увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
808 (электропоезд повышен)
мукачево — львов
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:15
17:24 1 минута17:25 9 минут
17:37 1 минута17:38 21 минут
17:43 1 минута17:44 26 минут
17:57 2 минуты17:59 39 минут
18:15 1 минута18:16 55 минут
18:43 2 минуты18:451 час 22 минут
18:50 1 минута18:511 час 27 минут
18:58 2 минуты19:001 час 34 минут
19:14 3 минуты19:171 час 48 минут
19:32 2 минуты19:342 часа 3 минуты
19:48 2 минуты19:502 часа 17 минут
20:00 1 минута20:012 часа 27 минут
20:10 1 минута20:112 часа 36 минут
20:19 2 минуты20:212 часа 44 минут
20:29 1 минута20:302 часа 52 минут
20:55 2 минуты20:573 часа 17 минут
21:23 2 минуты21:253 часа 43 минут
21:48 2 минуты21:504 часа 6 минут
22:10 4 часа 26 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:24...28 °C
вночі:14...18 °C
Останні коментарі
Сімейний відпочинок, 12:07
Військовий санаторій, 10:51
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Західна Україна міцно асоціюється в головах туристів з...
Скільки разів був у Львові, але сходити в місцевий музей...
Для мене слова « поїздка », «похід » і «екскурсія...
Якщо Ви бачили списки об'єктів Всесвітньої спадщини...
"Десна" - пивний комбінат у Чернігові був побудований в 1976...