войтизарегистрироваться

Шацк, путеводитель по городу

Шацк

Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО "ШАЦК"
ОПИСАНИЕ "ШАЦК"

Расстояние до Луцка: 156 км.

Шацк - районный центр, расположенный на северо-западе Волыни в непосредственной близости к украинско - польской государственной границе. Первое письменное упоминание о нем датированное 1410 годом, когда польский король Ягайла послал охотников в шацкие леса для заготовки мяса на воинские потребности. В 1595 году Шацк упоминается как городок. К древнейшим поселениям относятся такие села района, как Свитязь, Пульмо, Пища, Островья.

Сегодня Шацк многим известен благодаря Национальному природному парку «Шацкие озера». В пределах Шацкого Национального природного парка сконцентрирован наибольший потенциал рекреационных ресурсов. Парк представляет из себя десятки уникальных чистейших озер, живописную природу, своеобразный растительный и животный мир, целебный климат. Всего же на Волыни насчитывают ни много, ни мало - 220 озер, причем 22 из них находятся в пределах Шацкого национального природного парка. Условно их прозвали Шацкими, поскольку они расположены вблизи поселка Шацк. Но у каждого - свое название: Свитязь, Пулемецкое, Луки, Люцимер, Островянское, Крымное, Песочное и др. Самое большое из них - Свитязь. А под названием Святое в парке есть целых 9 озер.

Область имеет значительные рекреационные ресурсы: умеренно - континентальный климат, разнообразный ландшафт, леса, большое количество озер, месторождения лечебно-торфовых грязей, сапропелов, источников минеральных вод, фитолечебные запасы - все это способствует организации отдыха и экотуризма.

ШАЦК НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ "ШАЦК"
прочитала деякі коментарі... просто жах!!! Шановні, поважайте українську мову ісебе." ми розстроюємся" Парадокс плебеїв Чому не "розбудовуємося"?І багато іншого... Висновок один: буквар скурили в кукурудзі. Браво! СЛАВА УКРАЇНІ!
Подскажите, какая погода у вас зимой, а именно на Новый Год. Едем к вам его встречать.
Так там суперово,вчора повернулись,задоволені.Екологія на стільки класна,бачили навіть НЛО, справжшє!!! Їдьте не пожалкуєте!!!
Малюга Ю І Львів, 22.06.2012   ответить   удалить ложный комментарий
Планую на початку липня із сімєю поїхати на відпочинок до Шацьку , щоб там пожити в палатці , поплавати в озері , порибалити , тай просто насолодитись " мальовничою природою Шацького заповідника " . Але після причитаних коментарів навіть незнаю , що робити . Чи буде де розбити палатку . Чи можна на території якоїсь бази розбити палатку та поряд поставити авто.Підкажіть куди саме поїхати щоб поставити палатку та розпалити вогнище .
Я народилась у с.Світязь, неподалік від чудового озера. Знаєте, перечитуючи ці коментарі про сміття, я хочу сказати Вам шановні, що його не було б, якби не такі як ви невиховані, нечемні відпочивальники, котрі не вміють цінувати красу природи та не звикли за собою прибирати.
В нас клавно)))Скільки там живо то нізащо не проміняла б Шацьк на інше місто чи село))))Тепер наш Шацьк став містом,ми розстроюємся.Такщо в нас класно))))
Шацьк-це бомбезне місто.Раджу всім його відвідати)
Всі тільки розказують як гарно і т.ін., а тел ніхто не дає - шкода чи що?
Світлана, шацьк 0672627044, Оксана 0975276272, Сосновий берег Шацьк 0673613203, с.Мельники 097 4033673, 067 3614777, 0979790979.
Ми їздимо вже 2 роки. Я з Хмельницького. Ігор (0673845916)
Я був на озері вторік, там класно
шацьк просто супер
Там супер кожного року туди їжду з сімєю і кожний день там прибирають сміття там ахуєно=
В Шацьку класно відпочивати.
привіт.всім хто бажає відпочити на озері світязь.недорого.з мінімальними пожитковими умовами.є літній душ.кухня.телевізор.200м від озера.можна і з палатками.телефонуйте.0976216100.0978154527
я тут вже живу 13 років)і поки що не жалуюсь на сміття)незнаю як на мою думку то шацькі озера -це найкраще місце віддихнути)приїжайте та насолоджуйтесь відпочинком...
Щацьк супер класно відпочивати
найкраще що можна побачити це шацьк.Погода
незнайомка, 21.09.2010   ответить   удалить ложный комментарий
шо ви жинете на Шацькі озера їдху туди віддихати вже другий рік мені все подобається такшо тим що неподобається це ваші проблеми що-до сміття то це неправда там наскільки я знаю хожного ранку в 6 годин ранку прибирають робатники нераз бачіла...такшо закрийте рота можливо вам неповизло з місцем але я була на стількох місцях і неразу небачтла сміття...дуже поддобається вже думаю що наступного року знову поїду туди віддихати...І всім радджу...
Вчитись ніколи не пізно я про твою мову написання
підкажіть будь ласка як добратись в Шацьк зі Львова, буду дуже вдячна)
їду скоро знов,вже третій рік підряд,до того ж зупиняюсь в одних тих самиих людей. Привітний народ,помірні ціни,чиста вода,природа--шо ше треба? но всі хто не даволен луче їдьте в Генічески,Порти ,Затоки і т.д.))
Ви ще не бували?!!Приїдьте, будь ласка -Тут ліс і озера, Гаї солов'їні.Якщо Ви забули що таке казка,ЇЇ Ви зустрінете в нас, - на ВОЛИНІ.
Дуже класне озеро Вже стільки років там віддихаю Мені подобається
Будь ласочка, можна більше інформації про палаткове містечко. І ще, чи є якісь душові кабінки? Ну, якщо надовго їхати. Не у воді ж митися
шацьк класне місто орооглорлдоормс
Три дні назад приїхали з Шацьку.Класно там.Вода чиста .З діточками їхати-для них це рай,але в наметових містечках не добре.Проточної води-0.Туалет такий,що також -0.помитися-0. Якщо хочете відпочити класно,краще потратити більше на добре житло з хоч якими умовами,а не жаліти потім що туда приїхали.
Будь ласочка, можна більше інформаціїпро палаткове містечко.І ще, чи є якісь душові кабінки?Ну, якщо надовго їхати. Не у воді ж митися
Є палаточне містечко,своїми очима бачила! Сусіди постійно там відпочивають з палатками!!! Просто запитаєте,вам всі покажуть,де воно знаходиться! А з дитиною можна їхати,чиста вода, дуже мілко! Тільки комарі!!!!
Ми хочемо поїхати палатками, ніякої інформації про палаточне містечко не знаходжу допоможіть!!!
Тащо вирозказуєте за сміття. Коли сам голова адміністриції в озері Чорне машину миє...
був приблизно тоді коли і невдоволений пляжом Serge, 25.08.2008 -- так шо я скажу я наоборот був вражений чистотою ))) .но нло прав луче туда не їдьте ,а я поїду , і якшо вийде то раза два за це літо ,бо такої красоти я ні на одному морі в Україні не бачив.Буквально завтра зранку буду там - зайшов в нет подивитись чи нічо не змінилось)) приїду відпишусь)) мєсним рєспект)
показать остальные 9 комментариев
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Шацкедругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Тернопільщина унікальна земля. У нас є все від святинь...
Немного фоток из села Нагуевичи во Львовской области,...
Небольшой отчет о посещении музея народной архитектуры...
30 июля.Стартовали из Тольятти на Уфу. Впечатляют огромные...
Харьков был последним городом в моей поездке на Украину....