войтизарегистрироваться

Кременецкий замок, Кременец

Кременецкий замок

Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО ЗАМКА "КРЕМЕНЕЦКИЙ ЗАМОК"
ОПИСАНИЕ ЗАМКА "КРЕМЕНЕЦКИЙ ЗАМОК"

Замок на горе Бона стоит еще с 12 века. Пережили эти некогда мощные стены и натиск войск Батыя, и татарские набеги, и польско-литовские осады. В 14 веке за Кременец спорили и сражались поляки с литовцами, а город оставался ничьим. И тогда было принято мудрое решение - город достанется тем кто сумеет отсроить тут крепость. Ее воздвиг князь Витовт. В 16 веке город перешел в руки полякам, а замок стал одним из мощнейших твердынь Речи Посполитой. Удивительно но за стенами Кременцкого замка пряталась польская шляхта от войск Богдана Хмельницкого. Но после полуторамесячной осады крепость была взята отрядами Кривоноса. Взята и разрушена...навсегда... И так обидно что такие стены уже совсем превратились в руины, и только почитатели истории украины приезжают сюда посмотреть на изюминку городка Кременца, городка который называют волынской Швейцарией.
Добираться до Кременца совсем не сложно. От автовокзала в городе Тернополь ходят маршрутки (цена приблизительно 5 грн).
Кроме замка в городе стоит обязательно посмотреть иезуитский коллегиум, в стенах которого сейчас расположен педагогический колледж, недалеко от сюда - кременецкий ботанический сад, также для любителей храмов - Николаевский собор. Жители города гордяться дворцом Каролины Дзембовской, построенным в 18 веке. И еще один памятник - старое козацкое кладбище на горе. Тут покояться тела храбрых козаков погибших при осаде крепости...

ЗАМОК КРЕМЕНЕЦКИЙ ЗАМОК НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ О ЗАМКЕ "КРЕМЕНЕЦКИЙ ЗАМОК"
3D модель замку https://skfb.ly/6PFWN розроблена компанією AERO3Dengineering https://aero3d.com.ua/ в 2019 році
Привіт усім, якщо хтось каже що Кременець негарне місто то я не погоджуся. Просто ВАМ не було кому показати і розказати про всі цікаві місця і легенди Кременеччини. Тут і КРЕМЕНЕЦЬКІ ГОРИ ... С БІЛОКРИНИЦЯ де є замок-коледж лісотехнікум в хорошому стані чистий і з гарним парком. На території здають квартиру30 грн за добу і навіть приготують домашні страви. Можу дати тел.0503771050 або0956021485.
Кременець рулить!
РОмка Соляник, 26.09.2011   ответить   удалить ложный комментарий
Ну так Кременець КРАСИВЕ місто,звідти моя дівчина,до якої я приїжаю, ми були з нею на горі навпроти БОНИ, там Класний краєвмд, і взагалі Кременець прикольне місто,я са живу в смт.Коропець, там також є палац Графа Бадені, прикольні краєвиди, но Кременець мені сподобався також.
Кременець- брудне місто з дибілами які сидять в барах за гроші батьків-заробітчан. Ви пройдіться вуличками і все стане зрозуміло. БРУД БРУД і ще раз БРУД.А гляньте як будуються страшні бунгала в центрі міста ... про що ви люди говорите... Кажуть реставрують БОНУ... подивимось хто на цьому відмиє кошти ,мабуть ПР.
Мер міста ! Візьми все в свої руки і зроби з міста перлину, зруйнуй сигаретні ларьки в центрі, штрафуй за сміття, за кинутий недопалок.. Візьмись за фасади будівель... !
... Ізюминка в Кременці є... тепер треба зробити їй обрамку.. і все буде ок.
Был в 93 и 94 году проходил там чемпионат по Регби, жили в гостинеце в центре (вроде Киев) и в 94-том недолеко от горки, лыжников база там была может и сейчас есть. Прошло много лет, но забыть такой красоты немогу класно там, ОЧЕНЬ.Был много где. но там зрелище. Облазили с пацанами весь город и окраину (Замок облазили в доль и поперек, плохо что мало что осталось отнего) ВООБЩЕМ КЛАС.
Кременець чудове місто.кожен хто тут був мало сподобатись!!!!
GBKTDF VEOBYCRFZ UFKBYF, 1.09.2010   ответить   удалить ложный комментарий
EXBKFCM D GTLEXBKBOT 1978-1982 JNPJDBNTCM NTK.0675910941
Кременець найбагатше місто
замок справді класний!!!!оце якось з класом їздили,є на що подивитись.Та й містечко гарне,чисте...
Легенда: Королева была ненасытна в постели.Из охранявших замок лиц мужеского полу она оздала гарем....Когда об этом узнал король- приказал казнить всех...но Бона вымолила пощадить каждого 3, 9 и 27-го...С тех пор за женщин поднимают 3, 9 и 27 тосты:)
виктория м.деражня, 25.05.2010   ответить   удалить ложный комментарий
це чудове мисто.звидси родом мий батько и тут живе моя ридня!!!!кременець,привит!
жанна 21 05. 2010, 21.05.2010   ответить   удалить ложный комментарий
Кременець дуже гарне, мальовниче м1сто. Особливо його краевиди. Я люблю це м1сто 1 завжди з задоволенням при1зджаю в св1й р1дний Кременець!
Вид с замковой горы действительно поражает своей красотой. Но отдельно хотелось бы сказать про дяденек, жаждущих со всех собрать "дань" за "вход". ЗА ЧТО ПЛАТИТЬ!!!! Территория не убирается, нет элементарного туалета.... Очень напоминает Остапа Бендера с сбором денег "чтоб провал не сильно проваливался"
Кременець -чудове мiсто,навчалась у педучилищi у 1981-85роках,гр Б,дошкiльнят.Вiдгукнiться,подруги.тел.0967062337
ну негоніть я був в Кременці там крім одної вулиці більше нема нічого,а замок він зруйнований.фуфло короче а не місто.вот мукчевський замок то нормально, а ще парк СОФІЇв Умані тобто парк Влюбленных, ото супер.
ЦИМБАЛІСТА ЛЮБОВ, 31.01.2010   ответить   удалить ложный комментарий
1989РОКУ ЗАКІНЧИЛА ПЕДУЧИЛИЩЕ ДУЖЕ МАЛЬОВНИЧЕ МІСТО.ВІДГУКНІТЬСЯ ОДНОГРУПНИЦІ.
Керницький Вася, 29.01.2010   ответить   удалить ложный комментарий
Випуск 2000, педколедж,іноземна філологія(англ.), з м.Бучач.Дзвоніть 0982533205.Розшукую Скрипник Світлану Василівну
Іванна Ігорівна, 26.01.2010   ответить   удалить ложный комментарий
Кременець це наше місто.
Кременець в загалі дуже цікаве місто, але біна наша в тому що ми мусимо обовяcково прикольні місця завалити горами мусору, а потім казати що в тому хтось окрімнас винен((
Романа місто Кременець, 9.12.2009   ответить   удалить ложный комментарий
це класний сайт місто Кременець-найкращий куточок планети.Привіт 31А ,наш інститут is one of the best
легенди про гору Черчу та Бону
я тут живу!!! місто дійсно дуже гарне, але якби люди були б більш привітнішими і не такими наглими. і якби туризм був би більше розвиненішим...
Дякую жителям Кременця за гостинність. До замку при бажанні можна під'їхати машиною. В поєднанні з чудовими краєвидами замок справляє неабияке враження. Також надзвичайно цікаве саме місто з його архітектурою та історією.
Кременець - це місто оповите багатьма легендами і переказами. Це одне з небагатьох міст, яке не скорилось хану Батию. Близько 1910 року від гори Гострої ,що є останьою по трасі на Почаїв, велось переселення людей у зв"язку з підземними поштовхами і гулом з-під землі. Існує версія ,що це погаслий вулкан.A ще це місто знаходитьсяна місці древнього моря і тут є значна кількість залишків морських молюсків і кремнію.
Прожив в КРЕМЕНЦІ більше 40-а рорків.Бував в багатьох файних місцях колишнього СРСР і не тільки,але завжди тягне сюди.Це перлина Західної України!
хочу поїхати ще:)))
я там була- класно!!! а деякі навіть залазили у якісь кімнати(а в тих кімнатах- мусор...) я сама ходила по стінах... дивляцчись вниз, затримувала дихання не від страху а від незабутньої краси
Справді Кременець прекрасне місто, я тут живу і дуже пишаюся цим! Сюди варто приїхати і подивитися на цю неземну красу!
Я сама зі Сходу, проте такої краси ніде не знайдеш!!! Вся Тернопільська область - СУПЕР!!!!
показать остальные 14 комментариев
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Кременцедругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Тернополь - один из трех областных центров Галиции (217...
С чего же начать?...Наверное, все-таки с признания в любви!...
Киевская область. 49 градусов 33, 298 северной  широты...
Небольшой,красивый курортный городок на Черном море....
Вилково - поселение староверов, бежавших больше трех веков...