войтизарегистрироваться

частный сектор Ялынка, Шешоры

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Ялынка

с. Шешоры, участок Заворотье;
+38 (03478) 5-83-89, +38 (096) 459-57-92, ,
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО ЧАСТНОГО СЕКТОРА "ЯЛЫНКА"
  ОПИСАНИЕ ЧАСТНОГО СЕКТОРА "ЯЛЫНКА"
  Ресторан отеля предложит Вам широкий выбор блюд на завтрак, обед и ужин.
  В нашей сауне Вы сможете по-настоящему расслабиться и избавиться от напряжения.
  Надеемся меню нашего кафе Вас приятно удивит!
  Возле отеля есть мангальная площадка
  Необходимые мелочи и продукты можно купить в магазине отеля.

  СЕРВИСЫ
  • ресторан
  • сауна
  • кафе
  • кафе
  • мангал
  • магазин
  ЧАСТНЫЙ СЕКТОР ЯЛЫНКА НА КАРТЕ
  Выбор категории
  ОТЗЫВЫ О ЧАСТНОМ СЕКТОРЕ "ЯЛЫНКА"
  скрипник таня, 13.07.2013   ответить   удалить ложный комментарий
  Хочеш будь міцним бадьорим - Спочивати їдь в Шешори! Там Соколюків родина Дуже щедра і гостинна, На Стефаника, дім шість Ви очікуваний гість. Поруч річка, поруч гори- Добре буде вам в Шешорах! Ми були там,спочивали Наче в Раї побували. Тож і ви часу не гайте Та в Шешори поспішайте! P.S З великою повагою та вдячністю жінки із Запоріжжя!
  Надзвичайно мальовничий куточок.Будинок розташований під горою,до річки йти менше,ніж у місті до зупинки маршрутки (не більше 40 метрів),вона протікає попри садибу.Тиша,спокій,запах лісу,і шумок гірської річки.Хто в житті нічого не бачив окрім мегаполісу-скаже,що це рай на землі.Дуже привітні господарі.Смачна кухня,що включає національні страви.Подають,навіть форель,що водиться у тутешній річці.Не відпочинок,а казка.Є всі побутові принади притаманні сучасній цивілізації.
  Красивейшее место с живосной природой,чистейшим горним воздухом,манящим лесом,речкой с ласковим названием Пистенька и завораживающим тишиной вокруг.
  Хоть били всего два дня,но осталось море впечатлений,воспоминаний и надежд оказаться вновь в етом удивительном месте.Очень приветливие и радушние хозяева,есть все необходимое условия для отдиха-кусочек цивилизации у подножия гор.
  Це місце для тих,хто прагне на власні очі побачити первозданність природи,вдихнути неймовірно чисте карпатське повітря,з насолодою,скупатися в річці,коли поруч нікого іншого немає,лише ти,природа,водна стихія,і в воді, де бачиш відсвіт прожилків на своїх ногах,пливуть,ледве торкаючись тебе, маленькі форелі!!! Це щось неймовірне,такий релакс!!! оце до садиби "Ялинка" і треба їхати!!! Живучи в мегаполісах,ми, хронічно втомлені трудоголіки,прагнемо відпочинку,спокою...там-райське місце...з одного боку хати-ліс,з іншого річка,шум котрої слухаєш вночі і думаєш-Боже,які щасливі ці люди,бо вони дійсно є частиною природи,а не цивілізації,вони належать собі!!! Щоб хоча б трішки відчути себе такими,треба пожити в цій садибі!!! Навіть кілька днів відновлюють сили,набираєшся такого позитиву,що вистачає до Нового року,бо надругі новорічні свята поїдемо до них,бо ж поруч є підйомник,щоб спускатися з гірських вершин!!!Уявіть собі божественне місце на землі...Задумались??? Ото ж бо!!! Але саме тут,коли ти подалі від усіх інших людей,можна відчути як в організмі потоком вливаються сили!!!
  До всього фантастичного від природи Карпа,ще й шалена гостинність та привітність господарів!!! Як це тішить,коли усміхаються тобі,роблять все можливе,щоб тобі було комфортно відпочивати!!! А ще які смаколики готує пані Ганна,оце все...язик можна ковтнути!!! Неймовірно смачно,по-домашньому..бо, в кожну страву,яку вона пропонує своїм гостям,вкладає часточку своєї душі!!! Ми щойно повернулися від цих привітних людей.Тішу себе надією,що на другі новорічні свята ніщо не завадить знову побачити цю гірську красу,вершини гір в снігових шапках і відчути щирість та радість спілкування з господарями. ДЯКУЄМО!!! Алла,Олександр,Назар,Віктор!!!
  имя
  комментарий
  УРА! Отзыв регистрации не требует!
  Погода в Шешорахдругой город
  днем:0...0 °C
  ночью:0...0 °C
  Последние комментарии
  Виктория, 11:58
  Виктория, 11:53
  Вопрос-Ответ
  5 случайных отчетов
  Я люблю курорты. Но не отдыхать (так как считаю подобный...
  В моем личном рейтинге городов для постоянного проживания,...
  Каждый год с наступлением осени в моей жизни наступает...
  Благодаря тому, что компания wizzairсделала рейс в Вильнюс...