войтизарегистрироваться

Лазурное, путеводитель по городу

Лазурное

Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО "ЛАЗУРНОЕ"
ЛАЗУРНОЕ НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ "ЛАЗУРНОЕ"
Лазурное - отличное место для отдыха в любой компании.
Інформація про перевезення з Тернополя, Дубно та Волочиська комфортабельними автобусами МАN, NEOPLAN, BOVA на узбережжя Чорного моря (Лазурне, Залізний Порт, Скадовськ, Сімферополь, Чорноморське, Міжводне). Виїзди – кожного дня, працюємо без посередників. Ціна і якість Вас приємно дивують. Можливе поселення на туристичних базах.
Телефонуйте: 098-578-11-88 (Галина), 097-171-17-88 (Олег)
Пропонуємо незабутній відпочинок на морі
для дітей та дорослих.
МДОЦ "ПРИБРЕЖНИЙ"
Херсонська обл., смт. Лазурне, http://www.pribregniy.com.ua
Міжнародний дитячий оздоровчий центр „Прибрежний” неодноразово було визнано найкращим оздоровчим закладом України.
МДОЦ „Прибрежний" розташований на площі 6,7 га прибережної морської смуги Чорного моря, в курортно-заповідній екологічно чистій зоні Скадовського району, де в радіусі 120 км відсутні промислові підприємства. Табір приваблює сукупністю природних факторів: теплим морем, гарним пляжем, піщаним берегом та дном, цілющим повітрям, насиченим озоном, іонами брому, йоду, кальцію, калію та інших мікроелементів.
Територія огороджена парканом, має добре освітлення, облаштована великою кількістю зелених насаджень (дерев, кущів та квітів у квітниках).
Діти розміщуються в 2-х і 3-х поверхових цегляних корпусах по 10-20 кімнат та зручностями на поверсі, в кімнатам по 4-6 чоловік. Кімнати оснащені ліжками, шафами для одягу та тумбочками. Цілодобове постачання холодної води з двох власних артезіанських свердловин. Гарячі душі в кількості 40 місць знаходяться на території в окремих приміщеннях, подача гарячої води цілодобово
В Міжнародному дитячому оздоровчому центрі (МДОЦ) „Прибрежний" діти харчуються у великій (750 місць) світлій і затишній їдальні. Професійні кухарі з відповідальністю відносяться до своєї роботи. Харчоблок обладнано всім необхідним кухонним та холодильним обладнанням. Харчування в МДОЦ 6 (шести)-разове, різноманітне, нормативно збалансоване з достатньою кількістю фруктів та овочів.
По закінченню табірної зміни дітям обов'язково надається сухий пайок з набором продуктів харчування, питною водою та медикаментами за рахунок табору.
При заїзді в МДОЦ проводиться внутрішньо табірний медогляд, в тому числі зважування дітей, огляд педіатром, в бесіді з психологом діти розкривають свої побажання.
Організація якісного та повноцінного оздоровлення дітей в МДОЦ „Прибрежний" - це:
- організація цікавого відпочинку, який сприяє фізичному, психологічному та духовному розвитку дітей;
- пропаганда здорового способу життя;
Є всі необхідні умови для дозвілля різновікових дітей:
кімнати для гурткової роботи та місця для спортивних секцій з достатньою кількістю спортивного знаряддя (м'ячі, обручі, тенісні ракетки та багато іншого), наявність іграшок та настільних ігор; стадіон з трибунами для глядачів та біговими доріжками, майданчики для спортивних ігор (волейбол, баскетбол), літня відкрита тентована сучасна естрада на 700 місць, щоденні дискотеки, кінозал, костровий майданчик.
У МДОЦ „Прибрежний" на роботу з дітьми приймаються висококваліфіковані працівники.
Вихователі та культорганізатори, плавруки, фізруки, які безпосередньо займаються вихованням та оздоровленням дітей, мають вищу педагогічну освіту, досвід роботи з різновіковими категоріями дітей. Медичні працівники: лікарі, медсестри з досвідом роботи.
Ви можете придбати путівки для оздоровлення своїх дітей на 14 днів. Вартість 1 доби - 150 грн. При перебуванні дитини 14 днів вартість путівки становить 2100 грн. Для застрахованих осіб: за рахунок ФСС з ТВП на 14 днів – 588 грн. Батьки доплачують — 1512 грн. Для дорослих вартість – 2170 грн
Заїзди на 14 днів: 23.06-06.07; 6.07-19.07; 19.07-01.08; 01.08-14.08; 14.08-27.08.
Групи формуються не менше 15 дітей з керівником, який проживає й харчуються безкоштовно. Вартість проїзду сплачують батьки й керівники груп. Перевезення дітей до Херсону і в зворотньому напрямку cтановить 355 грн., для дітей до 14 років 315 грн.
Представник у Хмельницькому – Дзенглюк Людмила Іванівна:
тел: (0382) 707-996, моб. 0974519095
Почему забыли о острове Джарылгач,который так-же можно посетить как и Арабатку....?!
Курортне містечко непогане. Хороше співвідношення ціни і якості. Проте в певні періоди дуже брудне море і незліченна кількість медуз.
+380507108451 Сдаем комнаты в Частном секторе к морю 900мет или 15 мин,на сайте в прочем есть ссылки описание подробнее,Вам не мешает шум ночных дискотек.Широкий,чистый пляж.Комнаты от 2-4 чел.Условия:5 летних,2 душа с горячей водой,6 санузлов на территории.В каждой комнате телевизор,вентилятор. Стоимость койко-место 50 -60грн или 6-7$ в сутки.Есть оборудованная кухня/холодильники,посуда/.Еть возможность питаться в кафе на побережье.Предварительна запись,оплата за 2 суток
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Лазурномдругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Историко-культурный заповедник в с. Буша Ямпольского...
Какое смешное слово - Куяльник. Даже очень сдержанный...
Дрогобыч - второй по величине город львовской области,...
Практически в любом рассказе о столице Закарпатья, Ужгороде,...
Зимний Крым. Он может быть очень разным. В конце января...