увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
107Ш (хаджибей)
ужгород — одесса
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:54
18:20 25 минут18:45 26 минут
19:09 2 минуты19:11 50 минут
19:49 5 минут19:541 час 28 минут
20:14 2 минуты20:161 час 48 минут
20:27 3 минуты20:301 час 59 минут
21:04 10 минут21:142 часа 33 минут
21:54 10 минут22:043 часа 13 минут
22:20 2 минуты22:223 часа 29 минут
22:52 2 минуты22:543 часа 59 минут
23:32 2 минуты23:344 часа 37 минут
00:47 45 минут01:325 часов 50 минут
02:22 2 минуты02:246 часов 40 минут
03:44 5 минут03:498 часов
04:43 2 минуты04:458 часов 54 минут
04:54 2 минуты04:569 часов 3 минуты
05:47 3 минуты05:509 часов 54 минут
07:18 20 минут07:3811 часов 22 минут
08:45 2 минуты08:4712 часов 29 минут
09:38 2 минуты09:4013 часов 20 минут
10:33 22 минут10:5514 часов 13 минут
12:18 2 минуты12:2015 часов 36 минут
13:22 16 часов 38 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:19...25 °C
вночі:12...14 °C
Останні коментарі
Що цікавого в Трускавці, 22:13
Водолій, 22:03
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Чинадієво - селище міського типу в Мукачівському районі...
Скільки разів був у Львові, але сходити в місцевий музей...
Завдяки « показухи » перед приїздом високопосадовців в...
Київська область. 49 градусів 33, 298 північної широти 30 градусів...
Всього в 7 км від курортного міста Алушта в Криму знаходиться...