войтизарегистрироваться

частный сектор Золотая рыбка, Тухолька

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Золотая рыбка
от 100 грн

Львівська обл.; с. Тухолька; вул. Зелена, 129;
(096) 993-57-34,
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО ЧАСТНОГО СЕКТОРА "ЗОЛОТАЯ РЫБКА"
  ОПИСАНИЕ ЧАСТНОГО СЕКТОРА "ЗОЛОТАЯ РЫБКА"

  Надеемся сауна нашего отеля не оставит Вас равнодушными. Цена 100 грн/час.
  Надеемся меню нашего кафе Вас приятно удивит!
  В отеле работает магазин.

  СЕРВИСЫ
  • кафе
  • магазин
  • сауна
  • холодильник
  ЦЕНЫ ЧАСТНОГО СЕКТОРА "ЗОЛОТАЯ РЫБКА"

  Цена указана за человека
  Новий рік — 135 грн.
  Зима — 135 грн.
  Знижки — за домовленістю.

  ЧАСТНЫЙ СЕКТОР ЗОЛОТАЯ РЫБКА НА КАРТЕ
  Выбор категории
  ОТЗЫВЫ О ЧАСТНОМ СЕКТОРЕ "ЗОЛОТАЯ РЫБКА"
  Відпочивала з друзями перший раз,відпочинок супер! Гарний краєвид, привітні господарі, я задоволена, думаю буду відпочивати частіше.Всім рекомендую відпочинок Тухолька "Золота рибка".
  Відпочивали з друзями 3 роки назад і цього року також приїхали. Атмосфера дуже приємна. Гарний краєвид, привітні господарі. Відпочинок не перевершений. Дякуємо Василю за гарний настрій. Обов'язково приїдемо ще довас!!!
  Не можу забути цей прекрасний відпочинок. Були там 3 роки назад. Зарас ще краще , вічливі господарі , гарний краєвид готовий настрій забеспечений. Дуже вдячні пану Василю за гарний відпочинок.
  Іванка дуже я вам вдячний за відгук,якщо буде бажання то приїжайте ще.але дзваніть трішки нв перед !з повагою до вас @@@ Золота рибка...

  Цього місяця відпочивали в садибі "Золота рибка". Дуже зручно і затишно в садибі, є всі умови для комфортного відпочинку, хороша сауна. А господар садиби пан Василь радо задовольнить усі ваші прохання. Все дуже сподобалось, гарний, чистий великий будинок, казковий краєвид Карпат, ввечері можна посидіти в бесідці поїсти шашличків, а вранці на гойдалці попити пахучого чаю насолоджуючись горами. Дуже уважний, щирий, відвертий у спілкуванні господар! Садиба чудова! Дякуємо вам, пан Василь за гостинність!!!

  Цього місяця відпочивали в садибі "Золота рибка". Дуже зручно і затишно в садибі, є всі умови для комфортного відпочинку, хороша сауна. А господар садиби пан Василь радо задовольнить усі ваші прохання. Все дуже сподобалось, гарний, чистий великий будинок, казковий краєвид Карпат, ввечері можна посидіти в бесідці поїсти шашличків, а вранці на гойдалці попити пахучого чаю насолоджуючись горами. Дуже уважний, щирий, відвертий у спілкуванні господар! Садиба чудова! Дякуємо вам, пан Василь за гостинність!!!
  Золота рибка, 19.06.2019   ответить   удалить ложный комментарий
  Дякую паній Марія,,,якщо буде бажання то приїжайте ще !!!
  АндрійДрогобич, 26.02.2019   ответить   удалить ложный комментарий
  Дякуєм за приємний відпочинок.Скидали завдаток,без ніякого кидалова,всі фото на сайті відповідають реальності.Приємний та ввічливий господар.Красиві краєвиди,хороша сауна тепло,комфортно і незабутньо.Обов*язково приїдем ще не раз та порекомендуєм друзям ,якщо запросите :)
  Золота рибка, 4.05.2019   ответить   удалить ложный комментарий
  Так звичайно ...
  Нам всё очень понравилось.Радушный хозяин, прекрасные условия, сказочная природа.Мы обязательно вернемся!!!
  Добре,,,я дуже радий за вас що вам все сподобалось!!!Повертайтесь ще і не один раз,,,чи самі чи зі своіми знайомими чи друзями,,,і обовязково чекаемо вас з вашими сватами з Київа !!!
  З повагою """Золота рибка"""Василь...
  Добре дякуююю,буду чекати ваших друзів...З Повагою ₴₴₴ Золота Рибка₴₴₴ Василь...
  Таких клієнтів як ви дуже рідко буває,,,поперше чесні і справидливі,проживали в будинку робили уборку каждий день,підмітали і даже витріпували ходніки...розбили кружку за яку самі сказали і зразу розплатились за неї...З вами дуже швидко і незамітно пройшло пять суток,за що я вам деже вдячний !!!таких клієнтів ще раз з радістю зустріну...З повагою *** Золота Рибка*** Василь...
  Дякую за хороші слова,порекомендувала вашу садибу друзям!
  Відпочинок у Карпатах - це завжди класно. а з привітним господарем ще класніше. Хороший настрій і яскраві враження залежать від компанії людей. з якими ти проводиш час. Дякую за чудову пятиденку!!!
  Бувають випадки що світло пропадає на деякий час нетільки в мене а його немає по цілому селі !!!Враховуючи ваш вік що вас було десять чоловік,і віком молоді то вели себе більш менш наромально тим більше щей чотири сутки !!!хотя після себе залишили деякі нюанси,,,але в загальному може бути...якщо буде ще бажання то ми непротів.З повагою ///Золота рибка\\\...
  Компанія з Львова)), 4.01.2019   ответить   удалить ложный комментарий
  Компанія з Львова дякує за прекрасно проведений Новий 2019 рік в садибі «Золота Рибка»,що знаходиться в с Тухолька,Сколівського р-н,Львівської обл.
  Будинок зручний,і комфортний,кухня трішки маленька,але жити можна))
  Знімали будинок з 30.12 по 03.01,все було подомовленості,тобто ціни за лижі,сауна,дрова.
  Лижі зручні,і господар сам все підлаштовує і навіть дає пару уроків для новачків))
  Допомагає у наданні транспорту до Плаю.
  Один мінус,були проблеми з постачанням електроенергії,але п Василь намагався рішити це питання!Але правда вечеря при свічках це вже і не так погано))
  Тому велике спасибі за будинок,сподіваюсь знімемо будинок ще не один раз!!)
  Гроші які ви були перечислили на картку прийшли,а остальні ви оплатили як приїхали,то я думаю що на рахунок цього було все добре п Романе ???так чи ні?Василь.###Золота рибка###
  Знімали вмене будинок ,,,Золота рибка,,,з 24-26 серпня компанія з п.Романом,проживали люди різного віку 8 дорослих і двоє дітей,а вразило це що недивлячись на різний вік люди дуже добре себе поводили і вели себе чемно,за всі мелочі які їм потрібні були про все запитували в мене !!!
  Нікуди самі нелізли,і нічого самі без дозволу небрали!!!вели себе тихо і спокійно,,,А головне що нічого непобили і неполамали !!!Будинок тримали в чистоті,і залишили його в доброму стані !!!
  Дуже дякую,,,,,,і хотів би мати таких клієнтів побільше,які цінують чуже майно і шанують його !!!таких клієнтів як ви можна приняти ще і нераз !!!З повагою,,,Золота рибка,,,Василь.
  Відпочивали 18-19 серпня 2018року компанією 6 людей. Всё сподобалось, гарний затишний будиночок, зручна кухня, тиха місцевість. Господар привітний та порядний, виконував всі прохання. Перераховували завдаток наперед на картку, можете не переживати п.Василь порядна людина. Єдиний мінус-це маленькі ліжка, на одну людину, пара не поміститься! Брали сауну-задоволені! Загалом Тухолька для тихого відпочинку від міста. Рекомендуєм. Дякуєм п. Василь, приїдем ще!
  Юля дякую ша відгук,,,ви поіхали а ваші друзі ще залишились на одну сутку,,,і за гроші на карточку що пересилали непереживайте другий раз,ви вже знаєте мене і знаєте де знаходиться мій будинок,так що як ще появиться таке бажання то ми вас чекаємо ще !!!
  З Поваго до вас ,,,Золота рибка,,,
  Відпочивали в "Золотій рибці" два дні.Компанія з 6 дорослих та 4 дітей.Все дуже сподобалося.Будинок теплий та затишний,господар привітній,виконав усі прохання.Дякуємо.
  Тетяна дуже дякую за відгук,ви були послухняними клієнтами,,,,і тому я вас запрошую ще раз приїхати,звісно якщо у вас винекне таке бажання!!!з повагою₴₴₴ Золота рибка ₴₴₴...
  Отдыхали с 10-17 .02. 2018 7 чел: 4 взрослых,3 детей. Разместились прекрасно. Уютно. В предыдущих отзывах всё написано верно.Прокат лыж хорошего качества. Не хватало больших полотенец. Это не понравилось. Должны быть. Чистоту поддерживали сами.Но мы и не хотели навязчивости.
  Плай разочаровал. Трассы не все пускают в работу в будние дни, готовят все только к выходным. Кататься неинтересно.Кучность людей на 1 трассе. Спасибо Василю. Удачи в бизнесе и приятных клиентов!
  Оксана дякую за відгук !!!З повагою ***Золота рибка ***
  Ирина, Оксана, Сергей и двое детей по 10 лет, 11.02.2018 ответить удалить ложный комментарий
  Жили в "Золотой рыбке" с 4 по 9 февраля. Очень понравилось. Хозяин Василий внимательный, заботливый, все просьбы выполнял. Транспортом обеспечил, лыжи, палки и ботинки взяли у него, намного дешевле, чем в прокате и без очередей. Потому, что на "Плае" надо стоять в очереди в прокат около часа. Домик теплый, во всех комнатах автономное отопление, чистенько и уютненько. Удобная кухня. Есть сауна.
  "Плай" - курорт очень качественный, горки и подъемник хорошие. Людей в феврале мало, а снега много и хороший.
  Отдых удался, спасибо Василию!
  комментарий
  Подробнее: https://stejka.com/rus/lvovskaja/tuxolka/
  Таких клієнтів як ви ч готовий приняти ще в любий час !!! З повагою Золота рибка.
  Толік_Юлія_Сергій_Вадим, 28.01.2018   ответить   удалить ложный комментарий
  Відпочивали у Василя 4 дні) 22-26.01.17 умови сподобалися,все скромненько-гарненько! Кімнати невеличкі але повністю пристосовані для проживання!!! Лижі та інший інвентар орендували теж на місці всі задоволені якістю та ціною!)) Баня клас... Все зроблено своїми руками- господар молодець))) краєвиди просто чудові! Плай теж порадував погодою і красою) плануємо приїхати ще літом))(на грибочки і рибку)) все сподобалось дякуємо гарному господарю що гостинно прийняв ))))
  Відпочивали у Василя 4 доби. інтерєр сподобався,все скромненько та чисто,будинок пристосований для затишного проживання. Гостинність порадувала..дякуєм..Плай теж дуже гарне місце))) Баня просто клас))) Раджу завітати))))
  показать остальные 41 комментарий
  имя
  комментарий
  УРА! Отзыв регистрации не требует!
  Водонапорная башня - символ Винницы, её визитная...
  Горячий источник находится за селом Счастливцево...
  Погода в Тухолькедругой город
  днем:19...23 °C
  ночью:13...17 °C
  Последние комментарии
  Червона Перлина, 23:11
  Червона Перлина, 23:08
  Вопрос-Ответ
  5 случайных отчетов
  Есть легенда, что в Крыму у жителей Днепродзержинска случается...
  Фотки прошлогодние - у меня ещё не было блога, когда они...
  Этот год начался для меня с поездки в красивый город Львов....
  Во Львов мы решили заглянуть до того, как попадём в Карпаты....
  Пока в Москве хмурая и пасмурная погода, я на 5 дней успел...