войтизарегистрироваться

ресторан Стара Гребля, Переяслав-Хмельницкий

Стара Гребля

вул. Літописна 24а
(063) 7550777 администрация
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО РЕСТОРАНА "СТАРА ГРЕБЛЯ"
ОПИСАНИЕ РЕСТОРАНА "СТАРА ГРЕБЛЯ"
На сьогоднішній день ми маємо найкращий і найефективніший по обслуговуванню приїжджих у місто Переяслав-Хмельницький туристів туристично-реабілітаційний комплекс, з прибутку від якого ми маємо можливість і надаємо безкоштовні іпотерапевтичні послуги. 
Зокрема, у нас все в старовинному національному стилі є: - 3 кінних 12-ти місних прогулянкових карети; кінна бричка, сані, вози і різноманітний старовинний кінний реманент; 3 коня та 2 поні, власний з безкоштовним відвідуванням зоопарк; гостинна хата з 3-ма банкетними залами загальною вмістимістю 94 особи; літні навіси зі столами вмістимістю до 450 осіб; викладена із майже 300м3 бутового каменя 9-ти метрова сцена навколо озера та літній кінотеатр; велика дитяча ігрова площадка; обладнана вздовж 170 метрів лавками і відділена ліщиновим парканом від паркової території і дороги територія для пляжного відпочинку вздовж розчищеної нами чистоводної річки Трубіж; висаджена дітками-інвалідами та соціально не захищених категорій дітками калинова алея, яка є рослинним символом України та багато іншого… 
Нас підтримують і допомагають хто чим може доброзичливі та щиросердні переяславці і люди з відусіль, оскільки вони не можуть бути байдужими до тих, кому тяжче ніж їм. Але є й нелюди, хворі на «жабу», лодирі, п’яниці і деякі «доброзичливі сусіди», яким все не таке і вони ладні в лайні утопити будь-яке і чиє добре починання. Тож, для коментуючих цей відкритий лист в інтернеті, ми засвідчуємо своє бажання бачити такою ж здоровою нашу хвору на ДЦП доцю Ксюню пропорційно тому, на скільки щирі наші мотивація і прагнення в цьому проекті. Але й нехай біди усіх хворих дітей і горе їхніх родин зваляться на язик і руки тих злорадних писак, які анонімно і невмотивовано перешкоджатимуть зробити нам те корисне, що ніхто крім нас не прагне зробити. Ви допоможіть нам, або ж робіть щось краще і ми будемо допомагати Вам – ТІЛЬКИ НЕ ПЕРЕШКОДЖАЙТЕ! Практика нашого співіснування з деякими сусідами чи мешканцями міста Переяслав-Хмельницького не дає забути, що добрими справами дорога стелиться в пекло і що куди людей не цілуй – скрізь ср…! Але споконвічно добро перемагає зло і прагнучи високої мети та щиро і не здаючись йдучи до неї, Ви результатом роботи і її значимістю для суспільства заслужите право на звання «ЛЮДИНА»! 
ОТЗЫВЫ О РЕСТОРАНЕ "СТАРА ГРЕБЛЯ"
Вчора були в "Старій греблі". Море задоволення. Годували тваринок, каталися в кінних каретах, любувалися озером з лебедями та іншим птаством.
Господар пан Андрій пречудовий, активний, гостинний. А ще-вправно справляється зі своїми кониками,та іншими тваринками, вони його люблять. З задоволенням каталися в каретах з музикою. Дійство вражаюче, запам'ятається надовго
Такого щирого і гостинного чоловіка, я бачу вперше. Дай, Боже, йому і його рідним здоров' я. Він не бере грошей, а лише зичить всім здоров'я. Людина від Бога!
Ще прихдемо!!!
КРИК ДУШИ.
Устроился на работу сварщиком. Просил сварить 3 кареты и еще много чего по двору. Заключили договор "Золотые Горы" в котором сказано, что я варю первую карету, с покраской (проводка и прочие атрибуты в сделку не входили) и он сразу же рассчитывается, затем еще две за большую цену, потому что первую будем делать вместе, еще две я сам. Меня все устраивало, хоть и мысли были, что тут что-то не так. Карету я сварил и покрасил, денег естественно не получил. На множественные вопросы где деньги, получал ответ что скоро будут, что скоро кто-то, откуда-то приедет и привезет мешок денег. Никто не приезжал. Так продолжалось 2 месяца. Начались скандалы, в ходе которых он начал говорить что я плохо работаю, что я хам, хоть до этого все очень нравилось, он сам об этом говорил и умолял не уходить с работы, и работал я даже по субботам. Затем начал говорить что деньги я получу только тогда, когда карета начнет зарабатывать на туристах. Я честно без понятия когда это произойдет и произойдет ли вообще, так как слава в городе у него ужасная и никто не ходит. На вопрос почему я должен ждать уже давно заработанных денег, ответа я не получил. Кроме карет он платил мне 200 грн. в день за то что я периодически помогаю по двору в разных строительных процессах и не только, хоть они и стояли намного больше. Выплачивал он их очень трудно, в месяц если 3 тыс. даст, то это был праздник. Я как не юрист не знал что договора должно быть два, один у него, один у меня. Хотел написать заявление в полицию, они говорят смысла нет, если на руках нет договора. Ничего не могу сделать по закону. В итоге проработал я там чуть меньше полугода, подарил ему свое время, свой труд и свои деньги (больше 10 тыс. гривен)
И так со всеми рабочими. Приезжие рабочие живут в адских, антисанитарийных вагончиках, в которых бегают крысы и воняет плесенью. Кормят но снимают пол зарплаты за это, хотя изначально обещал бесплатно. А если берешь выходной, не кормят вообще, и ты сидишь без еды и денег. Приходится работать без выходных. Многие не выдерживают и уезжают. Очень много людей приходит и уходит через пару дней.
На кухне та же антисанитария и повсюду грязь и пыль, грязью кормят людей. Нет даже вытяжки простой. С крыши затекает вода. На кухне, почему-то, всегда находятся такие инструменты как болгарки, дрели, сварки, молотки, отвертки и т. д.
Бедные животные ели живые. Заболела ослиха, никто ничего не предпринял, не вызвали даже ветеринара, может еще можна было вылечить. Сдохла. Лошади застоянные. Мелкие зверьки зимой живут в ледяных, холодных клетках.
Одним словом АДСКОЕ местечко, с УЖАСНЫМ хозяином и персоналом. Не в коем случае не рекомендую посещать это место, и тем более устраиваться на работу!!!
Чесно кажучи рідко пишу відгуки, але зараз захотілося написати
Були у закладі "Стара Гребля" в травні 2019, нас було 6 людей і нам хотілося просто смачно та бюджетно пообідати. Заклад створено в єтно стилі з міні зоопарком та озером з лебедями та качками та кіньми. Страви всі були смачні, в гарному посуді в українському стилі та за помірні ціни. Але найбільше нам сподобався господар, який нас привітно зустрів, розважав, дозволив покататися на коні і пропонував безкоштовно прокатати на кареті з кіньми. Він розповів, як займається іпотерапієї з дітками хворими на ДЦП. Він просто створив нам гарний настрій. Дуже неприємно читати відгуки написані вище, з мого особистого враження, людина здалася приємною і заклад сподобався. А це найважливіше)
Не все те золото що блищить. За подачку йому, милостеню, легкий підзаробіток він і в сраку поцілує. Іпотерапія коньчена. Жалюгідна мразь.
Оставляйте свои коментарии об этом уроде и в фейсбуке на страничке стара гребля.
З Переяслава-Хмельницького люди їдуть працювати в інші міста та країни - а не працюють в своєму місці, причина - такі підараси як цей звикли до мінімальної оплати праці та до дармової робочої сили. А тепер працювать за казочки ніхто не хоче не тільки в нього. Як говорив Остап Бендер - утром деньги-вечером стулья, вечером деньги-утром стулья. Так що щукаємо достойну роботу в іншому місці та місті.
Скряга который прикрывается больной дочерью...чмо.
чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо,чмо...
Цей Андрій 0504457777 телефонував мені в березні 2018 та пропонував приїхати до нього у Переяслав-Хмельницький на роботу на посаду кухаря,в розмові з ним я помітив що він реально бреше та набиває собі пагони,коли я я запитав чому телефонує мені в інший кінець України(Львів),той сказав що в Переяслові немає кухарів бо всі на заробітках в Польщі та Києв тому шукає персонал повинен Україні(насправді в місті Переяслові вже знають всі про те що є цей брехливий ,,ресторатор" який кидає на гроші тому на роботу до нього не спішать, інформація підтвердилася після мого дзвінка до мого товариша який розом з Переяслава,той підтвердив що відгуки про цього "ресторатора" не втішні і він справді кидає людей на гроші та забирає при можливості паспорти)цей чоловік за розмову здався мені аферистом,коли суть розмови зайшла за гроші ,я почав питати про зарплату та умови проживання,то він почав переводити тему розмови в інше русло,коли я знову запитав за аванс то він мало не псіханув,я перевів розмову в логічне завершення та після закінчення з ним розмови передзвонив до товариша який дав резюме цього не чесного на руку "чоловіка".
Друзі прошу всіх не йдіть на роботу бо кине на гроші,такі придурки мають сидіти в тюрмі з конфіскацією майна та за шахрайство яке як мінімум тут присутнє.
Не розумію нащо виливати весь цей бруд? Люди вам що робити більше нічого? Не сподобалось то не ходіть!Дуже часто захожу туди на каву,гарна атмосфера і господар з гумором.
Бруд це коли Андрій не вмитий і його глечики - а правда вона завжди правда. А коли вам подобається брехун і його свинушник то вам не хто не забороняє з ним спілкуватись та пити в нього каву. А ще порада поцілувати його в сраку та стати його саратником якщо вам його шкода.
Вашої думки ніхто не питав! Не треба давати мені порад кого і куди цілувати! Залишайтеся зі своїм внутрішним гівном на одинци,а не виливайте його на інших. Мені Вас шкода!
Якщо правдиві коментарі ви вважаєте гнівом і брудом. То ви вже поцілували Андрія туди куди вам порадили, а ще й зним за одне. Брехлива злодюжка. Бо за такого мерзотника і брехуна не одна порядна людина нічого хорошого не скаже.
Какой ресторанчик - єто какая-то грязная розвалюшка для пьянчужек. Тогда вы никогда небыли в ресторанчиках, а сами из какой-то заброшеной деревни которой даже на карте нет, и впервые за все свое существование выехали за ее пределы. А заехали туда же только с обратной стороны. Мне с друзьями довелось побывать в той грязной халупе, пообщатся с тем мерзким, назойливым да и еще грязным ( от него воняло) владельцем - впечятления отвратительные от всего. Слава Богу ничего не ели, посмотрели и уехали.
Андрій Черновський, власник "СТАРОЇ ГРЕБЛІ", 10.08.2017   ответить   удалить ложный комментарий
Звернення до тих осіб, хто в собі може побачити і видалити вади й хто йдучи до власної мети може зупинитися і слабких підняти й тих, хто мотивацію усіх своїх дій по життю ставить в приклад своїм дітям!
Народе мій!
Тяжко усвідомлюється що за 25 років панування корумпованих влади і Верховної ради з кожним їх новим обранням ми, сподіваючись на покращення життя, живемо все бідніше та гірше. Нас немов щурів в сміттєвій ямі нацьковують один на одного на сході України і змушують виживати та здавати на металобрухт колись діючі фабрики та заводи і перед кожними виборами продавати свою душу за китайську гречку. Вкрай ганебний наш рівень життя спонукає нас уже ненавидіти лицемірних трутнів і кровосісів нашої прекрасної України. В нашій державі майже відсутні основи духовно-патріотичного виховання майбутніх поколінь і наших дітей, а чиновницьке збайдужіння і міжусобні чвари політиків нищать національний дух, духовність, людяність та доброту.
Але!!! Немає чого когось винити, бо ми самі обрали тих, з кого повзростали такі перевертні…
Біда наша ще й в тому, що ніякі лікарі не вилікують людей від інфекції заздрощів, лицемірства, злості і духовної спустошеності.
Оскільки майбутнє твориться сьогодні, то Ваші діти і Ви будете щасливі, якщо мотивацію усіх своїх дій по життю Ви зумієте ставити в приклад своїм дітям. Не будьте байдужими до майбутнього Ваших дітей. Ті хто лицемірно мене оббріхує і поливає брудом вони не спроможні научити своїх дітей жити по законам совісті. Тож хай приймуть мої співчуття, бо вони і зараз нещасні, а коли їхні діти виростуть зневагою віддячать своїм батькам і ще молодих спихатимуть їх в стардом.
Що ж до мого закладу, то і місцеві конкуренти і заздрісливі сусіди і ті, кого я вигнав з роботи пинком під сраку за крадіжки поварами м’яса чи барменами виручки и намагаються мені перешкоджати. Проте дійсна правда має і другу сторону медалі. Мені 55 років, родився на західній Україні в д.н. Шевченка Т.Г. і враховуючи злиденне буття починав учитися в інтернаті. З 13-ти років я вирішив створити себе корисним для України, яким був Шевченко і тим усе життя я і живу. Я творча особа, пишу вірші, знаю усю рукотворну майстерність, люблю життя і не втративших людяність людей. У мене не ресторан, а доброзичливих людей я запрошую до себе в гості додому і надаю їм посильні послуги по їхньому відпочинку. В приватному дворі у мене озеро з рибою і птицею, конюшня з 5-ма кіньми, зоопарк зі звірами і я тут живу зі своїми планами і метою створити іпотерапевтичний центр для безкоштовної реабілітації не маючих на своє лікування дітей хворих на ДЦП. Хто не має дітей зовсім чи таких як моя донька-той мене не зрозуміє і я на них не ображаюся. Злоязичників завжди доля сама покарає. Шкода лише, що вони розпорошують мій життєвий простір і я менше за своє життя встигну зробити щось корисне. Зробити те, що сповнює життя і надає йому смислу й чого ніхто, крім мене не зробить. В нашому місті лише у нас є коні і вони заробляють собі на сіно катаючи верхи та на кінних каретах туристів і переяславців. Не втрачаючи фінансово, а лиш не заробляючи гроші на людській біді, ми з легкістю допомагаємо іншим і ще сотні хворих дітей плануємо поставити на ніжки і сприяти їхній соціалізації.
В планах ГО щоденно безкоштовно надавати реабілітаційні послуги не менше 20-тьом дітям-інвалідам, яких будемо привозити власним спеціалізованим для транспортування інвалідів автобусом. Ми плануємо переобладнати перший поверх двоповерхового автобусу під перевезення одночасно до 20-ти дітей-інвалідів, а другий під побутову кімнату і до 20-ти пасажирських місць для супроводжуючого персоналі і батьків. Цим автобусом ми будемо через кожних 15 днів привозити на безкоштовну іпотерапію дітей з усієї України.
В більшості випадків, хвора на ДЦП дитинка практично може виліковуватися, якщо їй з 1-го і до 5-6 років надавати іпотерапевтичні послуги. Оптимальний курс лікування має бути по 50-60 хвилин протягом 14 днів, повторюючи через кожних 2-3 місяці. Попри усі місцевих чиновників і «хворих» на Моя донечка з вини лікарської халатності і геть запізнілого кесерового розтину хворенька на ДЦП, тому я знаючи цю людську біду намагаюся допомогти іншим таким сім’ям. Уже 3 роки я очолюю громадську організацію «Інвалідів та молоді «Стара Гребля». Мені дають моральні сили моя донька Ксюня і усвідомлення, що я ще сотні діточок можу відірвати від інвалідного візка і дати їм дійсно нове життя. Отаке моє буденне життя.
Уежай на родину, туда где ты родился и захвати с собой всех таких же уродов как и ты - там тебя давно уже ждут.
Отдыхали тут с ребёнком, буквально, месяц назад. Ресторанчик порадовал, поднял настроение и снял утомление после экскурсий по славному Музею под открытым небом.
Очень удачное расположение: с одной стороны – центр города; с другой – нижние врата музея.
После изнурительной, но интереснейшей, экскурсии по всему музею зайти сюда – идеальный вариант! Если вы на машине – ещё лучше, 2 минуты и вы у входа!
Пока ждали заказ(минут 15) провели дополнительную маленькую экскурсию по территории ресторана. В качестве гида был владелец – Андрей – очень положительная личность, увлекательные истории, интересные рассказы и куча позитива.
После экскурсии пришли уже за накрытый, очень красиво сервированный стол.
Посуда выглядит аутентично, видно что новая и чистая, столовые приборы – чистые, красиво замотаны в салфетки, бокалы ручной роботы, натёрты до блеска. Да и вообще тут почти все вещи ручной роботы – это и несёт ту атмосферу – домашности, заботы, семейности.
Еда – словно попала к бабушке, как в детстве. Так хорошо после физического утомления – отведать вкуснейших вареников. Квас – «Стара Гребля» - свой рецепт делает свое дело, этот напиток нельзя сравнивать с другими, просто потому что похожих нет. Очень вкусный, прохладный, хорошо восстанавливает силы.
Цены – адекватные.
После посещения настроение и эмоции остались позитивные. Обязательно сюда привезу на экскурсию и ужин всё семейство!
Уважаемые пиарщики, пиарщицы и пиарщик (андрей) помойки под названием стара гребля, как бы вы сябя не хвалили, пиарили, пропихивали, добавляли о себе хорошие коментарии - ничего у вас не получится. Этому клоповнику и уроду андрею - навсегда ТАБУ не только в городе Переяслав-Хмельницком но и везде. Плохо что к коментариям нельзя рикрепить фото и видио а то би я показала как он развился за последние 5лет - даже забор недостроен, я не говорю уже о санитарии, кухня и зоопарк - это несовместимые вещи и тд. это АБЗАЦ. Все что было сделано до этого пришло или доходит до плохого состояния. Клиентов и посетителей у него нет и никогда уже небудет среди тех кто там побывал, хорошо с ним пообщялся, посмотрев на все это тверезыми глазами и чистым разумом. Так что фото на всех сайтах старые , информация не соответствует действительности. Позитивные отзывы, похвалы он (они) публикуют сами чтобы привлечь неочередных жертв. Вердикт таков - сколько негра не мой он всеравно останется черным. Так что андрей ты обделался и никогда тебе ужэ не отмытся.
Анастасія Вікторівна, 7.07.2017   ответить   удалить ложный комментарий
Нещодавно відпочивали в цьому закладі разом з сім’єю. Сподобалось все. І обслуговування – привітні, ввічливі, кваліфіковані офіціанти. Кухня – їжа була смачна, соковита, свіжа; посуд теж залишив позитивний слід. Озеро – дуже класна задумка, перед нашими очима навіть власник «Старої Греблі» ловив рибку на уху. Тваринки – перш за все – це коні, це надзвичайно, діти в захваті. Власник – чоловік з гумором, змусить посміхнутись навіть в незгоду.
Загальне враження 5/5
Обов’язково ще відпочинемо тут!
Здравствуйте!
Неделю назад была в «Старой Гребле» 5ый раз за 2 года. Сегодня стало просто интересно как выглядело это место пару лет назад.
Поисковая служба выдала море результатов поиска по тегу «Стара Гребля Переяслав-Хм.», и этот сайт был на одной с первых позиций. Посмотрев фото несколько годичной давности я поняла что владелец этого заведения не спит, не просто зарабатывает, а постепенно развивает этот туристический развлекательный комплекс, вкладывает прибыль и душу в свой проект. За пару лет он очень изменился в лучшую сторону. Зайдя на сайт я была шокирована. Зачем лить столько грязи и мусора на человека который развивает ваш родной город?
В каждом городе хватает типичных ресторанов\кафе\забегаловок и т.д., но «Стара Гребля» - это уникальный проект о котором должны слышать и посещать. Ведь Переяслав-Хм. - самый туристически посещаемый город Киевской обл., и уверена что на территории Украины занимает не последнее место в этом рейтинге.
Нет больше заведения с такой энергетикой, с такой атмосферой – домашней, теплой, заботливой.
Есть пословица – «Для всех хорошим не будешь» и она верна на все 146%
Конфликты случаются у всех людей, но мудрые люди решают их самостоятельно с второй стороной конфликта не вынося и не «украшая» бредовыми историями.
Корубційний бізнес А.Й.Черновського - а саме ,,ГО Стара гребля,, яка займається якоби допомогою дітям інвамідам і тд. будуеться на попрошайстві, виманюванні та відмиванні благодійних коштів (пожертв), від людей , організацій, спілок, бізнесменів і тд. для власного збагатшення та процвітання. Проведенням яких то доброчинних копійкових заходів це тільки піар-звітування, про витрачені пожертви, та привертання уваги до себе як до особистості - який він хороший за чужі кошти. Прикриваеться Черновський своєю донькою - інвалідом , якоби його горе спонукало допомогти таким як його донька.
Мета Черновського - не доброчинність, а збагачення та нажива. Мрія Черновського - попасти в вищі ешелони влади та повелівати всім світом. Одним словом - оборотень.
Справедливість, 5.04.2017   ответить   удалить ложный комментарий
Все шо пишуть люди в своїх відгуках про БИДЛО-роботодавців таких як цей, на превелике щастя правда.
На даний час на хорошу роботу працівники не потребуються, на хорошій роботі люди працюють
дуже довго. Так що перш чим влаштуватися до когось на роботу читайте про нього відгуки, цікавтеся в знайомих, розпитуйте в людей, в людей які працювали, працюють там. Щоб їхати в друге місто на роботу - подумайте чи в тому місті не знайдиться достойних фахівців на ту чи іншу посаду, не вірьте обіцянкам про достойні зарплати та хороші умови . ХВАЛА РОЗРОБНИКУ САЙТУ
я хотел туда ехать на работу!) я с Одессы!
Даже не думайте туда ехать! Берегите свои нервы и обходит это место стороной. Устраивался туда на работу - увидел всё изнутри! Полная разруха и антисанитария! Кухня - в ужасном состоянии (прямо на кухне живет собака!!!) Посуда - не моется по несколько дней! Сплошное хамство и неуважение! Место красивое и руководство прикрывается социальным проектом и помощью детям, НО!!! Зарабатывают и обдирают на каждом шагу!
Працювала кухарем а чоловiк коло тварин. Якби ви знали ,що ви там "смакували" та в яких умавах це готують )))) виб були шокованi(( краще i не знать, бо... А поведiнка цього мерзотника на перший погляд ООО...яка тiльки iдеальна- це все така маска,його мiсце на маскарадi, бувби нотер 1.
Шизофреник этот Черновский. Грязный вонючий а на територии как на свалке.Лошади больные и голодные. На кухне как на мусоросалке.Людей заманивает на работу через работа юэ. не платит и не кормит
Андрій СТАРА ГРЕБЛЯ, 20.03.2017   ответить   удалить ложный комментарий
9.03.2017 року мій життєвий простір вимірявся 55-ма роками. Оглядаючись на нього і аналізуючи своє життя, я шкодую про те, що надмірно довіряв нелюдам, злицемірили котрі мені, але радію своїй життєвій позиції і кретеріям, якими вимірюю свою людяність і значимість в суспільстві.
ТАКАЯ ЦЕЛЬ ДЕТИ..Посмотри на себя какая грязь вонь на кухне..еще любовниц ташит туда..ИДИ УБЕРИ ТЕРРИТОРИЮ ..ДЕТИ заразятся.ДА к тебе никто не ходит...СКОРО тебя АФЕРИСТА разоблачат...Я ОБЕЩАЮ ВСЕ что не отстану от него пока он не получит свое. БУДУ ЗДЕСЬ писать все новости...ТЫ ДОИГРАЛСЯ
Черновский забери те 2300 гривень себе на винок. И не надо нам угрожать что если мы не удалим комментарии то ты с нами не рассчитаешся... ЛЮДИ НЕ ХОДИТЕ В ЭТОТ ТАК ЗВАНЫЙ КОМПЛЕКС...Черновский сказал нам по телефону что этого эго собственность...Что как хочет так и кормит...УЖАС...ЗАБЕГАЛОВКА ЭТА СТАРАЯ ГРЕБЛЯ...
Нічго нового - дурень співає собі оди...
показать остальные 23 комментария
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Скала Дива - одна из визитных карточек поселка...
Погода в Переяславе-Хмельницкомдругой город
днем:0...0 °C
ночью:0...0 °C
Последние комментарии
Виктория, 11:58
Виктория, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
  Львов сам по себе как музей, и музеи здесь органично...
Небольшой,красивый курортный городок на Черном море....
Украинский город Переяслав-Хмельницкий упоминается в...
С чего же начать?...Наверное, все-таки с признания в любви!...
Скалы адалары, вид с пляжа Гурзуфа. На скалах, если подплыть...