войтизарегистрироваться

отель Каньон, Каменец-Подольский

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Каньон
от 60 грн

Речная, 67
(067) 9478929 Михаил
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО ОТЕЛЯ "КАНЬОН"
ОПИСАНИЕ ОТЕЛЯ "КАНЬОН"

Сдам комнаты посуточно в доме. Дом находится в исторической части города в 10-ти минутах ходьбы от крепости в каньйоне реки Смотрич.

СЕРВИСЫ
  • Wi-Fi
  • мангал
  • настольный теннис
  • сауна
  • телефон
  • фен
  • холодильник
ЦЕНЫ ОТЕЛЯ "КАНЬОН"

60 -100 грн.

ОТЗЫВЫ ОБ ОТЕЛЕ "КАНЬОН"
Дуже вдячний за гостинність. Залишилися задоволені з дружиною. В номері чисто, затишно і комфортно. Привітний та любязний господар, який надав інформацію та порадив,які місця на слід відвідати .
Ви мабуть об'яву сплутали и не туди написали. Це жахливий отель с жахливим сервісом та грязним побутом.
У кімнатах не прибрано і можливо дуже рідко прибирається, умивальник маленький, не зручний...
Якщо бажаєте гарно провести час в Кам'янець-Подільському,і не зіпсувати собі настрій,то раджу НЕ ЇХАТИ до цього отелю. Дуже брудно,незручне розташування та не зовсім адекватний господар. В номері були відірвані розетки, а ми були з дітьми! На наше зауваження,що це небезпечно,вислухали від пана Михайла не дуже приємну відповідь!
Зупинився в даному отелі разом з дружиною та сином, якому 8 років. Фото отелю усі реальні, але на фото чомусь господарі не показали,який бруд в кімнатах, а особливо в туалеті та на кухні. Наша зупинка співпала з вихідними днями, контингент отелю дуже сумнівний, багато чоловіків, які приїджають з дівчатами для задоволення своїх потреб. Для даних потреб місце просто ідеальне, бо жодна людина не знайде це гібле місце. Донька пана Михайла дівчина трохи легкої поведінки, навішується на всіх чоловіків, що призвело в моєму случаї до сварки з дружиною. Викликати таксі просто, але дочекатися його нереално, ніхто з працівників таксі не хоче їхати в цю блат-хату по їх словам. Кожен вечор купа чоловіків та жінок в алкогольному сп`янінні, господарі будинка завжди раді підтримати компанію с алкоголем. Дуже поганий залишився осад від такої поїздки, для сина взагалі був повний шок, бо дитина не звикла до такого. На добавленому фото докази контингенту, з якими господарі та дівчата проводять оргії.
Ми просимо вибачення за фейкові пости Вишневецької Яніки- жінки легкої поведінки,яка перебуває в інтимних стосунках з моїм тепер уже колишнім зятем та під різними іменами розповсюджує наклепи, провокації та пістави. Складається враження,що внаслідок важкої морально-психологічної травми, перенесеної у важкому підлітковому віці, циганка Яніка страждає гермафродитизмом тому й не може реалізуватися в житті, тим самим від заздрощів плюється ядом і давиться власною ж жовчю. Знаходячись в безвихідній ситуації,так як не маючи вищої освіти, звикла "заробляти" виключно своїм тілом, тому усіх людей приміряє під своє "Прокрустове ложе" розпутної жінки.
Відома на все селище як шаманка та професійна ш..ха Вишневецька Яніка Леонідівна 23.02.1990, Дніпропетровська обл, Новомосковський р-н, смт. Черкаське, вул Лісна 17\33,
А за фейкові пости та фото прийдеться Вам нести кримінальну відповідальність, хоча Вам не вперше.
Шановна Яна Мяготына Прыймак Вишневецький или сколько у вас там именно мне стало интересно ,что вы за особа и я решила узнать о вас побольше.
Вы оказывается хорошая шантаж сетка, и а в армии вас военные по плинтуса пускали, но вот нашёлся лох ,который вас подобрал с панели с ребёнком и вы решили пожить на его бабки, ко оные он мародерским путем обворовывал багатые дома привязывать до дверей трос от танка и сражаясь двери и мало того сливал солярки с техники, в то время как люди собирали на лекарства.
Так ,что сказанное все выше о людях относиться к вам.

Потаскуха как раз тот человек, который высказывает о других ,чтобы оправдать себя.
Вы Дніпропетровськ запомните этих людей
Прыймак
Я смотрю вы очень смелая блядь? У Насти научились? Люди,у которых ничего нет,могут только грязью поливать других!!! Вы неудачницы по жизни,несчастные баба,которые ничего лучшего в своей жизни не придумали,как пойти на панель!
Вы низшая раса,бляди никогда не были в почёте,и кстати,не имели и не имеют право на своё мнение! А раз вы такая смелая,может пообщаемся с вами не в просторах Интернета,а лично? И не та ли вы Ирина Винсковская,которая в городе Каменец-Прдольский очень популярна среди туристов по интим услугам?
Василь і Ірина, 19.06.2017   ответить   удалить ложный комментарий
Приїхали пізноз друзями.Поселили нас в шикарні кімнати обшиті Карпатським деревом з виходом на вулицю з усіма удобствами .Все новеньке в номері і чистота.Михайло звозив на екскурсію.Він екскурсовод.
Вечером напалив сауну.Кстаті ми чули тему про циганку ,яка гадить на його сторінці.Відбила чоловіка офіцера ,але то ,яке їхало тске здибалоі фотографії у сауні це їїробота , щоб люди не їхали від завісті і циганської натури.
Все в цих людей супер і природа і красота і добудували там гарно.А саме красиво, коли вечером виходиш з будинкуі бачиш на ладоні красиву з підсвіткою крепость , ніби в сказці.
І наостанок хороші привітні хазяєва і все там добре, а фотографії то циганки Віки Вишневивецької ,-Приймак, яка любить позувати по сайтах і гадити показуючи своє обнаженне тіло , може хтось клюне.Больних хватає , кстаті ви її можете найти в Дніпропетровській області чоловіки.
Ирина,а вы наверное коллега Анастасии по предоставлению интимных услуг на Речной,67??? С каких это пор клиентам рассказывают о проблемах хозяева блядюшника? От "жены-шалавы" любой нормальный мужчина сбежит!!! Вы ж такая же блядь,как и Настя,так что все очевидно)))
В вот насколько мне известно,то у Анастасии Приймак имеется дочь,которая больна на аутизм и синдром Ретта,и вместо того,чтобы заниматься лечением и реабилитацией ребенка,она ведёт аморальный образ жизни,терроризирует семью и всех родственников бывшего мужа! Займись лучше ребёнком! Ты уже достаточно сделала людям зла в этой жизни,а за грехи родителей страдают дети,помни это,лучше возьмись за ум,пока не поздно!!!
Настюша,твій номер не відповідає((( я хочу ще з тобою зустрітися. В тебе є мій номер. Подзвони.
Залишайте свій контактний номер телефону, Вам слідчий обов'язково зателефонує по кримінальній справі, відкритій на коханку мого тепер уже колишнього чоловіка Вишневецьку/Приймак Яніку Леонідівну за наклепи, шантажі, вимагання, розповсюдження недостовірної інформації та приниження честі та гідності.
А з Вами ми зустрінемося в суді!!!
Скоро!
Як кувиркатися зі мною за гроші так ти тільки за, а тепер в суді зустрінимося. то тебе ж і треба судити за проституцію.
Яніка Леонідівна, ви відчули себе гермафродітом?? Це ж треба до такого докатитися від бездіяльності? Чи така девіантна поведінка спричинена нестачею уваги зі сторони Приймака? Мені дійсно тебе шкода, немає жодних пріоритетів та радостей в житті, окрім як віртуальних накрутів та хворої фантазії. А що ж так нещасливо живеться з Приймаком,що ти без нас ніяк не можеш? Ви не врахували один факт- спецслужби чудово моніторять ваші коменти, локалізацію та ІР-адресу. Тут і прокололися!
Да кому нужны ваши алименты! Пользуйтесь на здоровье всей семьей! Вы ж с голоду подохните все,если у вас забрать алименты в 6000 тысяч,а меня мама учила,что у убогих забирать нельзя,и нельзя в них кидать камни,но иногда,глядя на таких морально нищих людей,понимаю,что целится надо прямо в голову!!!
Будьте уважні! Будьте обережні!
За відома неправдиву інформацію розповсюджує циганка Яніка Мяготина/Вишневецька/Приймак, яка часто підписується та реєструється в соціальних мережах та сайтах під іншими іменами.
Моя донька Анастасія проживала з чоловіком на Дніпропетровщині , працюючи викладачем англійської та німецької мов. Після того, як донька народила дитину, циганка скористалася моментом, оскільки вела аморальний спосіб життя, як стверджував тепер уже колишній зять, якого вона заманила до себе в ліжко. Шляхом численних махінацій та афер, підробляючи документи, добилася розлучення сім’ї. А тепер шантажує дочку і мене, розповсюджуючи неправдиву інформацію, тероризує принизливими смс-повідомленнями з погрозами, тим самим вимагає , щоб донька відмовилася від аліментів. Очевидно, що у неї було важке циганське дитинство!!!
Перебуваючи в нашому місті з тепер уже колишнім зятем скоїли численну кількість злочинів, в результаті чого проти них відкрито адміністративні та кримінальні провадження!
На регулярній основі Вишневецька представляється та прикривається статусом високопоставлених посадових осіб різної сфери діяльності, якою вона не є насправді, тим самим шантажуючи та погрожуючи державним службовцям.
Тому через безпорадність та безвихідь вдається до підступних вчинків та провокацій, враховуючи просто той факт, що вона ніколи навіть не була в моїй садибі.
Моя тобі порада – знайди собі подібного заможного цигана і не мороч чоловікам одне місце!
З повагою, Михайло!
Наперед домовились з паном Михайлом про проживання на 1 добу. На жаль, "вживу" зустрітись не вийшло, але 1 враження справив дуже приємного співрозмовника. Коли ми заселялись, його вдома не було, заселяли його діти. 1 враження- ми були не взахваті, але оскільки планували зупинитись лише на 1 добу,то не хотіли тратити свій час на пошуки іншого житла, та оплатили 200грн(як домовлялись, з 2 осіб), і прийнялись розпаковувати речі. А дарма. Провівши в кімнаті 10 хвилин, ми страшенно замерзли, попросили дочку п.Михайла дати електричний обігрівач, або включити опалення, на що отримали відмову, так як за її словами " опалювальний сезон закінчено" при тому, що температура за вікном +6,в хаті дуже-дуже холодно, вікно виходить на північну сторону, вид з вікна- на хаос з будівельних відходів, було дуже брудно, під кришкою унітазу "залишки випорожнень" попередніх жильців. Хотіла хоча б в душ піти- душ ніхто не мив, добре, що взяла з собою резинові шльопки, відкрила воду, але стати туди не ризикнула,адже вода не стікала, і стояти в тому бруді, і чужому волоссі не хотілось. Рушники синтетичні, маленькі і чистотою не пахнуть. Був посуд, але теж дуже брудний. Багато павутиння. Стіни з дерев'яного брусу, але на стінах дуже багато пилюки. Я дуже багато подорожую, але з таким стикаюсь вперше. Звичайно, за 200грн рівня 5зіркового готелю я не чекала, але елементарну чистоту в такій крихітній кімнатці можна було навести. Ще вразило, що на всіх стінах висять заборони. Це образливо, як для мене. Навіть години не пробувши, ми з'їхали звідти, і знашли нормальне житло. Правда, після наших довгих пояснень, що не так, гроші нам повернули.
Забронювали двох-місний номер на 22 квітня 2017 року. Попросилися поселитися раніше, близько 10год, оскільки правилами проживання передбачено поселення після 12 години. На даний момент я знаходився в церкві на ранковій службі,тому поселила їх моя донька. Перше враження склалося,що це дідусь з онукою. Провівши романтичну годину в номері, потребували фен, електричну плитку для приготування їжі, яка не надається в номер взагалі, та увімкнути опалення, враховуючи той факт,що отоплювальний сезон закінчився, а на вулиці була температура +14. Незважаючи на пояснення доньки, що опалення може бути увімкнено лише особисто мною, після повернення з церкви, дівчина почала скандалити, вживаючи ненормативну лексику,тим самим довела доньку до сліз. Виявилося,що це був виключно "тактичний хід", щоб не нести відповідальність за пошкодження майна та розгардіяж: зломана дверка в душі, зірвана кришка унітазу та спалений електрочайник,який вмикали без води. В бонус посеред душевої кімнати залишили використаний презерватив. Враховуючи той факт, що житло здається подобово, дані особи провели більше години в номері для задоволення своїх потреб ще й повернули свої кошти у повному обсязі,звинувачуючи господарів в якихось негараздах.
Прийшовши з церкви о 12год, я вже не застав цю "любовну пару", намагався їм додзвонитися,але номер був поза зоною досяжності. Це новий метод афери, на який ми попалися вперше.
Будьте обережні з аферистами!
Фу,какой позор для хозяина Бойчук Михаила!!! В доме очень грязно,на кухне антисанитария сплошная! Средства предохранения действительно валяются,но остались они скорее от клиентов дочери хозяина -Приймак Насти,которая предлагает свои услуги всем мужчинам,не глядя,что они с жёнами,и никакая любовница бывшего зятя не виновата! Фото все реальные,и все пренадлежат Насте,её то в живую я видела! БОЯДЮШНИК ПРОСТО УЖАСНЫЙ! Не рекомендуюююю!!!!
Якщо все,що тут написано правда,то це ще раз підтверджує,що в вашому отелі надаються інтимні втіхи дівчатами легкої поведінки,і не треба сичати і бризкати желчю,що це не так!
Ми просимо вибачення за фейкові пости Вишневецької Яніки- жінки легкої поведінки,яка перебуває в інтимних стосунках з моїм тепер уже колишнім зятем та під різними іменами розповсюджує наклепи, провокації та пістави. Складається враження,що внаслідок важкої морально-психологічної травми, перенесеної у важкому підлітковому віці, циганка Яніка страждає гермафродитизмом тому й не може реалізуватися в житті, тим самим від заздрощів плюється ядом і давиться власною ж жовчю. Знаходячись в безвихідній ситуації,так як не маючи вищої освіти, звикла "заробляти" виключно своїм тілом, тому усіх людей приміряє під своє "Прокрустове ложе" розпутної жінки.
Відома на все селище як шаманка та професійна ш..ха Вишневецька Яніка Леонідівна 23.02.1990, Дніпропетровська обл, Новомосковський р-н, смт. Черкаське, вул Лісна 17\33,
А за фейкові пости та фото прийдеться Вам нести кримінальну відповідальність, хоча Вам не вперше.

Приїхали у каьон ,краса в КамянецьПодільському неймовірна, вид у вечерній час шикарний, видно крепость з освітленням башні,що хочу сказати за місце, тихо і красиво, доброзичливі хазяїни.Чисто ,ми приїхали утомлені, хазяїн запропопував безплатно перекусити і попити чайку, це радує, що є хороші люди.
В будинку є шикарна сауна ,теніс настільний, доречі безплатно, а ще у дворі тихо і мило, не їздять машини під вікнами, можна піти погуляти вечером по вулиці, вулиця повністю освітлюється.
Короче туризм удпвся дуже,вечером зроибили собі самі шашлику ,приїзжайте не пожалієте.
Є люди,які хочуть від завісті навредити, бовони нічого в житті нічого не досягли, але ми з дітьми були дуже задоволені, чого і вам бажаєм.
Как красиво, красочно и поэтично пишут комментарии семья Бойчук к своим объявлениям на сайтах! А с сайта doba.ua сразу же негативные отзывы удаляются! Ваш бизнес в упадке, а вы все вините других людей и пишите себе положительные отзывы. Напишите лучше всю правду, какие услуги в сауне предоставляются девочками по вызову!!!
Будьте уважні! Будьте обережні!
За відома неправдиву інформацію розповсюджує циганка Яніка Мяготина/Вишневецька/Приймак, яка часто підписується та реєструється в соціальних мережах та сайтах під іншими іменами та нікнеймами.
Моя донька Анастасія проживала з чоловіком на Дніпропетровщині , працюючи викладачем англійської та німецької мов. Після того, як донька народила дитину, циганка скористалася моментом, оскільки вела аморальний спосіб життя, як стверджував тепер уже колишній зять, якого вона заманила до себе в ліжко. Шляхом численних махінацій та афер, підробляючи документи, добилася розлучення сім’ї. А тепер шантажує дочку і мене, розповсюджуючи неправдиву інформацію, тероризує принизливими смс-повідомленнями з погрозами, тим самим вимагає , щоб донька відмовилася від аліментів. Очевидно, що у неї було важке циганське дитинство!!!
Перебуваючи в нашому місті з тепер уже колишнім зятем скоїли численну кількість злочинів, в результаті чого проти них відкрито адміністративні та кримінальні провадження!
На регулярній основі Вишневецька представляється та прикривається статусом високопоставлених посадових осіб різної сфери діяльності, якою вона не є насправді, тим самим шантажуючи та погрожуючи державним службовцям.
Тому через безпорадність та безвихідь вдається до підступних вчинків та провокацій, враховуючи просто той факт, що вона ніколи навіть не була в моїй садибі.
Моя тобі порада – знайди собі подібного заможного цигана і не мороч чоловікам одне місце!
З повагою, Михайло!
https://vk.com/wall-131366044_36
https://vk.com/wall-4483342_1302
Отдыхали в данном месте в начале сентября! Пейзажи за окном хороши,но вот дорога, освещение и внутренний порядок в доме желают лучшего! Грязно в ванных комнатах, полная антисанитария на кухне ((( и как оказалось в такой глухомане очень неспокойно, хозяева устроили драку прям перед самими воротами!Остались очень разочарованы!!!
Не дуже "шановна" Вишневецька Яна Леонідівна, Ваша "професійна діяльність": шантажі, наклепи, провокації, авантюри та підстави з розлученням моєї доньки ні до чого доброго не призвели!Цілковитий провал в усіх махінаціях!!!
Я розумію, що Вам морально важко вже другий рік бути коханкою мого зятя, тому Ви вирішили "відмітитися" в іншій сфері?! Навіть не зважаючи на те, що з Вашою появою у нашому місті правоохронні органи відкрили проти Вас кримінальну справу, Ви все ніяк не можете "взятися за розум"!
До якого рівня впала "професійна коханка", яка представляє інтереси колишнього зятя, а також інших військовослужбовців його частини!
Схаменися, "Умнічка"!
Нехай щастить!!!
З "повагою", Михайло!
показать остальные 18 комментариев
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Каменец-Подольскомдругой город
днем:15...20 °C
ночью:8...12 °C
Последние комментарии
Ленина, 01:38
Таврия, 17:39
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Все грязевые вулканы Крыма расположены на Керченском...
Осмотрев практически все западное побережье Крыма, мы...
Во Львов мы решили заглянуть до того, как попадём в Карпаты....
Откуда пошля земля русская? Полагаю на этот вопрос все...
Исторические земли Волыни сейчас в ходят в состав разных...