увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
807 (электропоезд повышен)
львов — мукачево
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
07:10
07:33 2 минуты07:35 23 минут
07:57 2 минуты07:59 45 минут
08:25 2 минуты08:271 час 11 минут
08:54 1 минута08:551 час 38 минут
09:03 2 минуты09:051 час 46 минут
09:13 1 минута09:141 час 54 минут
09:24 1 минута09:252 часа 4 минуты
09:38 2 минуты09:402 часа 17 минут
09:55 2 минуты09:572 часа 32 минут
10:22 3 минуты10:252 часа 57 минут
10:37 3 минуты10:403 часа 9 минут
11:15 3 минуты11:183 часа 44 минут
11:27 1 минута11:283 часа 53 минут
11:35 1 минута11:364 часа
11:45 1 минута11:464 часа 9 минут
11:58 4 часа 21 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:27...29 °C
вночі:17...19 °C
Останні коментарі
Яблучко, 21:25
Юність, 21:23
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
У 35 кілометрах від Луцька і приблизно на такій же відстані...
Давно хотіла подивитися місто військових моряків. Подивилася,...
Сьогодні хочу розповісти Вам про прогулянку по славному...
Всі ми, потрапляючи в нове місто, прагнемо дізнатися про...
Сьогодні розповідь про Трускавець, місто загалом то дуже...