войтизарегистрироваться

ресторан Релакс, Житомир

Релакс

Улица Черняховского, 103 в
(0412) 465-465 рецепция
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО РЕСТОРАНА "РЕЛАКС"
ОПИСАНИЕ РЕСТОРАНА "РЕЛАКС"

Гостинично-ресторанный комплекс « Релакс » находится недалеко от центра, в тихом живописном уголке, подальше от городской суеты. На 4- х этажах разместились: отель, ресторан, диско -бар, кафе, русская баня. Также к вашим услугам оборудованный летняя площадка, беседки, мангал, паркинг, автостоянка, автомойка и шиномонтаж. Вас здесь ждут заботливые хозяева, комфорт и уют, интересные встречи и культурный отдых.

ОТЗЫВЫ О РЕСТОРАНЕ "РЕЛАКС"
Праздновали там дР друга, все понравилось и вкусно!
Добрий день! Вас вітає журнал " Весілля по-нашому" - всеукраїнська мережа глянцевих журналів, в яких міститься вичерпна інформація про фірми та підприємства, які надають послуги при організації весілля у кожному з місті. Видання створене для тих, хто працює в сфері весільних послуг або цікавиться організацією весілля, для тих, хто планує підготувати весілля своєї мрії, для тих, хто робить перші кроки в сімейне життя.
Глянцевий повноколірний журнал-каталог - зручний ресурс для пошуку найкращих весільних салонів, агенцій, перукарень, салонів краси, ресторанів, банкетних залів; найкращі фотографи, відеооператори; безліч інформації з приводу оформлення весіль. “Весілля по-нашому” - це легкий для Вас спосіб заявити про себе вашим клієнтам та здобути нових.
Пропонуємо Вам розмістити Вашу рекламу в нашому журналі. “Весілля по-нашому” - це весільний журнал, який виходить тиражем по 5000 екземплярів один раз в квартал номерами “ВЕСНА”, “ЛІТО”, “ОСІНЬ”, “ЗИМА” в кожному з наступних міст: Вінниця, Житомир, Хмельницький, Львів, Чернівці, Камянець-Подільський, Сімферополь, Київ, Ірпінь, Біла Церква, Кіровоград. Загальний тираж журналу 55 000 примірників, мінімальна кількість сторінок журналу кожного з міст - 80, формат В5.
“Весілля по-нашому” розповсюджується у точках продажу преси за ціною 12 гривень, роздається у салонах весільної моди, розповсюджується курєрами по всіх журнальних зонах міст.
Ми якісно виділимо ваш бізнес серед собі подібних: професійний дизайн, індивідуальний підхід. Безкоштовно розробимо макет вашої реклами для журналу. Створимо неповторний і впізнаваний образ серед споживачів. Розміщення інформації про Вашу фірму в журналі “Весілля по-нашому” підвищить клієнтопотік і збільшить ваш дохід. Люди прийдуть саме до Вас.
Якщо Ви цінуєте власне положення на ринку, журнал ”Весілля по-нашому” - це Ваш вірний вибір.
Вартість розміщення рекламної сторінки у всіх наших місцевих журналах (170х241 мм) 2000 грн, вартість 1/2 сторінки 1200 грн, вартість сторінки у одному з міст-600 грн. 0.5cтр-300 грн!
Останнiй день подачi iнформацiї - 25.04.2013!
Ласкаво просимо на наші сторінки!
З повагою Свiтлана тел. 098-875-61-83!
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Житомиредругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Когда в дом приходит гость мы, как правило, стараемся «начистить...
В прошлом 2001 году в августе мы решили поехать на Тарханкут. ...
Следующим днем мы отправились в Ялту, чтобы посетить зоопарк...
Крым. Май 2009г. Ниже водопада Джурла по течению, река Алака...
Два экипажа «Дикой Страны» - «Белая Ласточка»...