увійтизареєструватися

розклад З/Д в Воловці

звідки
куди
номер потяга
розклад по станції воловец
номер потяга
періодичність, маршрут
приб.
відпр.
(дуклa)
киев — чоп

круглогодично ежедневно
13:4013:48
7 (беспересадочный вагон)
киев — вена

круглогодично ежедневно, кроме понедельника и четверга
13:4013:48
7 (беспересадочный вагон)
львов — вена

круглогодично по 5, 2 дням недели
13:4013:48
(дуклa)
чоп — киев

круглогодично ежедневно
22:4222:51
13Л (беспересадочный вагон)
ужгород — купянск

круглогодично по четным
00:5701:06
13 (беспересадочный вагон)
ужгород — симферополь

круглогодично ежедневно
00:5701:06
ужгород — харьков

круглогодично ежедневно
00:5701:06
харьков — ужгород

круглогодично ежедневно
09:3709:45
15 (беспересадочный вагон)
киев — салоники

4/06-17/09-08 по средам
00:0900:18
15 (беспересадочный вагон)
киев — загреб

круглогодично по четвергам
00:0900:18
15 (беспересадочный вагон)
москва — белград

круглогодично ежедневно
00:0900:18
15 (беспересадочный вагон)
москва — будапешт

круглогодично ежедневно
00:0900:18
15 (беспересадочный вагон)
москва — салоники

6/06-19/09-08 по пятницам
00:0900:18
15 (беспересадочный вагон)
москва — венеция

круглогодично по воскресеньям
00:0900:18
15В (беспересадочный вагон)
москва — жилина

круглогодично по 2,4,6,7 дням недели; по 1,3,5 дням недели - до ст.кошице
00:0900:18
15 (беспересадочный вагон)
москва — загреб

круглогодично по 4, 6, 2 дням недели
00:0900:18
15В (тиcca)
москва — ужгород

круглогодично ежедневно
00:0900:18
15 (тиcca)
ужгород — москва

круглогодично ежедневно
05:5106:01
81К (десна)
киев — ужгород

круглогодично ежедневно
08:2308:32
82Л (десна)
ужгород — киев

круглогодично ежедневно
19:1019:20
86 (беспересадочный вагон)
симферополь — ужгород

круглогодично ежедневно
04:0404:13
99 (закарпаття)
киев — ужгород

круглогодично ежедневно
04:0404:13
99 (закарпаття)
ужгород — киев

круглогодично ежедневно
17:2417:34
107Ш (хаджибей)
ужгород — одесса

круглогодично ежедневно
21:0421:14
108Ш (хаджибей)
одесса — ужгород

круглогодично ежедневно
09:5710:06
москва — чоп

27.06, 1.11, 24-30.12.08, 1-4.01.09, 14-17.04.2009 ежедневно, 29,30.04, 1.05.09
02:0502:14
чоп — москва

29.06, 3.11.08, 26.12-31.12.08, 1,3-6.01.09, 16.04-19.04.09 ежедн., 1,3,5.05.09
11:1211:22
205 (беспересадочный вагон)
загреб — киев

круглогодично по субботам
05:5106:01
205 (беспересадочный вагон)
загреб — москва

круглогодично по 7, 2, 5 дням недели
05:5106:01
киев — ужгород

по указанию; назначен 27.06.08
06:3106:40
ужгород — киев

по указанию; назначен 28.06.08
17:5518:05
241 (беспересадочный вагон)
венеция — москва

круглогодично по средам
05:5106:01
334 (беспересадочный вагон)
салоники — москва

9/06-22/09-08 по понедельникам
05:5106:01
334 (беспересадочный вагон)
салоники — киев

6/06-19/09-08 по пятницам
05:5106:01
344 (беспересадочный вагон)
белград — москва

круглогодично ежедневно
05:5106:01
киев — ужгород

по указанию; назначен 13.06.08 до ст.львов
10:5311:00
610 (беспересадочный вагон)
купянск — ужгород

круглогодично по нечетным
09:3709:45
черновцы — ужгород

25.05,28.05-28.09 по четным
01:0801:10
ужгород — черновцы

24.05,27.05-27.09 по нечетным
21:3121:35
628 (беспересадочный вагон)
будапешт — москва

круглогодично ежедневно
05:5106:01
807 (электропоезд повышен)
львов — мукачево

круглогодично ежедневно
10:3710:40
808 (электропоезд повышен)
мукачево — львов

круглогодично ежедневно
18:4318:45
829 (электропоезд повышен)
львов — ужгород

круглогодично ежедневно
18:1018:12
2520 (беспересадочный вагон)
вена — львов

круглогодично по 3, 6 дням недели
05:5106:01
2520 (беспересадочный вагон)
вена — киев

круглогодично ежедневно, кроме среды и субботы
05:5106:01
Погода в Воловціінше місто
вдень:10...13 °C
вночі:1...7 °C
Останні коментарі
dobavlenoe, 09:59
У Сокола, 22:06
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Приїхавши знову до Ялти, ми вирішили прокотитися на теплоходике...
Історія Воронцовського палацу почалася в 1824 р., коли генерал...
Що читали російські народні казки, звичайно, пам'ятають...
Як відомо, у природи існують власні закони. Поступово вона...
Це те саме легендарне місце, де на початку липня 1942 го прийняли...