увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
208П
ужгород — киев
по указанию; назначен 28.06.08
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
14:51
15:16 25 минут15:41 25 минут
16:42 5 минут16:471 час 26 минут
17:07 1 минута17:081 час 46 минут
17:19 2 минуты17:211 час 57 минут
17:55 10 минут18:052 часа 31 минут
18:45 10 минут18:553 часа 11 минут
19:09 2 минуты19:113 часа 25 минут
19:41 2 минуты19:433 часа 55 минут
20:19 2 минуты20:214 часа 31 минут
21:30 21 минут21:515 часов 40 минут
23:59 -1435 00:047 часов 48 минут
00:58 2 минуты01:008 часов 42 минут
01:59 10 минут02:099 часов 41 минут
04:04 5 минут04:0911 часов 36 минут
05:36 4 минуты05:4013 часов 3 минуты
08:20 15 часов 43 минут
Тисовець - гірськолижний комплекс на висоті...
Миколаївський театр української драми та музичної...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Люблю знайомитися з містами, гуляючи по них пішки. Так вийшло...
З'їздив в черговий раз до Севастополя. Спробую описати...
Невелике містечко на півдорозі між Черніговом і Києвом....
Найдавніший замок, час його появи точно невідомо. Введіть...
Не можу сказати, що я добре знаю Карпати і виходила їх уздовж...