увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
61Ш
знаменка — москва
с 16.09.08 по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:07
15:23 2 минуты15:25 16 минут
15:52 2 минуты15:54 43 минут
16:09 2 минуты16:11 58 минут
16:33 43 минут17:161 час 20 минут
17:56 17 минут18:132 часа
18:45 2 минуты18:472 часа 32 минут
19:26 2 минуты19:283 часа 11 минут
19:49 20 минут20:093 часа 32 минут
20:25 2 минуты20:273 часа 48 минут
21:00 4 минуты21:044 часа 21 минут
21:42 2 минуты21:444 часа 59 минут
22:45 8 минут22:536 часов
23:17 29 минут23:466 часов 24 минут
00:22 2 минуты00:247 часов
00:44 2 минуты00:467 часов 20 минут
01:19 31 минут01:507 часов 53 минут
04:40 30 минут05:1010 часов 43 минут
06:54 24 минут07:1812 часов 27 минут
08:18 3 минуты08:2113 часов 27 минут
11:22 16 часов 28 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-14...-12 °C
вночі:-17...-15 °C
Останні коментарі
dobavlenoe, 23:00
Ім. Пирогова, 22:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Приїжджаючи в іншу країну насамперед звертаєш увагу на...
Селище Новий Світ - одне з тих місць, які варто обов'язково...
Під час своєї поїздки по Криму нам пощастило відвідати...
Мініатюрний містечко (4 тис. жителів), яке загубилося в лісах...
За 2 дні до поїздки ми забронювали номер на сайті готелю,...