войтизарегистрироваться

Ваше такси, Львов

Хотите быть первым в списке такси своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Ваше такси

247-67-67
063-854-8995
067-670-1981

Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО ТАКСИ "ВАШЕ ТАКСИ"
  ОПИСАНИЕ ТАКСИ "ВАШЕ ТАКСИ"
  Минимальный заказ через сайт www.taxi2476767.com.ua 12грн
  ОТЗЫВЫ О ТАКСИ "ВАШЕ ТАКСИ"
  жахливе таксі!
  мені потрібно було з одного кінця міста добратись в інший, це у Львові зробити вкрай важко. але зараз мова не про це, зателефонувавши в це таксі мені з перших секунд розмови почали хамити. на прохання подати машину до кінопалацу Довженка я отримала відповідь в трубці "шо такое Довженка и где ето?"
  повторюсь жахливе таксі, краще пішки піду ніж туди звернусь знову!
  Підписуюсь під кожним словом. Таксі жахливе. Замовила сьогодні в 20.00 на 20.30
  Приїхали в 21.00.
  Пів години водили за ніс що вже їде. А оператори це щось. Таке враження що не працівники сфери послуг а колгоспниці якісь.
  Жахливе таксі!!! Два рази за день не було вільної машини і сказали про це в останній момент! І нагірше те що операторка яка мене обслуговувала просто хамка.такого сервісу я ще не зустрічала. Підвищувала на мене голос і некомпетентно відповідала на мої запитання. Серозно люди ніколи не звертайтеся в цю контору!
  Таксі нікудишнє!!
  Викликав машину, сказали чекати смс. Чекав хвилин 10, смс не прийшло. Передзвонив, а мені кажуть, що не змогли знайти для мене машини. Хоч би смс відправили, попередили, щоб не чекав. Не користуйтесь цим таксі, ненадійне!
  В жодному разі не користуйтеся послугами "Наше таксі". Вже в котрий раз таксі просто ігнорує замовлення вартістю 50-60 грн, а смс повідомлення висилає через 15-20 хвилин. Розумно не зробили на свому сайті місце для відгуків, бо відбило би бажання замовити
  Фірма дуже погана. Так, у неділю замовила таксі заздалегідь, за дві години сорок хвилин до поїздки, але... майже за три години не знайшлося машини, щоб подати її до "Магнусу", що знаходиться в центрі міста. Звернулася на сайті "Ваше таксі" зі скаргою, але... мені надали невірну адресу компанії (Черкаська обл. , смт Лисянка, вул. Бужанська, 34 а, оф 6), на моє зауваження, що адреса є неправильною, дівчинка почала мені "їздити по вухах". Моя оцінка діяльності компанії - 1 бал з минусом. Більше ніколи користуватися не буду, та й іншим не раджу. Є багато інших компаній, які цінують своїх клиентів та ставляться до них з повагою, наприклад, "Софія" чи "Економка". До речі, на сайті "Ваше таксі" не передбачена можливість залишати відгуки, отже, керівництсву компанії відомо про проблеми с рівнем обслуговування клієнтів, але перейматися ними ніхто не бажає...
  НЕ ШАНОВНА ОКСАНА, ЩО ВИ НАГЛО БРЕШЕТЕ, ДЕ ЦЕ ПОБАЧИЛИ ТАКУ АДРЕСУ КОМПАНІЇ, ЩО ВИ ВИГАДУЄТЕ. ТАКОЖ ХТО ВАМ СКАЗАВ ЩО ЯКЩО ВИ ЗАМОВИЛИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ АВТО, ТО ВОНО ОБОВЯЗКОВО БУДЕ, ЗА ЦЕ З ВАС ПОПЕРШЕ НЕ БУРУТЬ НІ КОПІЙКИ, ПО ДРУГЕ ВОДІЙ НЕ БУДЕ ЗАРАДИ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ ЗА 40ГРИВЕНЬ СИДІТЬ ТРИ ГОДИНИ, ВОДІЇ В НАС ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ, А НЕ ЧЕКАЮТЬ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ, НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ НАПЕРЕД І ТАКИХ ПРОБЛЕМ НЕ БУДЕ, ВАМ НІХТО НІЧОГО НЕ ВИНЕН. ДАЛІ ЩОДО ТАКСІ СОФІЯ, ТАМ ПРОСТО ПРИЇЗД МАШИНИ ВАРТУЄ 50ГРИВЕНЬ, І ВИ ЩЕ НІКУДИ НЕ ІДИТЕ, ТАК НАСТУПНОГО РАЗУ ПОСТАВТЕ ТАКИЙ НА ВАШЕ ПОПЕРДНЕ ЗАМОВЛЕННЯ 150ГРИВЕН, І ВОДІЙ ЗНАЙДЕТЬСЯ. ТАК ЩО МЕНЬШЕ ТРЕБА ВИГАДУВАТИ І БІЛЬШЕ ДУМАТИ І ПРОБЛЕМ У ВАС БУДЕ НАБАГАТО МЕНЬШЕ.
  Р.S : РОЗУМУ ВАС, ХОТЬ ТРОШКИ.
  Скористалсь послугами цього таксi в перше i бiльше нiзащо не скористаюсь. Водiй хамовитий, говорить так нiби ми знайомi сто рокiв. Диспетчер- це взагалi окрема розмова, з таким хамським ставленням якщо чесно в перше зiткнулась. Дiвчинi, протипоказано працювати з людьми, i тим паче диспетчером служби тaксi, враховуючи те, що вона вочевидь, не знайома з картою мiста.
  БОНУСИ НА РАХУНКУ - РАЗВОД!!!
  регулярно отримую смс-ки з інформацією про те, скільки в мене гривень на бонусному рахунку. сьогодні захотіла ці бонуси використати, викликала таксі і проінформувала диспетчера що хочу використати знижку - в результаті отримала смс що нема вільних машин в даному районі (1 година ночі, центр - час "пік" напевно). одразу ж в цю саму службу подзвонила моя сестра і замовила таксі на ту саму адресу (але звісно по повній ціні, без знижки) - машина прибула через 3 хвилини. чудово працюють, швидко, але не мрійте про використання бонусів. якщо раптом компанія вам щось винна, не погоджуйтесь на зарахування грошей на бонусний рахунок, бо ви їх не використаєте.
  Така була хороша служба таксі. Користувалася вашими послугами десь 2 роки, але на жаль, доведеться все ж розпрощатися, оскільки дістали останнім часом смс-ки "Вибачте, в Вашому р-ні немає вільної машини"! А де поділися всі ваші машини? Раніше такого не було. Бували лажі в плані - водій ніяк не міг до нас доїхати, або смс-ки не доходили, але рідко, тепер же за щастя, якщо в "нашому р-ні" все ж виявиться вільна машинка!
  Жахливе таксі.Замовлення прийняли-я їхала на вокзал.Через 20 хвилин прийшло повідомленн про те що немає машин. треба або зразу повідомляти.про відсутність машин або відшкодовувати вартість квитка. Ніколи більше не замовлятиму на вашому- СТИДОБА!!!
  Таксі-порахуйки - це таксі шахраї,мій маршрут на Вашому таксі мені обійшовся 59 грн, а у Вас 2 км 20грн, а на інших не "порахуйках" - 52 грн.Отже у Вас програма ЛОХАЛЬНОСТІ ДЛЯ КЛІЄНТА (АДЖЕ Я САМА ПРОПЛАЧУЮ СВІЙ БОНУС НА МАЙБУТНЄ)!І якщо замовляю таксі не далеко ДО МЕНЕ НІХТО НЕ ПРИЇДЕ,ТОМУ ЩО ВИ НЕ ШАНУЄТЕ КЛІЄНТА! І Я НЕ РАДЖУ НІКОМУ "ВАШЕ ТАКСІ " у місті ЛЬВОВІ!
  Ми декілька раз на тиждень користуємось послугами "ваше таксі", здавалось би все добре, однак останім часом воно стало НЕНАДІЙНЕ, навіть смішно стає, але водії самі виберають приїхати їм за нами чи ні. Якщо ми викликаєм на далеку відстань- таксисти приїжають, якщо ні- приходить повідомлення що вільних машин не має.Причому таке повідомлення приходить не одразу, а через 5-10 хв, коли вже зібрались виходити.
  Частіше всього люди викликають таксі, коли спізнюються, а то й гірше- потрібно терміново їхати в лікарю, тощо і тому таке обслуглвування є просто недопустимим!!!
  Ми плануємо відмовитись від послуг "вашого таксі".
  На вашому сайті не влазить моє повідомлення - того пишу сюди. Вчора 17.10.14 скористався інформаційними послугами Вашої
  фірми а також послугою водія який Вас послухав.
  Замовлення було на 6км 400метрів. Прийшло смс 38
  гривень і написано - попередній тариф. Замовлення
  було чітке - з номера будинку до номера. Я подумав
  - напевно тому попередній бо водій не знає як туди
  заїхати - дійсно по навігатору показує не зовсім
  точно - але професійні водії знають. Я думав якщо
  попередній - то переглянуть в меншу сторону - бо така
  ціна далеко від ринкової - не вводьте людей таким
  чином в оману - таким чином ви лишили мене права
  відмовитись від замовлення. Потім ваш менеджер
  пояснила що ви думали що я ще кудись поїду. Смішно, я
  ж подзвонив не до гадалки а в інформаційний центр. І
  на рахунок тарифу - у вас є послуга мінімальне
  замовлення - здається 20 грн до 2 км - так от - я не
  замовляв цю послугу - так як в мене було 6 км 400м і
  як пояснила ваш менеджер у вас 1км коштує 4грн - того
  не потрібно мені рахувати перші 2 км як мінімальне
  замовлення бо я не замовляв цю послугу - і ще чому 2
  а не до двох. З таким підходом чому ви ще більше не
  підняли ціну - мало б вийти у моєму випадку 6км
  розбити по 2 км і вийде більше 60 грн. Не
  переживайте - я мав можливість і по ще більшому
  тарифу розрахуватись - мені спокій важливіший, І я не
  маю слухати з чого складається ваш тариф - я маю
  почути - 4грн за 1км. Але мабуть у вас більший - 5 чи
  6. Коли я замовляю в барі чанахи - в рахунку мені
  пишуть - чанахи. Якби це був ваш бар в рахунку було б
  написано 1) чанахи 2) мясо до чанахів 3) інші
  компоненти чанахів. Це є ваші проблеми як і ваше
  таксі. І ще - не потрібно мені по телефону начитувати
  тарифи з листка і перебивати мене - я клієнт - я вас
  найняв - я не для того позвонив шоб вас слухати а для
  того шоб ви мене почули. Ну от здебільшого 3 явні
  проблеми - введення в оману з попереднім тарифом,
  оплата послуг які клієнт не замовляв, не вміння
  вислухати і вирішити проблему.
  Мала шалене бажання телефонувати і сваритися з вами.
  Проте вирішила трохи почекати, вгамувати емоції, і не рубати з плеча по факту такої підстави ввечері 21 квітня коли було напродчуд важливо встигнути до відправлення транспорту на Київ.
  отож поясніть мені будь-ласка, як Ви працюєте з поперднім замовленняс на Вокзал? і як Ви в разі негараздів спілкуєтесь з клієнтами?
  бо якщо Ваша культура полягає в "паданні на мороз", скидування дзвінків і простого ігнору номеру, з якого зробили завчасне замовлення! - то дорогі панове - то ганебно! і після того називати себе якісним сервісом - подумайте чи варто. бо сервіс треба на ділі показувати, а не розповідати про то!!!!
  бо ж чиї проблеми, що мені підтвердили замовлення машиини завчасне на вокзал (де Ви певне здогадуєтесь, є час віправлення - і все, стопкран щоб навіть натиснути, треба там бути), прийшов час, пройшов час замовлення - а ніякої реакції, і на дзвінки теж специфічні відповіді, або й відсутність. і це добре, що поруч в людей теж є телефонні номери - з яких хоча б підняли слухавку, і вже не було як морозитись Вашому сервісу.
  і люди, то не проблема, що нема машини, (хоча попереднє замовлення робиться аби і Ви і ми були в безпеці) - то про то можна попередити і чемно то все розрулити.
  Отож наведіль лад в свому сервісі і навчіть працювати Ваш шановний персонал (оскільки імен не знаю, то зсилаюсь на всеь).
  І вимагаю конструктивної відповіді і якісної реакції.
  Адже сарафанне радіо в нас працює не зле.
  Оскільки поля для відгуків не має на вашому сайті(або ж не знайшла), а поле задати питання працює до моменту відпраавлення (ще один чудовий приклад Вашого сервісу), пишу сюди.
  Чекаю реакції!!!!
  Жахливе обслуговування.Користувалась послугами цього таксі до певного часу,коли не стався один випадок.Нас просто нагло обманув водій,взявши за нашу поіздку з Винник до Львова на 100% більше ніж повинен взяти,ми просто були обурені.Все таки повинен бути якийсь порядок,водіі не повині дерти гроші собі в кишеню скільки ім заманеться
  Адміністрація, 28.04.2014   ответить   удалить ложный комментарий
  Вартість проїзду повідомляє диспетчер. Ви маєте повне право відмовити водію, якщо він намагається змусити вас заплатити більше, незалежно від того чим він це аргументує. І будемо вам дуже вдячні якщо сповістите нас про такі випадки. Оскільки самовільна зміна вартості тарифу карається звільненям водія.
  Ми постійні клієнти. Користувались послугами таксі на протязі півтора року (тел. 0980232262). Останні півроку просто неможливо. Замовляємо таксі вже за годину. Якщо для таксистів незручний напрямок, машина і за годину не знаходиться. Добре, якщо повідомлять про відсутність машини через 40 хв. Терміново шукаємо таксі в іншій фірмі. Оператори SMS-повідомлення про відсутність машини вислати відмовляються. Шановна дирекція, зверніть, будь ласка, увагу на роботу Ваших працівників. Раніше сервіс був на багато кращим.
  машины презджают не вовремя.водители обманывают с ценами.никогда больше это такси не вызову.
  теж відмовилась від послуг цього типу таксі
  имя
  комментарий
  УРА! Отзыв регистрации не требует!
  Старофлотские казармы (Краеведческий музей)...
  Зарваницкий Марийский духовный центр. Среди...
  Погода во Львоведругой город
  днем:14...18 °C
  ночью:8...12 °C
  Последние комментарии
  Славута, 22:03
  Славута, 21:57
  Вопрос-Ответ
  5 случайных отчетов
  Из всей временно оккупированной Галиции австро-венграм...
  30 июля.Стартовали из Тольятти на Уфу. Впечатляют огромные...
  Отдыхали в Карпатах и, конечно же, не смогли отказаться...
  Я не спорю, что областной центр в вечерних огнях самый...
  Все мы, попадая в новый город, стремимся узнать о его истории...