увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
розклад по станції ягодин
номер потяга
періодичність, маршрут
приб.
відпр.
29К (каштан)
киев — берлин

круглогодично ежедневно, кроме 17.10-29.11.08
16:3218:33
29К (каштан)
киев — берлин

17.10-29.11.08 ежедневно
16:3218:33
37Д (беспересадочный вагон)
донецк — берлин

круглогодично по пятницам и воскресеньям, кроме 17.10-29.11.08
16:3218:33
37Д (беспересадочный вагон)
донецк — берлин

17.10-29.11.08 по пятницам и воскресеньям
16:3218:33
40 (беспересадочный вагон)
днепропетровск — варшава

круглогодично по воскресеньям
22:1600:30
40 (беспересадочный вагон)
симферополь — берлин

16.10-28.11.08 по средам, воскресеньям
16:3218:33
40 (беспересадочный вагон)
симферополь — берлин

круглогодично по средам, воскресеньям, кроме 16.10-28.11.08
16:3218:33
40 (беспересадочный вагон)
симферополь — варшава

круглогодично по воскресеньям, четвергам
22:1600:30
67К (київ-експрес)
киев — варшава

круглогодично ежедневно
22:1600:30
84 (беспересадочный вагон)
одесса — берлин

круглогодично по 6,1,2,3 дням недели, кроме 17.10-29.11.08
16:3218:33
84 (беспересадочный вагон)
одесса — берлин

17.10-29.11.08 по 6,1,2,3 дням недели
16:3218:33
107 (беспересадочный вагон)
астана — варшава

круглогодично по вторникам
22:1600:30
134 (беспересадочный вагон)
львов — берлин

17.10-29.11.08 по пятницам
16:3218:33
134 (беспересадочный вагон)
львов — берлин

круглогодично по пятницам, кроме 17.10-29.11.08
16:3218:33
343 (беспересадочный вагон)
берлин — львов

23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08 по субботам
12:4314:44
343 (беспересадочный вагон)
берлин — одесса

23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08 по 1,3,4,5 дням недели
12:4314:44
343 (беспересадочный вагон)
берлин — харьков

23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08 по четвергам, воскресеньям
12:4314:44
343 (каштан)
берлин — киев

23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08 ежедневно
12:4314:44
343 (беспересадочный вагон)
берлин — симферополь

23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08 по вторникам, пятницам
12:4314:44
343 (беспересадочный вагон)
харьков — берлин

17.10-29.11.08 по вторникам, пятницам
16:3218:33
343 (беспересадочный вагон)
харьков — берлин

круглогодично по вторникам, пятницам, кроме 17.10-29.11.08
16:3218:33
343 (беспересадочный вагон)
харьков — варшава

круглогодично по понедельникам, средам
22:1600:30
345 (беспересадочный вагон)
берлин — донецк

круглогодично по вторникам и воскресеньям, кроме 23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08
12:4314:44
345 (беспересадочный вагон)
берлин — львов

круглогодично по субботам, кроме 23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08
12:4314:44
345 (беспересадочный вагон)
берлин — одесса

круглогодично по 1,3,4,5 дням недели, кроме 23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08
12:4314:44
345 (беспересадочный вагон)
берлин — харьков

круглогодично по четвергам, воскресеньям, кроме 23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08
12:4314:44
345 (каштан)
берлин — киев

круглогодично ежедневно, кроме 23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08
12:4314:44
345 (беспересадочный вагон)
берлин — симферополь

круглогодично по вторникам, пятницам, кроме 23.06-27.06.08, 7,8.07.08, 17.10-1.12.08
12:4314:44
1321 (беспересадочный вагон)
варшава — днепропетровск

круглогодично по вторникам
04:0406:14
1321 (беспересадочный вагон)
варшава — симферополь

круглогодично по вторникам, четвергам
04:0406:14
1321 (беспересадочный вагон)
варшава — харьков

круглогодично по средам, пятницам
04:0406:14
1321 (беспересадочный вагон)
варшава — астана

круглогодично по субботам
04:0406:14
1321 (київ-експрес)
варшава — киев

круглогодично ежедневно
04:0406:14
Гора Говерла є найвищою вершиною Українських...
Ландшафтний парк - одне з найкрасивіших і цікавих...
Погода в Києвіінше місто
вдень:10...12 °C
вночі:6...9 °C
Останні коментарі
Боршна, 16:38
Україна, 13:02
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Нарешті добрався до блогу. Літо видалося вдалим. І хоча...
Сутківці - село в 6 кілометрах від траси Кам'янець -Хмельницький,...
У Бахчисараї я бував багато разів, так вийшло, що це мій...
Наступним днем ми вирушили до Ялти, щоб відвідати зоопарк...