увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
241 (беспересадочный вагон)
венеция — москва
круглогодично по средам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
21:27
21:38 2 минуты21:40 11 минут
22:00 1 минута22:01 31 минут
22:17 1 минута22:18 47 минут
22:28 1 минута22:29 57 минут
22:45 1 минута22:461 час 13 минут
22:59 1 минута23:001 час 26 минут
23:28 20 минут23:481 час 54 минут
23:55 -1420 00:152 часа 1 минута
00:56 1 минута00:572 часа 42 минут
01:51 9 минут02:003 часа 36 минут
02:53 1 минута02:544 часа 29 минут
03:09 1 минута03:104 часа 44 минут
03:34 5 минут03:395 часов 8 минут
03:56 1 минута03:575 часов 25 минут
04:18 38 минут04:565 часов 46 минут
05:14 1 минута05:156 часов 4 минуты
05:24 1 минута05:256 часов 13 минут
05:36 1 минута05:376 часов 24 минут
06:06 5 минут06:116 часов 53 минут
06:24 23 минут06:477 часов 6 минут
07:10 2 минуты07:127 часов 29 минут
07:49 2 минуты07:518 часов 6 минут
08:11 2 минуты08:138 часов 26 минут
08:25 1 минута08:268 часов 38 минут
08:45 1 минута08:468 часов 57 минут
09:01 2 минуты09:039 часов 12 минут
09:41 2 минуты09:439 часов 50 минут
10:43 1 минута10:4410 часов 50 минут
10:587 часов 17 минут18:1511 часов 4 минуты
19:34 5 минут19:3912 часов 23 минут
20:08 1 минута20:0912 часов 52 минут
20:20 1 минута20:2113 часов 3 минуты
20:32 1 минута20:3313 часов 14 минут
20:49 1 минута20:5013 часов 30 минут
21:02 3 минуты21:0513 часов 42 минут
21:36 3 минуты21:3914 часов 13 минут
21:58 1 минута21:5914 часов 32 минут
22:10 1 минута22:1114 часов 43 минут
22:301 час 10 минут23:4015 часов 2 минуты
00:582 часа 34 минут03:3216 часов 20 минут
04:33 6 минут04:3917 часов 21 минут
05:00 2 минуты05:0217 часов 42 минут
05:13 3 минуты05:1617 часов 53 минут
05:51 10 минут06:0118 часов 28 минут
06:38 17 минут06:5519 часов 5 минут
07:40 2 минуты07:4219 часов 50 минут
08:24 2 минуты08:2620 часов 32 минут
09:45 25 минут10:1021 часов 51 минут
12:19 5 минут12:2424 часов
14:12 15 минут14:2725 часов 48 минут
14:38 5 минут14:4325 часов 59 минут
16:44 6 минут16:5028 часов
17:45 3 минуты17:4828 часов 55 минут
20:00 36 минут20:3631 часов 7 минут
23:10 20 минут23:3033 часов 41 минут
03:52 32 минут04:2438 часов 3 минуты
06:05 24 минут06:2939 часов 44 минут
09:52 43 часов 7 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:24...28 °C
вночі:14...18 °C
Останні коментарі
Сімейний відпочинок, 12:07
Військовий санаторій, 10:51
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Поки в Москві хмура і похмура погода, я на 5 днів встиг з'їздити...
У 1662 році на карті Речі Посполитої з'явився новий місто....
Оспіваний поетами всіх народів і всіх країн, нарцис поступається...
Місто Івано -Франківськ більшу частину життя прожив під...
Цього літа я був в Одесі два рази. Настав час згадати прекрасні...