. На самом деле санаторий оказался очень привлекательным. Хорошие виды, сам санаторий, лечебная база большая, трудолюбивые преданные своему делу врачи, медсестры, работники столовой и обслуживающий персонал низкий всем поклон. Но в конце срока пребывания не обошлось без ложки дегтя !!! За двое суток до отъезда вечером пригласила нас к себе администратор Татьяна Михайловна и высказалась «Вы должны переселиться в другой номер потому что 517-й выкуплен и люди которые приезжают хотят только этот номер».
Даже извинилась за неудобства и ничего не объяснила. Позже она пересмотрела свои списки и оказалось что она просто ошиблась и это номер наш.
Уважаемые руководители, очень прошу объяснить своей подчиненной, что регистратура - это зеркало санатория. От работников этого подразделения зависит впечатление о санатории. Желаем всем сотрудникам Здоровья, счастья, а санаторию«им.Пирогова» процветания.
У санаторії «Куяльник» відпочивали вперше. Нас вразила чуйність, доброзичливість працівників санаторію: мед.работников важливого відділення, масажист, фіз.кабінет, грязелікування, ЛФК дівчаток, в їдальні дуже смачно готують і обслуговувоння на вищому рівні, адміністратори дуже прекрасні дівчинки- Анна +38 (048) 703-70-58 з легкістю знайшла и забронювала нам номер економ на сонячну сторону з гарним видом , адже відпочинок починається якраз з них при спілкуванні з ними ти вже розумієш, що приїхав не дарма. У вас прекрасний вид, дишишь і не надишешься, та й сама атмосфера всіх працівників санаторію «Куяльник» веліколепна. Сюда хочеться приїжджати і не один раз. Дай вам бог усім міцного здоров'я, сімейного щастя, оскільки ви все перебуваєте більшу частину на работи, а сім'я чекає вдома, всіх благ, достатньої зарплати, нехай санаторій буде сповнений відпочиваючих, але і відпочиваючі нехай будуть з хорошим настроєм і розумінням до вас. У вас все клас !!!
В санаторий Куяльник я приехала в первый раз. Очень приятно, что встретили на вокзале и о своем багаже я забыла аж до комнаты. Больше всего поразила атмосфера в «Куяльнике». Сколько вокруг доброжелательных взглядов и улыбок, что на душе становится теплее. Я благодарна медицинским работникам, администратору, горничным, а также поварам за вкусные завтраки, обеды и девушкам которые приносят нам эти вкусности. Хочу отметитить работников на ресепшене-Анну у нее я по телефону +38 (048) 703-70-58 бронировал номер заранее . У меня так в первый раз в жизни. Что после первого вопроса хочется задать второй, спросить о том, что меня беспокоит и получить душевный и развернутый ответ. Не было ни одного отказа. Удивило еще то, что устраиваются встречи с администрацией - а смущает то, что отдыхающие такие пассивные.
Я желаю Вам всем чтобы судьба дарила Вам много светлых, солнечных, мирных дней. А также крепкого здоровья.
Добридень! Хочу залишити свій відгук про відпочинок в цьому райському місці, санаторії ім. Пирогова Куяльник. Ми з чоловіком зі Львова. Приїхали в санаторій перший раз. Відпочивали та оздоровлювались з 15.08.2019 року. Почну з бронювання. У грудні місяці я купила путівку на середину серпня по інтернету на https://www.odecca.ru/sanatoriy-kuyalnik-odessa.htm і вийшло на 20% дешевше, за попереднє бронювання . Приїхали рано вранці, перше що зробили працівники санаторію, це заселили нас в номер, до речі оновлений(дякую дівчатам з відділу бронювання +380677037078) і погодували сніданком. Їжі вдосталь, смачна і корисна, багато салатів , фруктів, тощо. Далі відправили на прийом до лікаря, де доктор розписав все лікування і призначив необхідне обстеження, та процедури. Санаторій чудовий, персонал починаючи від дівчат які проводять прибирання, до лікарів на найвищому рівні. Лікувальний ефект вражає, от же відпочинити і оздоровитись раджу в Куяльнику.
Павел Лаврентьев, 5.11.2019   ответить   удалить ложный комментарий
Шикарное место для лечения. Внимательный персонал. Цены высокие, но цена оправдывает цели приезда. Отдыхающий состав разношерстный. В цело довольна. Рекомендую!
Лечение грязью и рапой. Доступные цены. Сервис на высоком уровне. Приехали на 2 недели и отлично поправили здоровье. Теперь у них новый сайт, который отлично работает https://kuyalnik.com/
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Одесседругой город
днем:-3...2 °C
ночью:-2...2 °C
Последние комментарии
Южный, 06:37
Волна, 12:40
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Мыс Фиолент, что  под Севастополем. Место, очень любимое...
“Красота – страшная сила. И чем дальше, тем страшнее…“...
Вернувшись из похода по Мармаросам, я уже точно знала,...
- Ви в город? - Ми в Одессу, а ви не знаю, куда. Сентябрьская...
Мистический средневековый город-крепость Мангуп был...