увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
628 (беспересадочный вагон)
николаев — с.петербург
с 8.09.08 по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
06:04
06:12 2 минуты06:14 8 минут
06:24 4 минуты06:28 18 минут
06:40 2 минуты06:42 30 минут
06:48 1 минута06:49 36 минут
06:58 2 минуты07:00 45 минут
07:12 2 минуты07:14 57 минут
07:30 10 минут07:401 час 13 минут
07:54 2 минуты07:561 час 27 минут
08:04 1 минута08:051 час 35 минут
08:12 2 минуты08:141 час 42 минут
08:21 1 минута08:221 час 49 минут
08:31 1 минута08:321 час 58 минут
08:40 2 минуты08:422 часа 6 минут
08:50 1 минута08:512 часа 14 минут
08:59 2 минуты09:012 часа 22 минут
09:11 2 минуты09:132 часа 32 минут
09:23 2 минуты09:252 часа 42 минут
09:32 1 минута09:332 часа 49 минут
09:39 2 минуты09:412 часа 55 минут
09:57 2 минуты09:593 часа 11 минут
10:13 2 минуты10:153 часа 25 минут
10:32 2 минуты10:343 часа 42 минут
10:48 4 минуты10:523 часа 56 минут
10:59 1 минута11:004 часа 3 минуты
11:09 2 минуты11:114 часа 12 минут
11:27 2 минуты11:294 часа 28 минут
11:47 2 минуты11:494 часа 46 минут
12:05 20 минут12:255 часов 2 минуты
12:38 1 минута12:395 часов 15 минут
12:45 2 минуты12:475 часов 21 минут
13:07 2 минуты13:095 часов 41 минут
13:17 2 минуты13:195 часов 49 минут
13:364 часа 21 минут17:576 часов 6 минут
18:40 2 минуты18:426 часов 49 минут
19:451 час 6 минут20:517 часов 52 минут
21:52 3 минуты21:558 часов 53 минут
23:20 20 минут23:4010 часов 18 минут
00:27 2 минуты00:2911 часов 5 минут
01:33 2 минуты01:3512 часов 9 минут
02:07 3 минуты02:1012 часов 41 минут
02:25 2 минуты02:2712 часов 56 минут
02:38 2 минуты02:4013 часов 7 минут
02:51 2 минуты02:5313 часов 18 минут
03:02 2 минуты03:0413 часов 27 минут
03:10 6 минут03:1613 часов 33 минут
03:31 2 минуты03:3313 часов 48 минут
03:48 2 минуты03:5014 часов 3 минуты
04:20 20 минут04:4014 часов 33 минут
05:02 2 минуты05:0414 часов 55 минут
05:25 2 минуты05:2715 часов 16 минут
05:42 3 минуты05:4515 часов 31 минут
06:05 4 минуты06:0915 часов 51 минут
06:32 2 минуты06:3416 часов 14 минут
07:02 20 минут07:2216 часов 42 минут
07:52 2 минуты07:5417 часов 12 минут
08:37 2 минуты08:3917 часов 55 минут
09:05 2 минуты09:0718 часов 21 минут
09:26 2 минуты09:2818 часов 40 минут
10:02 5 минут10:0719 часов 14 минут
10:30 30 минут11:0019 часов 37 минут
11:30 30 минут12:0020 часов 7 минут
12:42 25 минут13:0720 часов 49 минут
13:48 2 минуты13:5021 часов 30 минут
14:30 10 минут14:4022 часов 10 минут
15:11 1 минута15:1222 часов 41 минут
16:00 6 минут16:0623 часов 29 минут
16:52 20 минут17:1224 часов 15 минут
17:50 2 минуты17:5224 часов 53 минут
18:33 17 минут18:5025 часов 34 минут
20:13 10 минут20:2326 часов 57 минут
21:02 2 минуты21:0427 часов 36 минут
23:16 8 минут23:2429 часов 48 минут
00:40 20 минут01:0031 часов 4 минуты
01:45 2 минуты01:4731 часов 49 минут
02:11 2 минуты02:1332 часов 13 минут
03:08 2 минуты03:1033 часов 8 минут
03:36 5 минут03:4133 часов 34 минут
04:26 1 минута04:2734 часов 19 минут
04:43 1 минута04:4434 часов 35 минут
05:19 1 минута05:2035 часов 10 минут
07:27 37 часов 17 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:5...8 °C
вночі:2...6 °C
Останні коментарі
Дуга Струве. Самий дивний об'єкт Всесвітньої спадщини, 15:17
Caramba Taxi, 14:01
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
< strong > Плоский будинок 2 вересня 1794 почалося будівництво...
Часом так багато подорожуєш, що забуваєш про цікавих і гарних...
Найяскравіша і впізнавана пам'ятка Луцька - це дуже древній...
Звіт про торішню поїздку на ось тих вантажівках що на фото...
Західна Україна міцно асоціюється в головах туристів з...