войтизарегистрироваться

ресторан Релакс, Житомир

Релакс

Улица Черняховского, 103 в
(0412) 465-465 рецепция
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО РЕСТОРАНА "РЕЛАКС"
ОПИСАНИЕ РЕСТОРАНА "РЕЛАКС"

Гостинично-ресторанный комплекс « Релакс » находится недалеко от центра, в тихом живописном уголке, подальше от городской суеты. На 4- х этажах разместились: отель, ресторан, диско -бар, кафе, русская баня. Также к вашим услугам оборудованный летняя площадка, беседки, мангал, паркинг, автостоянка, автомойка и шиномонтаж. Вас здесь ждут заботливые хозяева, комфорт и уют, интересные встречи и культурный отдых.

ОТЗЫВЫ О РЕСТОРАНЕ "РЕЛАКС"
Праздновали там дР друга, все понравилось и вкусно!
Добрий день! Вас вітає журнал " Весілля по-нашому" - всеукраїнська мережа глянцевих журналів, в яких міститься вичерпна інформація про фірми та підприємства, які надають послуги при організації весілля у кожному з місті. Видання створене для тих, хто працює в сфері весільних послуг або цікавиться організацією весілля, для тих, хто планує підготувати весілля своєї мрії, для тих, хто робить перші кроки в сімейне життя.
Глянцевий повноколірний журнал-каталог - зручний ресурс для пошуку найкращих весільних салонів, агенцій, перукарень, салонів краси, ресторанів, банкетних залів; найкращі фотографи, відеооператори; безліч інформації з приводу оформлення весіль. “Весілля по-нашому” - це легкий для Вас спосіб заявити про себе вашим клієнтам та здобути нових.
Пропонуємо Вам розмістити Вашу рекламу в нашому журналі. “Весілля по-нашому” - це весільний журнал, який виходить тиражем по 5000 екземплярів один раз в квартал номерами “ВЕСНА”, “ЛІТО”, “ОСІНЬ”, “ЗИМА” в кожному з наступних міст: Вінниця, Житомир, Хмельницький, Львів, Чернівці, Камянець-Подільський, Сімферополь, Київ, Ірпінь, Біла Церква, Кіровоград. Загальний тираж журналу 55 000 примірників, мінімальна кількість сторінок журналу кожного з міст - 80, формат В5.
“Весілля по-нашому” розповсюджується у точках продажу преси за ціною 12 гривень, роздається у салонах весільної моди, розповсюджується курєрами по всіх журнальних зонах міст.
Ми якісно виділимо ваш бізнес серед собі подібних: професійний дизайн, індивідуальний підхід. Безкоштовно розробимо макет вашої реклами для журналу. Створимо неповторний і впізнаваний образ серед споживачів. Розміщення інформації про Вашу фірму в журналі “Весілля по-нашому” підвищить клієнтопотік і збільшить ваш дохід. Люди прийдуть саме до Вас.
Якщо Ви цінуєте власне положення на ринку, журнал ”Весілля по-нашому” - це Ваш вірний вибір.
Вартість розміщення рекламної сторінки у всіх наших місцевих журналах (170х241 мм) 2000 грн, вартість 1/2 сторінки 1200 грн, вартість сторінки у одному з міст-600 грн. 0.5cтр-300 грн!
Останнiй день подачi iнформацiї - 25.04.2013!
Ласкаво просимо на наші сторінки!
З повагою Свiтлана тел. 098-875-61-83!
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Музей расположен в самом старом здании города...
В центре старой части города Канева, возле...
Погода в Житомиредругой город
днем:1...7 °C
ночью:-1...3 °C
Последние комментарии
Берегово, 19:22
Южный, 21:37
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Похоже, что Крым постепенно возвращает себе славу популярного...
Город Глухов (35 тыс. жителей) на самом севере Сумской области...
Во время своей поездки по Крыму нам посчастливилось посетить...
Старый город Каменца-Подольского располагается на скалистом...
Небольшой городок на полпути между Черниговом и Киевом....