увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
розклад по станції сучава
номер потяга
періодичність, маршрут
приб.
відпр.
3 (беспересадочный вагон)
москва — бухарест

до 13.06.2008 и 5.09.2008 - 10.12.2008 ежедневно
12:1512:30
3 (беспересадочный вагон)
москва — софия

до 13.06.2008 и 5.09.2008 - 10.12.2008 ежедневно
12:1512:30
59К (болгария экспресс)
киев — софия

до 14.06.2008 и 6.09.2008 - 11.12.2008 ежедневно
12:1512:30
59 (беспересадочный вагон)
москва — бургас

19.06-4.09.08 по четвергам, субботам
12:1512:30
59 (беспересадочный вагон)
москва — варна

15.06.08-5.09.2008 ежедневно, кроме четвергов и суббот
12:1512:30
59М (болгария экспресс)
москва — софия

15.06-5.09.2008 ежедневно; 12.06.08 до ст.киев под №233
12:1512:30
63 (беспересадочный вагон)
харьков — варна

14.06.-4.09.2008 по четвергам, субботам
12:1512:30
86 (беспересадочный вагон)
минск — софия

14.06.08 - 2.09.08 по вторникам, субботам
12:1512:30
86 (беспересадочный вагон)
минск — софия

до 7.06.08 и с 6.09.08 по субботам
12:1512:30
382 (беспересадочный вагон)
бухарест — москва

до 16.06.2008 и 9.09.2008 - 13.12.2008 ежедневно
13:2113:36
382 (беспересадочный вагон)
софия — львов

по 16.06.08 и 8.09.08 - 12.13.08 по 1,3,6 дням недели
13:2113:36
382 (беспересадочный вагон)
софия — минск

до 10.06.08 и с 9.09.08 по вторникам, 17.06.08 -5.09.08 по вторникам, пятницам
13:2113:36
382 (беспересадочный вагон)
софия — москва

до 16.06.2008 и 9.09.2008 - 13.12.2008 ежедневно
13:2113:36
382 (болгария экспресс)
софия — киев

до 16.06.2008 и 8.09.2008 - 13.12.2008 ежедневно
13:2113:36
382 (болгария экспресс)
софия — москва

17.06-7.09.2008 ежедневно
13:2113:36
668 (беспересадочный вагон)
львов — бургас

19.06-4.09.08 по четвергам, субботам
12:1512:30
668 (беспересадочный вагон)
львов — софия

по 14.06.08 и 6.09.08 - 11.12.08 по 6, 1, 4 дням недели
12:1512:30
1180 (беспересадочный вагон)
варна — харьков

17.06.-7.09.2008 по воскресеньям, вторникам
13:2113:36
1182 (беспересадочный вагон)
бургас — львов

21.06-6.09.08 по понедельникам, субботам
13:2113:36
1182 (беспересадочный вагон)
бургас — москва

21.06-6.09.08 по понедельникам, субботам
13:2113:36
Святогірськ- невеликий гірськолижний комплекс,...
Меморіальний будинок -музей розташований...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Навряд чи хтось зможе відразу сказати, чи бачив він українське...
За сформованою традицією, влітку ми з дружиною на кілька...
Моя поїздка в селище Чинадієво не залишила мене байдужою...
Сьогодні - катаємося на канатній дорозі в Харкові.
Мгарський монастир із золотими зірками на куполах, побудований...