войтизарегистрироваться

база отдыха Зоря, Затока

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Зоря

пгт. Затока; тел: (04849)7-1149
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО БАЗЫ ОТДЫХА "ЗОРЯ"
  ОТЗЫВЫ О БАЗЕ ОТДЫХА "ЗОРЯ"
  Доброго дня! Тільки повернулися з відпочинку (в кінці липня-початок серпня 2015), хочу поділитися враженнями. Відпочивали на базі "Зоря"брали номер з частковими зручностями (умивальник+холодильник) так як не було люксів. Були двоє з чоловіком і дитина 1рік 2 міс. Це ЖАХ!!!! заселили на 2 поверх, навпроти крутих сходiв, мало того що постійно сунули каляску на 2-й поверх, так і двері не відкривали, щоб дитина не вийшла! За метрiв 50 залізна дорога, ліжко трясеться коли їде поїзд.В сусіднх номерах якраз йшов ремонт бо за декiлька днів заселяли нових відпочиваючих. Болгарка, краска,і т.д. Дитині спати вдень було просто неможливо. Далi-ЖАХЛИВИЙ СМОРIД З ТУАЛЕТIВ!Корпуси неподалік душу i туалету це шок!!! Очі виїдало! Жіночий душ завжди льодяний! Бойлер маленький i гаряча вода в 5 ранку або вночi(можливо) ,дитину застудили. І КОМАРІ... москітні сітки саморобні . як заселились то ще півночі били комарів і всеодно на ранок з раптором близько 20 укусів дитини!В номері зсунули ліжка то під тими ліжками було дуже і дуже грязно хоча його перед нами прибрали! До пляжу далеко, і йти треба через магазини,бари і дорогу де їде транспорт. Один плюс-ЇЖА в їдальні дуже смачна і домашня, хоча порції смішні, дитина в рік зїдає майже цілу порцію . Дуже приємна охорона!!!!На мою думку,ціни за такий відпочинок зависокі!!!!
  Не рекомендую категорично. Кожен вечір просто гримить музика з дискотеки що на території бази: репертуар Вєрка Сердючка і Руки Вверх, дитину раніше 23.00 покласти спати не реально. Сусіди ходили колисати дитя далеко від свого номеру Люкс через цю музику. Хто їде з маленькими дітьми - задумайтесь! Жодного разу за 12 днів перебування у номері люкс ніхто не зайшов не стер пилюку з підлоги, не змінили кульки для сміття не говорячи про рушники. Людей виставляють з номерів о 8й годині ранку, бо вже приїжджають наступні відпочиваючі.. Порції м"ясних страв у їхній столовій просто дитячі, аж смішно за такі гроші так годувати..
  база трішки хриновата але жити і відпочити можна звичайно якщо ви не є прихильником активного відпочинку .
  База отдыха не плохая в соотношении цена-качество. На человека за номер с удобствами на 10 дней(в номере душ, туалет, ТV, вентилятор, холодильник)+ 3-х разовое питание + дорога из Минска туда и назад заплатили 280 у.е. А по большому счёту отдыхать в Затоке скучновато...развлечений мало, кроме пляжа и убогиньких клубов сходить некуда. кто едит отдыхать компанией с целью позаливаться самое то)))).
  які ціни були в 2010році на проживання в цегляних будинках
  Ето класная база, отдихала там, мне понравилось!
  имя
  комментарий
  УРА! Отзыв регистрации не требует!
  Погода в Затокедругой город
  днем:-1...2 °C
  ночью:-3...2 °C
  Последние комментарии
  У Кузи, 13:39
  Заграва (с. Мартынковцы), 16:40
  Вопрос-Ответ
  5 случайных отчетов
  Западная Украина прочно ассоциируется в головах туристов...
  Черногория....Позволю себе написать коротенькую справку...
  Известно, что сильные эмоциональные потрясения в жизни...
  На выходных решили вырваться из крепких тисков города...
  Если ехать из Киева, то в 70 километрах не доезжая Львова...