войтизарегистрироваться

санаторий Военный, Хмельник

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Военный

22000, Винницкая обл., г. Хмельник, ул. 1 Мая, 39
(04395) 3037, (04395) 2738, (04395) 2405
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "ВОЕННЫЙ"
ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "ВОЕННЫЙ"

Полное название: Санаторий Военный
САНАТОРИЙ ВОЕННЫЙ НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "ВОЕННЫЙ"
просто супер
Санаторий ужасный просто!!Платишь за курсовку,так мало того каждый раз платишь за вытяжку +38грн.Идешь на процедуры нужно каждому по мимо курсовки заплатить,чтобы к тебе нормально относились..Если не заплатишь,то будешь сидеть в очереди 2 часа на каждую процедуру..Массажисты вообще охренели!!Есть массажистка одна по имени Надежда,так она зажралась полностью.По курсовке она делает массаж просто потирая руками об твою спину.В общем курсовку брать не нужно.Приезжайте в санаторий,и платите каждой медсестре по 20гр.и получится дешевле чем по курсовке.В общем..везде нужны деньги..Не стоит такой совдеповский санаторий таких денег!
Весна 2014! Відпочивала душею, лікувала тіло! Лікуватись у санаторіях для мене не в диковинку. Не знаю щоправда, на щастя, бо, дякувати Богу, маю для цього певні можливості, чи на жаль, бо доводиться не просто відпочивати, а таки лікуватись, але чимало побувала у закладах певного типу, тож можу порівняти. Нещодавно повернулась, і допоки ще враження не замилились і не замусолились щоденними клопотами хочу поділитись.
Надзвичайно уважний, фаховий і вирозумілий медичний персонал! Від завідувача терапевтичним відділенням до санітарочок та мед. сестричок, котрі обслуговують пресловуті родонові ванни! Привітні,люб"язні, спокійні! І це, зауважте, на фоні тотальної невиплати заробітної платні, ще з грудня 2013 року! До честі медичних працівників ніхто цього не озвучував , а я стала випадковим свідком, коли дві сестрички ділились між собою радістю, скільки і кому скинули коштів на зарпл.рахунок за грудень. Харчування добре, місцина прекрасна,звичайно все потребує коштів і чималих.Але, якщо у когось є можливість поїхати пролікуватись коштом соц.страху, НАВІТЬ НЕ РОЗДУМУЙТЕ
Хочу написати про цей *Чудо-санаторій*. Відпочивали у січні 2012 року. Відгук для людей, яких дурять про його функціональність. Це мій крик душі усім хворим українцям! Санаторій - просто ЖАХЛИВИЙ! Територія зовсім не освітлюється, ввечері потрібно йти із фонариком, щоб не заблукати. Від снігу територія не очищається, стежки прокладають відпочиваючі своїми *здоровими* ножками. Чим не РОМАНТИКА! В інтернеті розміщені фото 3 корпусу, то знайте - там номера як у совдеповському санаторії без ремонту (в номерах холодно, не затишно, може пропасти тепла вода, у корпусі затхлий запах і т.п.). А лікувальний корпус та столова вражають *КОМФОРТОМ* - такий холод, що зводить ноги і руки (обігрівають вентиляторами)! А яка *КРАСОТА* на ваннах! 40 чоловік - це для санаторію небачена кількість людей!!!! Щоб попасти у ванну можна в холодному корпусі прочекати 3.5 години! На сайті пишуть про доступні ціни!!!! Не ВІРТЕ! Ціни як у профспілкому санаторії *Хмільник* (на двох 8 тис.грн.). По приїзду Вам повідомлять: стоянка 15О ГРН., басейн з витяжкожкою -38 грн. за 1 раз! Де таке видано! Проплатив за путівку і ще з тебе здеруть за ненав'язливий сервіс. ХОЧА є ! ВЕЛИКИЙ ПЛЮС, для любителів тваринок, - У санаторії раді бачити УСІХ і людей і тварин, І ВІДНОШЕННЯ ДО УСІХ ТЕЖ ОДНАКОВЕ!
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Главный храм города, визитная карточка Ахтырки....
Центральная площадь ЧерновцовЦентральная...
Погода в Хмельникедругой город
днем:-3...1 °C
ночью:-2...1 °C
Последние комментарии
Смела, 23:34
Сходница, 21:41
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
О Львове много разной информации, зачастую противоречивой....
Есть на ЮБК небольшой, но очень как то домашний что ли...
Все знают, что Львов - это самый красивый город СНГ, но...
Всем вам, наверное, неоднократно доводилось видеть Летний...
Тернополь - город хоть и не очень большой (218 тысяч человек),...