войтизарегистрироваться

санаторий Знамя, Ворзель

Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Знамя

08292, Киевская обл., г. Ирпень, пгт. Ворзель, ул. В.Октября, 82
(04497) 46549, (04497) 46448
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "ЗНАМЯ"
  ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "ЗНАМЯ"

  Полное название: Санаторий Детский "Знамя"
  САНАТОРИЙ ЗНАМЯ НА КАРТЕ
  Выбор категории
  ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "ЗНАМЯ"
  Добрий день, цей санаторій дуже поганий тут погано кормлять дітей, все що роблять це їдать гуляють і сплять лікують 2 на тиждень, вожаті без розуму, прибиральниця (няня) дуже кричить коли вона прийшла прибирати я хотів зїсти цукерку вона накричала що насмітеш і кричить завжди, САНАТОРІЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!
  Меня не захотели лечить, и отправили домой, я конечно извиняюсь, но, разве врачи и изолятор не для того чтобы лечиться, нет?
  Кошмар
  Дорогі читачі , тут дуже погано. Дверей немає,постіль гряза, вожаті хворі на всю голову, Заставляють нас робити те що мі не хочемо , але спочатку вони кажуть що нас ніхто не заставляє ,а потім кричать диким голосом щоб ми щось виконували , в маган водять на неділю тільки один раз , в кімнати не допускають до відбію тому що якщо щось станеться ти будеш винен на тебе скинуть все обвинувачення , вожаті купують дітям цигарки по замовленню в секреті дозволяють курити дітям поки ніхто небачіть і щоб ніхто не знав , це жах!
  ЛЮДИ ЭТО УЖАС НЕ ЕДЬТЕ ТУДА НЕРВЫ НА НОЛЬ ВОЖАТЫЕ ПСИХИ!1!! КОРМЛЯТ ФУУ ВААПЩЕ НИ ЕДЬТЕ ТКДА ЭТА ПРОСТА АД!1!!
  Привет) я была в этом санаторие вот месяц назад и ето жесть ЛЮДИ ПОЖАЛУЙСТА НЕ НАДО ПРОШУ НЕ НАДО ! ето просто ужас воспитательници ужасние орут , кормят ужасно, обращение к детям ужасное относятся как к какой-то собаке на процедурах особенно на массаже ето ужас та бабулька просто в тупую орёт еслы не так лёг , не так сел , не так что-то сказал , не то взял ето ужас .ЛЮДИ УСЛЫШТЕ НЕ НУЖДНО НЕ НУЖДНО! Просто не советую потому что ето ад , ето всё что я могу сказать !
  В этом ,,прекрасном,,санатории у детей воруют вещи. А персонал ничего не делает, чтобы уладить конфликт. Прячутся или говорят, что не их смена.
  Дуже сподобалось відпочивати у цьому казковому місці! Особливо гарні вихователі та програма. Більше за усіх подобається вихователька Дар'я Ігорівна. Вона ніколи не кричить і знає багато цікавих ігор. Ну і звичайно сподобались заняття з ЛФК
  В санаторії Прапор мені як би сподобалося,нові друзі, багато чого цікавого, від школи можна відпочити і від дому,добрі вихователі, найбільше сподобалася Дар'я Ігорівна, молода, весела, цікава. Медсестри є добрі, є, ну не назвеш їх злими,є якісь просто байдуже все, няні теж є хороші є погані. Ніколи не забуду той випадок як одна з нянь накричала на мене і деяких дівчат за те що ми почали митися в 19:00,раніше всіх,чуть не писали пояснювальну, відбій в 9,підйом в 8. Є дискотека, але не всі танцюють. Школа...це така школа,я вчуся в 10 класі, через рік у мене ЗНО, а уроків в мене було за цей час лише 3, і то один ми пішли з 9 класом,мені сподобалося як ведуть математику, з 10 класа було лише 3 дівчини, і все, найбільше було уроків в 8 класу та 9. Годують не погано, як в шкільній їдальні, та не все смачне, хоча і п'яти разове харчування всеодно хочеться їсти, в магазин повинні були водити 2 рази на тиждень, а водять тільки 1, купляти не все можна, тільки щось таке сухе(печиво, фафлі..)в кімнатах ремонт часів радянського союзу,кімнати прохідні особливо 5 кімната, ліжка в ній наче спиш в якійсь ямі, в інших рівні, але наче на столі спиш покритою простирадлом. Тумбочки є нормальні є погані. Відразу говорю що якщо ви приїхали зимою чи осінню, беріть майки, бо в кімнатах на 2 етажі в дівчат жарко, тому спати не реально. Шкафи старі. Душові кабінки 3, і то в першій від дверей кабінці, протікає шланг. В першій напор добрий але там холодна вода інколи. Я заболіла і лежала в ізоляторі, полоскала горло(в мене боліло тільки горло)давали якісь таблетки від температури, і давали СЕПТЕФРІЛ!!!ні ну ви знущаєтесь, він же до одного місця, взагалі не допомагає, я думала умру від болі. Будь ласка купіть реально діючі таблетки. Тому якщо ваша дитина не дай Бог заболіє, краще візьміть їй аптечку, або якщо є така можливість, то привозьте нормальні ліки. Вночі можете навіть і не сидіть в телефоні, відразу забирають. Постільна білизна в дирках. Туалет у хлопців воняє. Мені дуже сподобалася лікар-педіатр Галина Петрівна, спокійна добра жіночка.Ніколи не забуду її доброту, вона коли в мене і 2 дівчат болів живіт зробила нам чай, після якого нам стало легше, ще і печиво дала
  Валєра Тельчак, 16.10.2017   ответить   удалить ложный комментарий
  Всем привет, помогите пожалуйста был в прапоре весной 2017 очень понравилось, особенно воспитатели но потерял с ними контакты помогите восстановить. Хотябы с Галочкой Андреевной)))
  Вчера забрала сина с вшами і вкрали нови вещи крадут
  В цьому санаторії відпочивав мій син аж 7 днів. Довго шукала інформацію про цей санаторій в інтернеті і не знайшла про нього майже нічого, здивувалася. Приїхавши туди я зрозуміла чому.Як тільки я ступила на поріг головного корпусу,як потрапила у радянський союз, ні, мабуть ще раніше. Зустріла нас медсестра, гарна жіночка,чемна, але дисциплінована, крок вліво крок вправо розстріл. Кімната на 8 чоловік,ліжко і тумбочка, збоку маленьке приміщення роздягальня, знизу полички для взуття, зверху гачки для курток, з іншого боку полички для сумок, як в кімнаті для зберігання багажу на вокзалі. Шафою навіть і не пахне хоча б одною на цих 8 чоловік. І стоять ці сумки із речами всі 20 днів.Коли ми з чоловіком поїхали то довго мовчали і кожен з нас думав що послав свою дитину на заслання.Адаптація 3 дні. На 5 день приїхав ортопед -травматолог (кістково суглобний санаторій на 5 день з*явився лікар).Дитина дзвонить ввечері постійно голодна, в магазин не водять, навчання ніякого.Коротше кажучи поїхав чоловік на сьомий день і забрав додому.Син дуже схуд, не міг наїстися вдома. Годували макаронами холодними, пшеничною кашею, котлетами із чимось хрустким, на зубах мабуть хрящами. Митися дозволяли 1 раз у 3 дні. Отакий от у нас безкоштовний відпочинок для дітей у санаторії Прапор.Ще запах на 2 поверсі, не можу його асоціювати ні з чим, не можу пригадати цей запах із далекого минулого. Лікар педіатр дуже гарна і чемна жіночка, розказала мені все що мене цікавило, вихователі на перший погляд гарні люди, а як вони себе поводять із дітьми не знаю, але на вигляд нормальні. Вони ж не винні що у них такі умови. таке відчуття, що цей санаторій служить для відмивання державних коштів нашими чиновниками. Просто жах, я не думала що таке ще десь є. Це знущання над дітьми.
  Был в 2010 году, очень понравилось, классные площадки, беседки, процедуры, очень вкусная еда. Вожатые радовали интересными играми и занятиями. Спасибо им за это)))
  Ангелiна Шекера, 28.06.2016   ответить   удалить ложный комментарий
  Мінуси: Кімнати прохідні,в кімнатах по 8 ліжок,спати неможливо. Харчування жахливе(їжа
  недоварена(сира),несолона,несвіжа),фруктів немає. Екскурсій для дітей також немає. В магазин водять один раз на тиждень. Воду з крана пити ЗАБОРОНЕНО. Лягати спати потрібно о 21:00,а вставати о 08:00. Лікування жахливе. В кімнаті 2 розетки - це замало.
  Плюси: В номері три душові кабіни(для дівчаток),дискотека,кінозал,клуб,конкурси майже кожного дня
  (але конкурси жахливі).
  Ищо там еда невкусная!
  кінозалу немає там нема де дивитися фільми.Там тільки цирк може приїхати і то не факт
  Єгор, Юрій, Василь), 20.06.2016   ответить   удалить ложный комментарий
  ЮРА: В санаторії 1раз але дуже афігений санаторій, Воспитателі супер перці особіно Галичка Андріївна вона просто бомбезна, кормлять як дома (волос в їжі не нашов), багато конкурсів нових (вчора в протівогазі бігав на конкурсі:) а так все круто , дискотека крута но танцюють не велика кількість людей, ще є теніс, білярд новий. КОРОЧЕ МЕНІ КРУТЯК::::)
  ВАСЯ: Я согласен юрой ,але особєний рєспект Христіні Олексіївні . Важаті учать грати в карти і зажигають на тансполі.
  ЄГОР:Not comment. . Важатим респект санаторій прапор найкращий)
  Я хочу поехать але не знаю чи стоеть
  Я собираюся туда 6.0.11.2015рік.думаю там буде супер я вже ждусь не дождусь.кажуть там вопше класно
  САНАТОРІЙ -КЛАСНИЙ!ТІЛЬКИ ГОДУЮТЬ ПОГАНО!!! А В ЦІЛОМУ СУПЕР. ДІСКОТЕКА. АЛЕ ІНКОЛИ СКУЧНО. ВОЖАТІ КЛАСНІ!
  Ребята,собираюсь отправить в санаторий ребенка.Что порекомендуете взять с собой?
  Стас(Тёска), 13.02.2015   ответить   удалить ложный комментарий
  Ну короче,Всем привет,санаторий прикольный,но не понравилось то,что стали ходить в нижний корпус только в конце заезда,не помешало бы поставить и в клубе теннисный стол или бильярд так как сидишь просто втыкаешь в телик и покрываешься мохом.Вы на воспитателей бочку не котите,то вы себя просто вести не можете ракалы криворукие.Всем воспитателям спасибо огромное за терпение.Кормят хорошо,вообщем все класс.Куча новых знакомств и многое другое.Отдельное спасибо(Тамаре Владимировне,Кристине Алексеевне,Галине Андреевне и Тамаре Николаевне).Ну и конечно же медсестрам и нанечкам за их внимательность и заботливость.Едте не пожалеете куча позитивных емоций и многое другое.(Это кому не понравится Ди-джей ударте и за меня,он не ответит,просто Миха никакой).Приятного отдыха
  санаторій просто класс!!!Я був там 3 рази.Різні конкурси та дискотека,професійне лікування та догляд персоналу.Добре годують,перед сном дають булочки,але відбій у 21:00.Хочу туди ще раз.
  класний санаторій мені дуже сподобалось тільки в магаз рідко ходим і кормлять неахті а так то клас
  почему нет фото санатория знамя
  В цьом санаторії раз 4 відпочивав і дуже подобається суперові вихователькі но не всі. Весело но незавжди. Тамарра Володимірівна оре шутить не смішни вобшем вона мене бісила і весь наший отряд.
  Була в цьому санаторії в 2008 коли ходила в 11 клас. Дуже сподобалося, хоча іноді було скучновато, але колектив супер був. Якось одного дня пропало світло і ми самі седіли в корпусі навіть без медсистри.ох там і було вісільє. Санаторій супер . Познайомилася там з своїм чоловіком.
  самый классный санаторий!
  Санаторій просто космос!!!1Дуже сподобалось)))Була в 2012 році!!!Правда годують з "Домішками":волосся в хлібі,Черв'яки в запіканках та кашах.а в цілому круто)))
  Привет всем) Была в этом лагере в 12,13 и 16 лет) Сейчас 20 и хочу обратно. А но я уже вышла из категории возраста этого лагеря. До сих пор помню все) Кормят хорошо и вожатые классные, а сколько там ребятни!)Не знаю правда как сейчас. Но я бы ездила туда еще и еще, тем более если там все как и было)))!
  які цени? як можна туди зателефонувати?
  показать остальные 7 комментариев
  имя
  комментарий
  УРА! Отзыв регистрации не требует!
  Погода в Ворзеледругой город
  днем:0...0 °C
  ночью:0...0 °C
  Последние комментарии
  Виктория, 11:58
  Виктория, 11:53
  Вопрос-Ответ
  5 случайных отчетов
  Тернопільщина унікальна земля. У нас є все від святинь...
  Немного фоток из села Нагуевичи во Львовской области,...
  Небольшой отчет о посещении музея народной архитектуры...
  30 июля.Стартовали из Тольятти на Уфу. Впечатляют огромные...
  Харьков был последним городом в моей поездке на Украину....