войтизарегистрироваться

санаторий Соколец, Немиров

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Соколец

22846, Винницкая обл., Немировский р-н, с. Соколец, ул. Ленина, 49
+38(04331) 3-21-41, 3-21-68, 3-21-68, 3-21-69, (04331) 32168
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "СОКОЛЕЦ"
ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "СОКОЛЕЦ"

Санаторий Соколец находится на крутом берегу Южного Буга, в 15 километрах от Немирова, на территории бывшего имения графа Потоцкого. Работает с 1961 года. Одноэтажное кирпичное здание. Двух-, трех- и четырехместные номера с частичными удобствами. Столовая, обеспечивающая четырехразовое питание. Есть кабинеты водолечения, теплолечения, электролечения, лазерной терапии, массажный кабинет, спелеокамера.

ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "СОКОЛЕЦ"
Скажіть будь -ласка номер директора санаторію!
Перед тим, як відправити своїх дітей до цього санаторія, я поспілкувалась телефоном з директором закладу.Мене турбувало питання,заклад більш менш сучасний, чи все ж таки "радянський союз". Тому що на фото, все ж таки "радянський союз". Директор запевнив, що за 230 грн/день нам нададуть гарні умови.Ок! Їдемо!
Умови:за 230 грн на добу, дитина буде проживати в 3-місній (або і 4-5) кімнаті зі зручностями (туалет, рукомийник), так і є, але в якому стані кімната і ці самі "зручності". Виявився все ж таки...ну,ви зрозуміли. Добре,вікна цілі(хоч і тріснуті подекуди,що небезбечно),вода є, обіцяли прибирання щоденно,замок в дверях працює.
Харчування:більше порадувало.Інколи давали ковбасу і сосиски (що для мене не прийнятно), а так, хороше.Діти голодними не були. Фрукти, овочі,печиво-вдосталь!
Процедури:Ми приїхали з конкретним призначенням для лікування тонзіліту, але потрібних процедур дитині не проводили (просто водили на аромотерапію).С чим приїхали, з тим і повернулись.Гірше не стало,і добре :)
Вільний час і вожаті:Вільного часу у дітей вдосталь, але вожаті його з дітьми не проводять, а коли діти самі себе розважають, їм ще й не подобається. Звісно, я говорю про конкретну особу,можливо іншим більше пощастило, і їх вожата була більш лагідна з дітьми,не виливала воду дитині на голову, і не казала, що повідриває голови.Погодьтесь, в 10років -це не те,що дитина хоче почути від вихователя.
Територія велика, але на мій погляд, безтолкова з точки зору дитячого відпочинку.м"ячем майже ніде пограти,немає майданчиків, які б виручили, враховуючи небажання вихователів займатися дітьми.
Можливо,мої діти "асфальту" звикли до інших умов,відношення і я багато хочу за таку ціну,
але я точно знаю,що будь які умови можна перенести,якщо цікаво і весело. Цього,нажаль,не було, дітям увесь час було нудно.
Всім бажаю гарного відпочинку!!!
Яка вартість путівки у 2017 році?
За отзывами плохо,но я здесь не был
Санаторій "Сокілець" - це чудовий відпочинок на природі, шанс покращити своє здоров'я, завести нові знайомства і... і більше нічого хорошого. Звичайно, не все так погано, нейтральних переваг більше. Одна з них - харчування. Сніданок, ланч, обід, підвечірок, вечеря і друга вечеря; перше, друге, "десерт"; ананаси і червона ікра. Але(!) доволі часто діти травилися. Сама була в їх числі 2 рази за всю зміну. Приїжала перевірка не одноразово.
Далі піде про "медицину". Я така людина, яка тяжко переносить отруєння. Після отруєння в мене піднялася температура, боліла голова. Це все тривало 2 дня. У мене був термометр, але таблетки у мене просто вкрали(поняття не маю, як так вийшло). Коли я явилася в медичний пункт зі словами "У мене температура 37.8 і сильно болить голова" мені розвели руками і навіть не перевірили так це чи ні, потрогали чоло руками і сказали, що ніякої температури немає. Через хвилин 5-10 спорів мені дали аспірин і ледь не пинками, під смішки дочки лікарки (яка інколи сама видавала ліки дітям) випровадили, ясно давши поняти, що у них важливіші справи. Проте, так як там чергували позмінно , інша лікарка була набагато кращою. Жінка була ввічливою, дуже доброю, їй не було жалко 5 хвилин часу, аби поміряти температуру і впевнитися , що я справді прихворіла. Вона навіть горло перевірила та послухала дихання.
Де ж була вожата?) В це тема доволі цікава. Вожата в нас - людина, якій необхідна перевірка в психолога. Вона постійно ревіла ! То її вожатий який образив, то хлопець з якоюсь другою поцілувався, хоча вони навіть не зустрічалися. Постійно закривалися в нашій кімнаті на годин 2 і ревіла там, кидалися нашими речами. Ми стукали в двері, аби хоча б телефони забрати чи одягнути щось тепліше, на що звучала відповідь "Ідіть на***". Лише зараз я розумію, що так по тупому поступила, не звернувшись в адміністрацію. Інший час вона десь пропадала. Коли ми після "кіно" захотіли вернутися в кімнату, в той час, коли одній дівчинці було погано і вона хотіла лягти, ми зрозуміли, що вона заперла двері і пішла десь. Обшукали весь табір і дзвонили не менше 20 раз, але вернулися вона лише годин до 9 вечора.
Вожаті курили. Разом з дітьми за туалетом, за корпусом чи закривалися в кімнаті і курили.
Конкурси були чудові, програма також.
Ось і все. Перед тим як залишити свою дитину в будь якому таборі ви повинні впевнитися, що хоча б вожаті нормальні.
Скільки коштує квиток)?
Дуже потрібно!!! хто знає де можна оформити безкоштовну путівку для дітей в кого батько в АТО.
Мій емейл lelya.koval.2002@mail.ru
Я їду 27.06.15 це перший раз сподіваюсь сподобається.
Хочу влаштуватись на роботу вожатою, до кого можна звернутися?
Санаторий супер ехала уже 3 раза и поеду в этом году!Диджэй классный. Конкурсы супер. Ни слушайте никого пока сами не поедите.я уверена что вам там понравится)
Были с подружкой в прошлом году на базе санатория Соколец в языковом лагере iles camp - все очень понравилось. Природа супер, преподаватели и вожатые очень хорошие. Было очень интересно на уроках и весело вечерами, особенно на дискотеках! Прошу родителей и в этом году отправить нас снова с iles camp. Надеюсь будут те же учителя и вожатые.
Настя Розвора, 26.02.2015   ответить   удалить ложный комментарий
Санаторiй супер !Була там 2 рази :-) :-) :-) :-) :-) 2 змiна. Неймовiрно класно А ще у мене була най най краща вожата 6 корпусу Яна Олександрiвна сумую ти найкраща ..
а скільи коштує путьовка
Добрий Дядя Дрон, 26.09.2014   ответить   удалить ложный комментарий
Санаторій чудовиф кому не сполобався невдаха я вже 3 рази був і це ще не останній раз коли я відпочиватиму там там багато розваг нові знайомства друзі а також чудові вожаті також жочу відмітити найкращу вожату 2014 року (5заєзд) Аліна Анатолівна дуже за вами сумую обов'язково буду на наступний рік ви найкраща:) ;)
щиро дякую дядя Дрон!!!))тьотя Аліна за тобою теж дужесумує...люблю тебе і чекаю з нетерпінням наступного року!!)
був у санаторії 5 зміну, дуже сподобалось! приємна атмосфера, нормальний адекватний персонал! з мінусів те, що різний вік дітей в корпусах, харчування не на 5, а десь на -4, тому що картопляне пюре кожного вечора, несмачне печиво (яке там вважають полудником)... ще що стосується їжі, то хотів би просити адміністрацію годувати однаково як дітей так і вожатих, а то ви даєте нам цукерки, а їм ні.. вони працюють 24 год на добу, відійти не мають права, а ви їм цукерку жалієте...
порадували конкурси в санаторії, я тут не вперше і було приємно взяти участь в нових ще не затертих конкурсах! "день, коли ми залишали відбитки фарбою на тілі" ніколи не забуду! флешмоб на стадіоні тож був прикольний) вобще класні організатори Наталя Сегіївна та Люда
До наступного року, Сокілець!
Доброго всім дня!я був в сокільцю на 5 зміні в 14 корпосі і мені все дуже сподобалось а особливо наша вожата Аліна Анатолівна вона була дуже весела добра привітна і вона стала для нашого корпусу не тільки вожатою а і добрим другом! мині все дуже сподобало і я ще приїду на наступний рік з друзями і тільки до Аліни Анатолівни в корпус!)))
Аліна Анатоліївна, 30.08.2014   ответить   удалить ложный комментарий
Дімчику мені дуже приємно читати такі теплі слова)))я тебе люблю і з нетерпінням чекаю на наступний рік)))
я чекаю з нетерпіням наступного року щоб до вас приїхати)
і я чекаю наступного року!))дуже скучила за вами!(
вередуючий, 27.08.2014   ответить   удалить ложный комментарий
Всім доброго часу доби!лагер поганий та Аліна Аноєатолівна 4 зміна!
якщо я комусь не сподобалась то треба було сказати це мені в лице!!!а не тут писати дурниці!!
Мені дуже сподобалось бути в санаторії "Сокілець" хочу не раз поїхати. Чого бажаю і вам.
Вихователі - супер. Олександр Вікторович - ви найкращий! 7 корпус!
лагерь просто крутой!
САнаторій просто клас.Приїзжайте не пожалкуєте
Не знаю,як кому,але мені дуже сподобалося в Сокільці.Перший раз побувавши там,можу сказати,що дійсно дуже класно.Ціна путівки,відповідає умовам проживання,харчування.Спочатку було трішки нудно,але потім всі вбулися в атмосферу.Оооо мій 7 корпус,3 зміна,бабоньки мої,це було круто,дякую вам,окреме дякую хочу сказати вожатій,Оля Миколаївна,ви класна,а хлопці наші,то взагалі окрема історія.Особисто мені дууууже сподобалося,сподіваюся,що на наступний рік знову приїду)Доречі зір лікують класно,тому всі,в кого проблеми з зором,приїжайте,не пожалкуєте!
Природа красивая, а в остальном ничего хорошего. Номера только 5ти местные. Есть случаи воровства из закры закрытых комнат. Врачебные назначения не выполняются(из назначеных витаминов ребенок получил только две таблетки,глазные капли не капали вобще,массаж назначили на три дня). Питание так себе, каждый день-гречка .Стоимость путевки (5000)не опрадывает ожиданий.
Скажіть будь ласка в якому стані кімнати, душ і туалет і поскіль чоловік посиляют в кімнату
Тут круто якщо не враховувати душ,туалет та столову..
Класный санаторий! Природа супер! Еда вкусная! Дискач крутой- Мишаня, мы еще приедем! Медперсонал норма!
показать остальные 178 комментариев
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Немироведругой город
днем:17...22 °C
ночью:12...15 °C
Последние комментарии
Ленина, 01:38
Таврия, 17:39
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Не могу сказать, что я хорошо знаю Карпаты и исходила их...
8-го сентября после захода солнца, по еврейскому календарю...
Деревни на западе Украины известны тем, что своей ухоженностью...
В это раз мы поехали на поиски заброшенного Рдейского...
Харьков был последним городом в моей поездке на Украину....