увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
807 (электропоезд повышен)
львов — мукачево
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
07:10
07:33 2 минуты07:35 23 минут
07:57 2 минуты07:59 45 минут
08:25 2 минуты08:271 час 11 минут
08:54 1 минута08:551 час 38 минут
09:03 2 минуты09:051 час 46 минут
09:13 1 минута09:141 час 54 минут
09:24 1 минута09:252 часа 4 минуты
09:38 2 минуты09:402 часа 17 минут
09:55 2 минуты09:572 часа 32 минут
10:22 3 минуты10:252 часа 57 минут
10:37 3 минуты10:403 часа 9 минут
11:15 3 минуты11:183 часа 44 минут
11:27 1 минута11:283 часа 53 минут
11:35 1 минута11:364 часа
11:45 1 минута11:464 часа 9 минут
11:58 4 часа 21 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-2...4 °C
вночі:-6...-2 °C
Останні коментарі
Гірський Повітря, 23:23
Динамо, 22:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Чинадієво - селище міського типу в Мукачівському районі...
Хмельницький - обласний центр ( 290 тис. жителів) і, як не парадоксально,...
Скелі Довбуша - одна з найбільш знаменитих природних визначних...
Сьогодні - катаємося на канатній дорозі в Харкові.
Місто Умань, що в Черкаській області України не може похвалитися...