войтизарегистрироваться

санаторий Хмельник, Хмельник

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Хмельник
от 374 грн

г. Хмельник, ул. Курортная, 2
+38 (04338) 2-21-62, 2-32-11, 2-33-07, +38(04338) 2-24-05, 2-27-38, (04338) 22405, 22640, 23037, (38 043 388) 21-62 , +38 (04338) 2-32-11
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "ХМЕЛЬНИК"
ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "ХМЕЛЬНИК"
Самый крупный санаторий курорта, находится в вековом смешанном лесу недалеко от Хмельника. Хорошая лечебно-диагностическая база. В санатории имеется источник минеральной воды "Збручанская", которая аналогична трускавецкой "Нафтусе". Размещение в 1-2-местных стандартных номерах c удобствами, 2-местные "люксы" с холодильником, цветным телевизором, телефоном.
СЕРВИСЫ
  • сауна
  • холодильник
  • балкон
ЦЕНЫ САНАТОРИЯ "ХМЕЛЬНИК"
одноместный стандарт - 374 грн.
двухместный стандарт - 538 грн.
двухместный стандарт улучшенный - 678 грн.
одноместный люкс - 403 грн.
двухкомнатный одноместный люкс - 741 грн.
двухкомнатный двухместный люкс - 806 грн.
двухкомнатный двухместный апартамент - 966 грн.
САНАТОРИЙ ХМЕЛЬНИК НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "ХМЕЛЬНИК"
ХОЧУ В ПЕРВЫЙ РАЗ ПОЕХАТЬ В ХМЕЛЬНИК СТОИТ ЛИ ТУДА ХАТЬ
Наталя, м.Стрий, 10.01.16р, 10.01.2016   ответить   удалить ложный комментарий
Відпочивала у грудні 2014р. Приіхала з болями на 12 днів, цього замало, але результатом вражена. Персонал ввічливий,прцедури чемно проводять без хабарів!Чистота, кухня бідненька та істи можна. Іду в лютому. Раджу і Вам! Родонова вода сравді робить чудеса!
Во-первых, для всех, кто негативно отзывается о санатории: люди сюда едут не за первокласным сервисом и ресторанным питанием, они едут потому что радон помогает поправить здоровье. А что вы хотели увидеть в совковом санатории - пять звездочек??? Я отдыхал в этом санатории уже где-то 8 раз, и знаю что ради результата придется что-то перетерпеть, хотя если сравнить санаторий Хмельник с другими санаториями в Украине, то этот санаторий еще огого какой класный. По крайней мере писать "просто жах" это не корректно, никаких тараканов я никогда здесь не видел. Касательно свободных мест, то здесь всегда были с местами проблемы, хотя кто бронирует заблаговременно, то никаких проблем не имеет. Так что вывод можна сделать следующий: Хмельник-сравнительно хороший санаторий, в который не просто можно, а и нужно ехать, ну а кто хочет идеального отдыха - едьте заграницу, в чем проблема ? Например в Хевиз.
Повністю підтримую.На мою думку негативних відгуків санаторій Хмільник не заслуговує.Чиста і духе красива територія.Є дуже чудовий майстер по виробах з дерева які прикрашають територію.Ліс, повітря .Персонал ввічливий.Як для мене дуже гарна мова, завжди привітна посмішка, говорять повільно і тихо.На грубість та повишений тон немає навіть натяку.Якщо відвідав один раз не можливо втриматись щоб не поїхати ще раз.Плюс дуже ефективне лікування.Була на лікуванні в санаторії з 22.10.2014.В цьому році теж планую з 27.11.15. Тільки Всім подяки.
Лікувалася 2013 р в червні Просто жах!2 дні по приізду відмовляли в поселенні,потім 2суток жила в кабінеті лікаря Лікар Тельнюк справжій шарлатан і шкуродер Масажист Байдачний вимагае100 грн за 1 сеанс безкоштовного масажу і пропонуе своі платні інтимні послуги!Сором!В ідальні подають страви прикрашені тараканами,а по столах лазять зелені мухи! Адміністрація на зауваження не реагуе
Лікувалась в 2011р. Почуваюсь прекрасно. Задоволена проживанням, харчуванням, вражає чистенька заквітчана територія.Сподобалось все, крім апатичного організатора вечорів
відпочинку в клубі санаторія. В цьому році обовязково приїду знову в цей санаторій.
Окремо вдячна медперсоналу. На всіх процедурах доброзичливість, співчуття, бажання
допомогти,завжди привітні.Хай вам Бог дає щастя і здоров.
ВАЛЕНТИНА.м.ДОНЕЦЬК, 14.01.2013   ответить   удалить ложный комментарий
ЛІКУВАЛАСЬ В САНАТОРІЇ В 2012 РОЦІ.САНАТОРІЙ ДУЖЕ ЧУДОВИЙ,ТЕРЕТОРІЯ ЧИСТА,ОХАЙНА,ЛІКУВАЛЬНА БАЗА ПРОСТО СУПЕРОВА.ХАРЧУВАННЯ ЯК ДЛЯ САНАТОРІЯ,ПРЕКРАСНЕ.В ЇДАЛЬНІ ЗАВЖДИ ЧИСТО,ОХАЙНО,ПОРЦІЇ ВЕЛИКІ ТА СМАЧНІ.ВСЕ БУЛО Б ДОБРЕ,АЛЕ ПЛЯМУЄ САНАТОРІЙ ЗАВ ВВІДІЛЕННЯМ ТКАЧУК ТА ПІДЛЕГЛИЙ ЙОМУ ЛІКАР ЛУЦАК.ЦЕ ПРОСТО НЕ ЛІКАРІ А ХАБАРНИКИ.ДЕРУТЬ ГРОШІ З ЛЮДЕЙ А ЛІКУВАННЯ НЕ ДАЮТЬ.ЛІКАР ЛУЦАК НА РОБОЧОМУ МІСЦІ ВЖИВАЄ АЛКОГОЛЬ ,ЯК ВІН НЕ СОРОМИТЬСЯ ВІДПОЧИВАЮЧИХ!ВІН ЯК СПРАВЖНІЙ АЛКАШ.КУДИ ДИВИТЬСЯ НАЧАЛЬСТВО.ЧОМУ НЕ ПРИЙМАЮТЬ МІРИ,ЯК ВІН ЛІКУЄ ЛЮДЕЙ!ТРЕБА ГНАТИ ТАКИХ ЛІКАРІВ,ШОБ НЕ ПЛЯМУВАЛИ ТАКИЙ ЧУДОВИЙ САНАТОРІЙ.Я НАДІЮСЬ,ЩО НАЧАЛЬСТВО ІНКОЛИ ЧИТАЄ ВІДГУКИ ПРО САНАТОРІЙ ТА ЙОГО ПІДПЕГЛИХ,ТА ПРИЙМЕ МІРИ.
Жах, жах і ще раз жах! Керівництво закладу ставиться до людей, як до бидла. Жодних своїх зобов'язань і домовленостей не виконує. Бронюєш, приїздиш і тобі ... вказують на двері: "Мєстов нєт". Нікого не цікавить, що ти взяв відпустку (зробив це на роботі з боями), спланував все за кілька місяців, витратив свій час і гроші. Санаторію Хмільник - це по цимбалам! Перезовнював за 2 дні і питав чи нічого не змінилося? Всеодно пох.. При мені так само відмовили двум старим бабусям, які приїхали з Москви, вони ледь на паличках пересувались...Приїхала, ой прилетіла, жінка з Німеччини - відповідь одна: "ми нічого не знаємо, заченіть двері з того боку". Звісно, якщо в тебе на руках соцтрахівська путівка, то тут вони тебе приймуть, але поживеш 3-4 дні в кабінеті лікаря, ще в якомусь підвалі, а потім, можливо, тебе поселять кудись третім... Харчування - це жесть! Питати щось і в когось сенсу немає - просто пошлють. Тому, якщо в когось є бажання отримати таке задоволення від перебування в санаторії Хмільник - просю (тільки потім не нарікайте).
Александр , г. Орел . 19 января 2012 г., 19.01.2012   ответить   удалить ложный комментарий
Был не один раз . Всё очень хорошо . Советую посетить санаторий.
Людмила. Запорізька обл., 5.03.2010   ответить   удалить ложный комментарий
Лікувалась в санаторії 7 разів. Тут є все лікування для всіх. Відпочинок найкращий! Кожного разу відїзджала з надією на повернення. У 2010-му поїду обов'язково! Оздоровлююсь і фізично і морально. Тим, хто не визначився, раджу спробувати саме "Хмільник" або "Поділля"! Приємного відпочинку і лікування!
Ольга, м.Ізмаїл, 23.01.2009   ответить   удалить ложный комментарий
Була у санаторії у квітні 2008р. Дуже сподобалося! Турботливий персонал, лікарі, прекрасне лікування (дуже швидко потрапляєш на процедури і майже без черг). Їдальня також вразила! Я не перший раз санаторіях лікуюся й відпочиваю, але тут мені сподобалося найбільше: чисто, дуже гарно, зі смаком накриті столи і завжди вчасно (не потрібно чекати по 20-30 хвилин як у Моршині), смачна їжа і прекрасні доброзичливі дівчата офіціантки. Крім лікування - відпочинок на рівні! Концерти, екскурсії, чудова територія! Пропоную і Вам впевнитися у цьому!
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Погода в Хмельникедругой город
днем:-3...1 °C
ночью:-2...1 °C
Последние комментарии
Смела, 23:34
Сходница, 21:41
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Диканька - самый известный поселок Украины, конечно же...
Начну с представления. Я - Антон. Знают меня под ником Ежик...
  Как здорово, когда есть интересные места, в которые...
Козелец - посёлок (8 тыс. жителей) на трассе Киев-Чернигов...
Накануне набирающего всё большую популярность Хэллоуина...