войтизарегистрироваться

Музей природи Канівського природного заповідника ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Канев

Музей природи Канівського природного заповідника ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка

Канівський природний заповідник
(04736) 3-29-91
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО МУЗЕЯ "МУЗЕЙ ПРИРОДИ КАНІВСЬКОГО ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНИКА ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ» КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА"
ОПИСАНИЕ МУЗЕЯ "МУЗЕЙ ПРИРОДИ КАНІВСЬКОГО ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНИКА ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ» КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА"

Музей природи Канівського природного заповідника був заснований в 1969 році. Це культурно-просвітній заклад, який містить цікаву та містовну інформацію про рослинний і тваринний світ як самого заповідника, так і в цілому регіону. 

В музеї є відділи зоології, ботаніки, палеонтології, лісовий відділ, відділи археології та екології. У відділі палентології можна довідатись про доісторичне минуле нашого краю, побачити рештки тих тварин, які населяли нашу територію в давні геологічні епохи, десятки, а то й сотні мільйонів років тому, коли тут був теплий клімат, а наш район був покритий морем, про що свідчать чисельні залишки морських тварин Мезозойської ери та тварин, що мешкали в часи переважання більш суворих — післяльодовикових періодів, за часів антропогену. 

Відділ археології дає нам уявлення про давнє історичне минуле нашого краю, про людей, які проживали на цій території в сиву давнину, починаючи ще з часів Кам’яного віку. На території заповідника виявлено декілька пам’яток археології: Мале та ВеликеСкіфські городища — датовані IV століттям до нашої ери; поселення полян — VIII-XII ст.. н.е.; та городище міста-фортеці Родень (VIII-XIII ст.. н.е.) відкрите в процесі систематичних археологічних досліджень пагорба Княжа Гора Миколою Біляшівським в 1891-1892 роках. Відвідувачі археологічного відділу мають змогу ознайомитись з експонатами, що ілюструють ці археологічні часи. 

ОТЗЫВЫ О МУЗЕЕ "МУЗЕЙ ПРИРОДИ КАНІВСЬКОГО ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНИКА ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ» КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА"
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Владимирский собор в Херсонесе - главная его...
Музей сексуальных культур является научно-просветительским...
Погода в Каневедругой город
днем:-1...1 °C
ночью:-1...3 °C
Последние комментарии
Слава, 17:39
Чоп, 17:15
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
...У сибирских староверов известна легенда о стране Беловодье,...
История Воронцовского дворца началась в 1824 г., когда генерал-губернатор...
Всего 248 километров от Киева. 
Когда дети подрастают, они перестают верить в сказки....
Самбор (ударение, кстати, на первый слог), районный центр...