войтизарегистрироваться

Воловец, путеводитель по городу

Воловец

Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО "ВОЛОВЕЦ"
ОПИСАНИЕ "ВОЛОВЕЦ"

Воловец, небольшое село Закарпатской области. В Воловце из собственных подъемников есть только один, причем довольно старый, а потому не всегда исправно работающий. В основном сюда приезжают для того, чтобы покататься на трассах с.Подобовец, расстояние до которого составляет всего 13 км.

Здесь находится два подъемника и несколько трасс разной длины и степени сложности; один из подъемников детский (около 400 м). Катающихся немного, подъемник работает постоянно с 11:00 до 16:00.

С вершины катаются только опытные лыжники, а начинающим обычно хватает и половины горы. Тем более что внизу есть местами деревья, своего рода препятствия, потому надо быть внимательным. На вершине есть хороший лес, внизу – дововльно большие поля, на которых возможно отличное катание по целине. Рядом с подъемником есть бар, колыба.

Как добраться до Воловца

Из Свалявы до Воловца ехать лучше всего электричкой или поездом - около 30 минут. Поезд стоит около 12 грн, электричка несколько гривен. Поезда ходят довольно часто. А вот автобусов вечером уже нет. Ж/д вокзал находистя в центре города, рядом с отелями. В 150 метрах - автовокзал. Есть радиотакси.

Автодорожная схема - как добратся в Воловец 

Из Воловца идет електичка Мукачево - Лавочное через перевал. Автодорога в этом направлении плохая, таксисты не хотят ехать (а всего-то 35 км). А за доставку до Славского берут от 250 грн и выше. Автобусов до Славского тоже нет. Можно доехать на попутке или маршрутке до села Нижние Ворота, затем пересесть и доехать до поворота на Славское не доезжая 6 км до Сколе. Далее еще 25 км до Славского маршруткой или попуткою, которые идут из Львова или Стрыя. Автовокзал в Воловце на выходных не работает. Можно уехать с перекрестка (местные называют кольцо). Перекресток находится в 10 минутах ходьбы от центра, через него идет весь проходящий транспорт через Воловец (Межгорье, Синевир, Нижние Ворота). Иногда здесь больше шансов уехать, чем от автовокзала.

ВОЛОВЕЦ НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ "ВОЛОВЕЦ"
ТАКСІ Воловець 0665293933
Увага з 07.03.19 починається рух маршрутного таксі,сполученням Воловець-Пилипець-Воловець.
Відправлення щодня,з Ж/Д вокзалу Воловець(внизу біля аптеки).
Воловець - Пилипець (08:30),(13:40),(20:00).
Пилипець - Воловець (09:30),(14:40),(21:30).
Пане Михайле! Яка вартість проїзду до с. Пилипець. Повідомте Ваш номер на 0962660797. Дякую.
Добрый вечер,скиньте свой номер пожалуйста на 0505762678, с 4 по 7 августа будеи в Воловце,спасибо
Добрий день! Чи працюєте Ви за напрямком Воловець-Пилипець, Пилипець-Воловець? Цікавить 10.07 та 12.07.
Надам послуги пасажирських перевезень від ж/д Воловець у всіх напрямках,а також організація ескурсій по чарівному закарпаттю.Їдемо з комфортом і дешево.Тел.0954771213,0967906128.
Пасажирські перевезення, 24.02.2017   ответить   удалить ложный комментарий
Трансфер з залізничної станції Воловець до відомих гірсько-лижних курортів : Пилипець, Подобовець,Ізки та ін. До історичних пам'яток : бункер лінії Арпада, замок Паланок тощо, також до багатьох мальовничих природних принад Закарпаття.
+380950861750
Женя Павлович 0669057858 - ни в коем случае не заказывайте!!! Паскуда Тварь!!!
Ану підор , в очі мені скажи це! Я твою маму їбав
Доброго дня всім!
Необхідно дістатися з Воловця до Воєводіно, що в с. Тур'я Пасіка. Бажано на таксі.
Хто візьметься?
Пасажирські перевезення та організація ескурсій,вито і спрінтер.0954771213
Такси любоэвремя суток Закрпатська обл. 0936576277 0956941238
Підкажіть будь ласта, чи можливо з Воловця доїхати до Ужка? Скільки буде коштувати таксі?
Шо за дурник писав шо воловець це невеличке село, це може бути невеличке місто, а не село!
согласна
Скажіть, будь ласка, а як з Сум доїхати до Воловця? (бажано поїздом)
Всім привіт! Друзі, підкажіть чи можна дістатись маршруткою, автобусом або електричкоюдо з Воловця до Львова? Можливо є такий інет-ресурс, де про це можна почитати (розклад руху) ? Бо поки нічого конкретного не знайшов. Спасибі!
розклад руху жд Воловець на прим.ел. поъзди
Віталій Михайлович-Таксист,-це не лише таксист але і Друг в першу чергу
Дякую, Всім Таксистам Нашого Прекрасного Воловця.
Була в вашому місі у 2002 році. Дуже сподобалось у вас.
Послуги таксі,надання інформації про відпчинок,поселення людей
моб. 0665293600
0931877082
Бажаючих відпочити та провести гарно час у Воловці звертайтесь:0502283495
0678844868
ТАКСІ ВОЛОВЕЦЬ, ПИЛИПЕЦЬ! Опель Віваро 8 мість. Їдемо з комфортом! 0673378188
Як зі Львова доїхати до Воловця? Дайте плз розклад електропоїздів
яка відстань у км між воловцем і свалявою?
де контакти адміністратора?дякую
НА ДАЮ ПОСЛУГУ ТАКСІ - 0993531467
Я просто в захваті від цього містечка!Відпочивала у вересні 2011 року, маса емоцій,краса неповторна. В цьому році теж обов'язково поїду і всім рекомендую!
Ну і сиди дома,чого сюда попер,а якщо сам потрапив у багно то сам і розхльобуй ніхто Вам в цьому не винен(хто шукає,той знайде!) і це не значить що всі туристи такі нахаби як Ви, а нормальні люди (туристи),знайдуть багато цікавого і приємно поспілкуються із місцевими.А всяким волоцюгам тут не місце.
Ви навіть спілкуватись не вміете про що далі казати оце Ви, усі місцеві і є ОБЛИЧЧЯ ВОЛОВЦЯ а далі туристи хай роблять висновки куди іхати щоб залишилось від місцевих таке відчуття наче в багні побували чи приємні спогади залишаться від Закарпаття ВОЛОВЕЦЬ ЦЕ Ж НЕ УСЕ ЗАКАРПАТТЯ і не усі місцеві такі дебили,
а ти приїзди і сам ризикни дати.нехер на Воловець гнати вилупок.
а ти приїзди і сам ризкни дати.
Вже бачили вас притрушених воловчан а тепер шукаємо хто поверне нам крадене та в морду вам даст та ще евнухами поробить
Дебіли Ви Стьопка і НЛО. Світло тут не виключають уже років 10,а люди нормальні,а таким притрушеним як НЛО і гріх в морду не дати.
дурак ти Стьопку
Взагалі в Воловець краще їхати літом, зимою як випаде сніг то в них дороги не розчистили, то електрики немає хоча понад містечком йде лінія електропередач. Інша справа їхати літом тоді хоч в палатках можна жити і на вогнищі грітись, а з місцевими, що не повязані з туристичною сферою краще не звязуватись.
Взагалі краще в готелях там за вас хоть відповідати будуть а так можуть знасиловати та ще й насміятись ви почитайте на інших сайтах таке вуйки пишуть про наших дівчат що волосся дибом я одному писала що ти стань перед дзеркалом і подивись на себе що крім дірочок у голові твоій мають бути ще і мозги
Посоветую щоб менше спілкувалась з місцевими бо і в морду можуть дати і з поізда скинути бо це бандюги у них не мае ніякой порядності а тим паче в наш час коли в них не мае грошей ми коли відпочивали нас зразу попередили не розмовляти з таксистами і місцевими
Люди,посоветуйте пожалуйста,где лучше остановиться в Воловце,в гостинице или частном секторе,ответ желательно побыстрей,та как дочь уже выехала туда с подругой,заранее благодарна вам!
люди,посоветуйте где лучше остановиться в Воловце,в смысле жить,на недельку,в частном секторе или в гостинице?уже выехала дочь с подругой и срочно нужен ваш совет! я так поняла что отель Виктория хорош,а что насчет частного сектора? заранее благодарна за ценный совет!
у воловце эсть подёмник но эму недают работать
якщо це той вітя що таксуе то він ще оббирає людей а не на лижах навчить кататись
послуги такси.поселеннялюдей. организация екскурсий...уроки катания на лижах.
Послуги таксі,надання інформації про відпчинок,поселення людей
моб. 0665293600
0665293933
смт.Воловець
Ярослава Івановича я давно знаю, знаю і Його сім'ю, Вони дуже хороші люди.
природа гарна санаторіі гарні у Сваляві а Воловець грязний не мае чого час тратити
Містечко афігенне особливояк йти погорах готель був суперовий ще поїду вкінці жовтня.)
Яка ти дурна.... Люди, як люди, нічим не гірші і не кращі від інших....
не мае у Воловці нічого гарного крім п*яних жінок та чоловіків але чувах воловецьких можете знайти на годинку
Воловець супер там можна багато енергії набратись сил духе хороше містечко на щот дескотек так це правда але нічого це не головне!!! як що є бажання то можна без дискотек відпочить з прикрасною команією але Воловці можна побачити багато чого що інших містах не має так що спробуте думаю що не пожалієте!з повгою довас!=))
Я пишу про природу, джерельну водичку., а не про людей!
Воловець- гарне, миловидне село. Краще один раз поіхати, чим сто разів перепитувати про Воловець.Природа-просто супер! Поізд іздить кожний день, ідьте, люди, подихаєте чистим повітрям, поп"єте чистоі водички.
Воловець-гарне, тихе містечко ,особливо рано-вранці, коли сонячні промені торкаються гір і хочеться йти по стежці у гори насолоджуючись ароматом трав. Люди у Воловці привітні та приязні до туристів, вітаються та посміхаються у відповідь. Ми всі, ті що ,їдемо туди відпочивати дійсно маємо бути вдячні місцевим мешканцям за гостинність і не смітити там. Я вперше побувала на Закарпатті і приїду туди ще!
Особливо приємно коли групу туристів супроводжує грамотний екскурсовод, респект Вам шановна і улюблена Оксано Федорівно!
у Воловці є все, окрім дискотеки такого щастя тут не має....
рекомендую Вам отель "У Виталия",очень хорошие хазяева и цены очень хорошие)))
мы классно отдохнули...
вот номер хазяйки 050 942 942 3,Виктория)))
не пожалеете))
Уважаемые посетители сайта, турпортал СТЕЖКА посвяжен исключительно туризму и людям которым интересна Украина. Комментарии другой тематики будут удаляться.
Ольга з Тернополя, 9.05.2011   ответить   удалить ложный комментарий
Я відпочивала у Воловці і мені це селище дуже сподобалось. Тут нормальні люди. В кожному селі чи місті є також іпідлі люди але мені такі у Воловці на щастя не траплялися. Я не розумію чому на цьому сайті пишуть про якісь розправи якщо це сайт для туристів. Краще пишіть про місця відпочинку. Мені і думаю іншим не цікаво читати про якусь сімю і про ваші стосунки. На мою думку це є особисте і позоритись пишучи про свої інтриги.
читаючи відгуки про Воловець стає жуттю. як проклинають всіх жителів-невже люди такі там погані? Люди туди приїжають з різних місць відпочивати.арендують дома проживають в готелях. катаються на лижах.Людина яка пише такі відгуки напевне сама там ніколи не була.
у воловці ніякого зеленого туризму не мае тільки живемо зимою але з гори щоб зіхати треба вміти кататись
колись я був у івано -франківській області Яблунево Косово там можна подивитися як виробляють коври покривала різні на станках природа дуже класна чисто навкруги а що мене поразило так це каплички на кожному перехресті мабуть де горить свіча і е ікони і що цікаво ніхто не охороняє
підкажить будь ласка де на Прикарпатті розвинут зелений туризм багато про нього було галасу а тепер тиша ніякой реклами мала б бажання поіхати щоб подивитися не одну природу а пісні записати весілля обряди інші можливо хтось знае де займаються цим
Христос воскрес! Вітаю всіх з великим святом воскресіння Господнего! Щастя, здоровя,успіхів у всьому.
Леса с Днепра...))))), 6.03.2011   ответить   удалить ложный комментарий
Я много наслышана об этом посёлке... и с удовольствием бы посетила.... Мне много рассказывали о нём что просто хочется отложить все дела и уехать на легке... Думаю что другая атмосфера меня приятно удевит.
ми відпочиваля у воловці природа чудова але люди злиденні куску хліба раді
Воловець дійсно прекрасний край,неповторні краєвиди засніжених гір, кришталевочисті води гірськоі ріки. ліси, багаті на різноманітні дари природи. Багато можна писати про цей чудовий куточок Карпатських гір. Повірте, я пишу від чистого серця, я там прожила 20 років.... пила воду на полонині з джерела,, іла яфини, щойнозірвані з кущів, ходила по гриби. Все це було в моєму житті. Але окремо хочу сказати про людей,які там проживають. Озлоблені,зависливі,завжди на підпитку,проклинають всіх і кожного окремо взятого....Богом забуті душі людські.Такий жахливий контракст...Прекрасна природа і нікчемні, злі мешканці занедбаного РАЮ.
кращого містечка бути не може....тут супер
туристки приїжайте))
в прошлом году были,отдых супер!! валовец маленький, компактный,уютный и приветливый!! обслуживание супер!!люди добрые!! цены смешные)) как раз на рождество попали,таких колядок в жизни не слышали)))еще раз с удовольствием бы сьездила!!муж правда палец сломал))но это ерунда)) отдохнули супер))всем советую))
Прекрасный городок,больше слов нету.
де ще так спокійно і приємно повертатися,приходити з шумних великих міст. де ще такі приємні, привітні люди. гарно, спокійно,весело, супер!
А я родом с Воловца,там мои родители-просто замечательное место,а когда восстановят подъемник,вообще будет замечательно. Лес вырубают,с каждым моим приездом его становится всё меньше.. Неужели не жалко такую красоту губить, подумайте о своих потомках...,ведь деньги-это ещё не ВСЁ в нашей жизни.
Воловец как горнолыжный курорт - очень хорош по отношению цена-качество, только на сами горнолыжные трассы в Пилипец ездить далековато (15 км)! А вообще отель Виктория ПРОСТО СУПЕР!!!
Воловець - чудове містечко!
Воловець - дуже гарний, а кому не подобається, їдьте куди по-далі...
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Воловцедругой город
днем:-2...3 °C
ночью:-3...3 °C
Последние комментарии
Визит, 16:07
Визит, 15:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Город Львов со своей богатейшей историей по-настоящему...
Каждый год с наступлением осени в моей жизни наступает...
После окутанной уютом и комфортом экскурсии в Ужгород...
В Одессе зимой нет туристов. Море есть, Дерибасовская...
Ужгород — один из древнейших славянских городов (основан...