войтизарегистрироваться

кафе Краєвид, Яремче

Краєвид

ул. Свободи, 300
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО КАФЕ "КРАЄВИД"
ОТЗЫВЫ О КАФЕ "КРАЄВИД"
Доброго дня! Вчора відвідали кафе "Краєвид". Нічого хорошого не можу сказати, в страві яку принесли знайшла шматок якогось шнурка, шеф повру фу!!!!!
Жахливе обслуговування,ділять людей на соціальні рівні,тим паче чекати потрібно на замовлення по дві години.
Ужасный ресторан, с ужасным сервисом и не очень вкусной кухней. Кроме этого персонал антисемиты , имейте ввиду. Если вы за 65 и вы не особо притязательны в еде и живой музыке то вам сюда, если нет проходите мимо.
Кошмар! Обслуживание ужасное,еда тоже. Шашлык и все блюда с мангала жарят на электро мангале и не прожаривают. И в то же время дорого,учитывая вкус еды и сервиса. Не советую
Адміністратор, 1.02.2017   ответить   удалить ложный комментарий
п Анно нажаль електро—мангалу у нас немає, а якщо б Ви справді побували в нашому закладі!!!? мангал прекрасно видно з вікна залу в якому ви мали б куштувати страви!!! Тому цей відгук ми вважаєм не правдивим!
Кухня бомба. Швидке обслуговування. Приємний персонал. Ціни помірні. ЗАКЛАД СУПЕР!
На минулих вихідних були в Яремче і випадково завітали до Вашого ресторану-піцерії. Враження залишилися найкращі як від обслуговування так і від кухні. Все надзвичайно смачно. Ваш бульйон з перепілки мене підкорив ;) Якщо ще буду у Яремчі- я знаю де можна смачно поісти і отримати приємні враження. Дякую!!!
Відпочивали в Яремче відвідували майже всі заклади харчування і побували в піцерії Краєвиді дуже високі ціни ужасне обслуговування дуже довго до двух годин чекали на заказ, подали холодні страви, ще до того в грязній посуді.Залишили заклад голодними і зі псованим настроєм. Нікому не рекомендую.Просто жах!
Адміністратор, 3.02.2016   ответить   удалить ложный комментарий
Шановна пані Ангеліна ,справа в тому що в нашому закладі ніколи відвідувачі не чекають замовлення 2 години ,ціни як для курортного містечка Яремче середні! Якщо було хамське обслуговування то в закладі завжди працює адміністратор і є книга відгуків та скарг ,то чому ви не залишили свій негативний відгук в даній книжці !
Нещодавно побували в цьому прекрасному закладі! Кухня супер, ЧИСТО!!! НЕСТРАШНО покормити діток в цьому закладі!!! мої були задоволені від "курочки під шубкою" Обслуговування гарне, РеКоМеНдУю!!!
Несмачний борщ? Не може бути, а ще дерун королівський дуууже смачний. На мою думку це один з найкращих закладів міста. Рекомендую всім відвідати, не пожелієте!
Високі ціни, несмачний борщ з білими грибами(приносять борщ в якому плаває кусок маринованого гриба). Не раджу.
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Яремчедругой город
днем:7...10 °C
ночью:4...8 °C
Последние комментарии
Колос, 09:48
Лысянка, 19:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Преимущество поездки автомобилем через перевал Карпат...
Мариуполь вырос на берегу Азовского моря из небольшой...
Самое замечательное в Подолии - мелкие веси. Увы, часто...
Клод Моне родился 14 ноября 1840 года в Париже, умер 5 декабря...
В 00.28 ночи, мастерски не опоздав на поезд 47Д  (17 грн билет...