войтизарегистрироваться

Вижница, путеводитель по городу

Вижница

Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО "ВИЖНИЦА"
ОПИСАНИЕ "ВИЖНИЦА"

Самым большим местным центром сосредоточения памятников истории и культуры считается г. Вижница, который является, по сути, воротами в Национальный природный парк Вижницкий. Город впервые упоминается в молдавской летописи за 1501 год.

 

Расположенная возле Карпат, Вижница издавна развивалась как торговое поселение, тесно связанное с горными и равнинными районами Буковины, славилась хорошими ярмарочными традициями.

 

В конце XVIII ст., с началом развития лесной промышленности Вижница становится важным пунктом торговли лесом. По рекам Черемошу и Пруту строительный лес и дрова сплавлялись до Черновцов, а дальше через Бояны - на Бессарабию и Подолье.

 

Вижницкий район расположен на западе Черновицкой области, в предгорьи карпат. Основным туристско-оздоровительным потенциалом района является Вижницкий Национальный природный парк; памятники природы, которые находятся в зоне однодневной прогулки: пещера Довбуша, скальный массив Протятые камни с уникальным геологическим образованием Соколинный глаз, водопады, а также источники минеральных вод.

 

Вижниччина известна художественными народными ремеслами (вышивание, изготовления ковров, обработка древесины, роспись крашенок). Дальнейшему развитию этих ремесел способствует и существующий в районе Вижницкий колледж прикладного искусства. На территории района можно найти также археологические, архитектурные и культурные объекты.

 

Вижницкий район принимает туристов круглый год. Здесь есть чем заняться как любителям спокойного отдыха, так и любителям активно отдохнуть. В теплое время года организовываются пешие походы в горы, сплавы по горной реке Черемош на рафтах, катамарах, байдарках и других плавсредствах, также можно заняться скалолазаньем как профессионалам так и новичкам в сопровождении опытных инструкторов. В зимний период здесь можно отдохнуть, катаясь на горных лыжах, санях.

 

Инфраструктура зимнего отдыха в последние два года развивается быстрыми темпами. Помимо того, что на границе Вижницкого и Путильского районов, на перевале Немчич, второй сезон функционируют два горнолыжных подъемника, планируется строительство нескольких подъемников в с. Виженка недалеко от пансионаты Зеленые холмы. В настоящее время Вижницкий район со своим высоким туристистско-рекреационным потенциалом активно развивается.

ВИЖНИЦА НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ "ВИЖНИЦА"
Я завжди приїжаю у Вижницю і зупиняюся в готелі Стожари.Гарно чисто ,уютно ще і зовсім не дорого.А головне тут так смачно і ситно годують в ресторані, що нк можна утриматись
Відвідували туристичним автомаршрутом (серпень 2017) Київ-Чернівці-Мигово-Вижниця-Косів-Яворів (Ів.Франк.)-Чернівці-Київ, із заїздом на перевал Німчич. Все було прекрасно! (пишу уже після того як емоції стабілізувалися, щоб бути максимально об'єктивним) Чудові, дані Богом краєвиди, прекрасні, працьовиті, творчі люди... Люди, які ще затрималися не піддавшись на спокусу закордонного кренделя, хоча місцеві ні в чому не уступають. І звичайно не їх вина у цьому, а біда, що наші керівники іще ходять пустелею, а можливо і спустошують те, що надбано нашими дідами, прадідами, а вони лише споживають. Дякую нашим провайдерам: у Косові - Міші, а на перевалі - Світлані і Штефану. Звичайно, сервіс можна удосконалювати і люди над цим працюють. Але надбанням всього українського народу потрібно дорожити! Я про музей-садибу українського солов'я Назарія Яремчука (Земля йому пухом). Приїхавши сюди, нас запитали де ми відпочиваємо. І почувши у відповідь, що приїхали просто вклонитися місцю де народився наш геній (а одного із наших літніх подорожуючих це була мрія багатьох років), сказали, що екскурсії проходять за попередньою домовленістю. Ми так і непотрапивши до садиби, благо дозволили сфотографуватися на подвір'ї), повернули до Чернівців. А потрібно було небагато: просто скласти графік відвідування і вивісити його для інформації. Адже і в школі-інтернаті ім. Назарія Яремчука у м. Вижниця, до якої ми завітали, сказали, що відвідати садибу можна у будь-який час. Прикро... адже такі Люди належать не лише конкретній людині (в яких би родинних стосунках вони не знаходились), а всьому українському народові, який буде виховувати своє майбутнє покоління на прикладі нашої творчої інтеллігенції для збереження і розквіту Суверенної України.
Потрібно перевести групу дітей та дорослих з Вижниці до перевалу Немчич - 50 чоловік
Доброго здоровья усім, хто читатиме цей допис!
Хочу поділитися з вами враженнями від спіпраці із готелем "Кремениця" у Вижниці.
Наша земля багата на красоти, в Карпатах багато мальовничих , чудових місць куди можна поїхати і насолодитись природними гірськими пейзажами.Але, цю "Кременицю" оминайте десятими дорогами і передавайте усім своїм друзям і знайомим , щоб сюди не їхали. Ви плотите гроші, тому маєте право на адекватні послуги. Причина - господар "Кремениці" - ХАМ і не підлягає ніякому визначенню мужчини.Я турагент,працюю 13 років, маю прекрасний досвід спілкування та здорової співпраці із різними людьми в моїй сфері. Та з таким хамством , як тут , зустрілася вперше. Кілька місяців тому , я мала необережність , забронювати для групи моїх туристів проживання та харчування на тривалий термін у цьому закладі. Домовлялася із господарем, "співав соловьом", тільки щоб я не зірвалась з "гачка".Домовились про (як звичайно у нашій роботі)агентську винагороду у відсотках. У мене саме у цей період(серпень 2015р)син важко захворів і знаходився в лікарні, він у мене на жаль на інвалідності.Дуже були потрібні гроші. Я дякувала Богові що є групи, що Бог посилає роботу, не покидає мене у важкі часи. Але коли група моїх туристів поскелилася у цій "Кремениці"господар зразу зміним риторику із "медової" на хамську. Коли я попросила оплатити мою агентську винагороду обізвав, нахамив, послав прямим текстом по відомому адресу не зважаючи на те , що я колега, жінка і на період проживання моїх туристів, його роботодавець. Це не має вигляду ні із сторони мужчини - бо так себе мужчини не ведуть. Ні із сторони людини - бо це не полюдськи, ні із сторони колеги - бо так спіпрацю не будують. Жодної поваги, жодної субординації, жодної толератності і жодної вдячності за надану можливіст добре заробити, а ціни там не дешеві. і доречі, неадекаватні умовам і послугам ні проживання , ні харчування.Це просто зажравшийся ХАМ!Дуже було гірко. Але з Божою Ласкою я змогла всі свої питання із сином владнати. Лишився осадок від таких горе-бізнесменів. Мій висновок від цього спілкування - ні господар цей "мужик" - ні бізнесмен, ні господарник, ні мужчина. Звичайнісінький викачувач ваших грошей і ХАм з великої букви.
У вижниці треба робити всюди ремонти,прибирати мусор,створювати нормальні тур комплекси,докласти в деяких вулицях асфальт,долатати той шо є,прокласти тур мапшрути до гарних місць . зробити людям робочі місця - відновити той самий згорівший ДОК і маєте мега європу світового масштабу.Але це напевно буде лише в тому випадку якшо я буду мером і буду на шось впливати.Це найкраще місто на мій погляд в цілій україні,прочто занедбане байдужими і тупими головами які сидять по кабінетах і чешуть сраку замість того шоб зробити якусь більш важливішу річ в свому житті.
Михайло Кулал1вський 18 02 2915, 18.02.2015   ответить   удалить ложный комментарий
В далеких 1956-58роках навчався в Вижницьк1й середн1й школ1 1м Ю Федьковича де моя сестра п1сля зак1нчення Ки1вського ун1верситету працювала в районн1й газет1 "ВЕРХОВИНА".До сьогодн1шнього часу неможу забути це чудве м1стечко в наш1й р1дн1й мил1й УКРА1Н1.Kуди б незаносила мене доля я завжди памятаю це м1стечко яке залишилося в мо1й памят1 майбудь до к1нця мо1х л1т.Cам1 найкращ1 спогади остались умене це Черемош,Виженка,стад1он,Палац П1онер1в,пох1д до печери Довбуша та багато 1ншого.
Зараз мен1 73 роки 1 дивлючись на фото сучасно1 Вижниц1 в загал1 добавилось трошки нвого,а все 1нше таке ж стареньке ячкочкок 1 в мо1 молод1 роки.Незнаю як там до туриэму,А мен1 юнаку з Ки1вщини це м1стО 1 гори,полонини цей цв1тучй край нав1ки в моЕму серц1.1 немае там н1ких дик1х гуцул1в.Красив1 прив1тн1 щир1 душо1 люди.Нехай 1м счастить.Миру 1 спок1ю 1м 1 вс1й УКРА1Н! м ОМСЬК.
приїжайте в вижницю тут дуже красивий пеїзаж якщо піднятися у гори а якщо поїхати у виженку там дуже гостинні і приязні люди які завжди поможуть і підскажуть якщо ви заблукали
Та про що ви всі пишете! та це ніщо інше як забута Богом земля, де місцеві чиновники і так звана"творча інтелігенція" творить що хоче!!!! при чому, не враховуючи думки місцевих жителів. де останні 20 років нічого нового не будується, не відкривається (крім численних аптек та магазинів зі спорченим товаром, де його так люб'язно продають все ті ж чиїсь сусіди)місцева влада абсолютно нічого не робить для розвитку інфраструктури, та яке "для розвитку" для СТВОРЕННЯ! їй начхати на всіх крім себе, а місцеві депупати з кожним днем все більше тягнуть свої руки до парків та скверів (щоб забудувати своїми котеджами або тими ж магазинами й аптеками)!!!
Якщо Ви хочете приїхати сюди щоб відпочити-прибережіть своє здоров'я та гроші та поїдьте десь інде!!
Щиро жаль..Сам прожив у Чернівцях 60 років...Та на пенсії захотілось побачити ближній світ.
у 1974 році закінчила училище прикладного мистецтва. Вижниця-моя гордість.Через 30 років я зонуками приїздила у Вижницю- місто далекої юності.Виїжджаючи плакала.мене там вже ніхто не чекав.Місто прекрасне.Я Йому вдячна за все....
Тому,що в Косов1 губернатор Вишиванюк,а в Вижниц1 хто-зна,що...
Недавно побывала в Вижнице (не была там 20 лет!) - ехала и с замиранием сердца ждала встречи....Окунулась в детство по полной....но от этой встречи с родным городом остался осадок - ПРАКТИЧЕСКИ НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ ЗА 20 ЛЕТ! Да построили церкви, поставили пару новых памятников, но в общем город застыл в своем развитии - где ГОРОД-КУРОРТ как о нем заявляют? почему дома по центральной улице местами обшарпаные,дом культуры выглядит будто все 20 лет к нему не притрагивались, а фонтан - это же убожество... Как можно привлечь гостей таким внешним видом.мне очень не приятно читать и писать такой коментарий, но это стон души! ВЕДЬ У ГОРОДА БОЛЬШОЙ ПОТЕНЦИАЛ! Тем более, что здесь проходят и фольклорные фестивали, и детские мероприятия, праздники даже не областного масштаба!!!! Да что там...побывала в Косове - красотища!!!! а у нас даже сувенир на память выбрать негде!!? КУДА СМОТРИТ АДМИНИСТРАЦИЯ ГОРОДА, РАЙОНА!
Василь 04.03.2012 року, 5.03.2012   ответить   удалить ложный комментарий
Живу в Вижниці з 1978 року і можу проаналізувати іі розвиток за ці роки. Так в нас багато недостатків, але один великий плюс. це наше рідне і неповторне місто, яке ми любимо і стараємось зберегти його первозданність. Надіюсь що наше діти і внуки будуть розвивати і прикрашати Вижницю як матеріально так і духовно
вижниця- цеж гуцульщина
вижниця - це дики гуцули
Ты на каком пишешь???На диким гуцульским???Вот от зтого и пляши(гуцул дики)...
посмотри на Новогоднюю праздничную площадь между универмагом и Домом культури памяти Назария Яремчука - дерево породы Ель лучшая за все пятьдесят лет моей жизни.
Нет, я не согласна! Вижниця-ето хороший город. Там есть где витить кофе, там стоят автомати.
А покатаца там есть где, там едут любие машини. И етот, годод класний, мне очень нравитца.
Я вам усim скажу що взагалi вся Украiна - ацтой повний, на жаль...
Одне що поки що залишаеться - це наша природа, все решта поступово доходить до свого апокалiптичного та логiчного завершення, не без помочi вiдомих людей - хапуг, демократiв, депутатiв та жидiв.
Природные условия Прикарпатья ни чем ни хуже той же Австрии, Словакии или Хорватии, но почему то все остальное - инфраструктура, культура да вообще все, что окружает нас находится на неизмеримо более низком уровне...
У меня просьба ко всем туристам, матрасникам и прочим свободно шатающимся - НЕ ВЫТАПТЫВАЙТЕ ТО, ЧТО ОСТАЛОСЬ, НЕ ВЫБРАСЫВАЙТЕ МУСОР ГДЕ ПОПАЛО, МЕНЬШЕ ПЕЙТЕ СПИРТНОГО И БУДЕТ БОЛЬШЕ ПОРЯДКА И У НАС И В ВАШИХ ГОЛОВАХ...
Спасибо за внимание! И извините за переход на русский - задолбался букву и менять на клаве))
Повністю з вами погоджуюсь! Наше багатство-це наша природа, культура і традиції. Але ми не вміємо цим пишатися-весь час хочемо бути схожими на когось. Треба любити СВОЄ, шанувати і підтримувати СВОЄ.Дуже шкода, що цього не розуміють наші керівники держави)
Як1 можуть бути аргументи в НЛО???Химера 1 т1льки...Що слабо п1д сво1м 1менем вв1йти?!,що ти зробив,щоб стало краще???Поплакався???Бажаю сподвигнень!
Студентка :), 14.02.2011   ответить   удалить ложный комментарий
А яку мінеральні води є в вашому місті??;)
Я була у Вижниці в тур базі Черемош.Мене ледь студенти не зґвалтували
Володимир Поморський, 3.06.2010   ответить   удалить ложный комментарий
Хочу поїхати у Вижницю та зустрітися із своїми одногрупниками, які у 1986 році закінчили художнє училище.Я надіюсь, що ми всі зустрінемось десь у 20 числах червня. Тож до зустрічі у Вижниці.
Артур, м. Глибока, Буковина, 26.05.2010   ответить   удалить ложный комментарий
Косів перегнав Вижницю по інфраструктурі, ну то і що.. Зате у Вижниці є що дивитися: церкви, костел, колишня синагога, вул Грушевського із старовинними будиночками..., а в них що? Ратуша і замок...мені особисто Вижниця подобається, порівняно із іншими містами Буковини, ну звісно своє місто я теж люблю...
Вижниця -це класне місце а дівчата Вижницькі просто чудові і сексуальні.
Вижниця найкраще місто
Вижниця - моє рідне місто, зараз навчаюся в Києві. І хоча великі міста ваблять до себе молодь, завжди приємно повертатися до цього маленького затишного містечка!!! Кілька днів, проведених у Вижниці, - і повна релаксація гарантована! Де ще знайдеш настільки чисте повітря і таку неповторну природу? Якщо ви шукаєте спокійного відпочинку, то вам саме сюди!!!
Які вони недолугі - ці Николай і Андрей... :-(У Вижниці бував лише проїздом, але - це мої найкращі спогади юності... :-)
показать остальные 3 комментария
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Вижницедругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Историко-культурный заповедник в с. Буша Ямпольского...
  В стиле средневекового рыцарского замка расположенный...
Воспетый поэтами всех народов и всех стран, нарцисс уступает...
13 апреля в полночь состоялся старт почти космического...
У жд вокзала в Киеве издалека слышны выкрики зазывал маршрутных...