увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
391Д
ясиноватая — херсон
круглогодично по четным, кроме 16,18,20,22,24,26.07.08
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
22:03
22:26 4 минуты22:30 23 минут
23:03 2 минуты23:05 56 минут
23:26 2 минуты23:281 час 17 минут
23:45 -1415 00:101 час 34 минут
00:34 2 минуты00:361 час 58 минут
00:56 2 минуты00:582 часа 18 минут
01:20 2 минуты01:222 часа 40 минут
02:00 2 минуты02:023 часа 18 минут
03:10 20 минут03:304 часа 26 минут
04:23 2 минуты04:255 часов 19 минут
05:59 20 минут06:196 часов 53 минут
06:47 2 минуты06:497 часов 21 минут
07:38 2 минуты07:408 часов 10 минут
08:08 4 минуты08:128 часов 38 минут
08:35 2 минуты08:379 часов 1 минута
08:57 2 минуты08:599 часов 21 минут
09:22 25 минут09:479 часов 44 минут
10:17 2 минуты10:1910 часов 14 минут
10:35 2 минуты10:3710 часов 30 минут
11:03 2 минуты11:0510 часов 56 минут
11:37 2 минуты11:3911 часов 28 минут
11:55 2 минуты11:5711 часов 44 минут
12:28 2 минуты12:3012 часов 15 минут
13:23 13 часов 8 минут
Лівадійський палац - знаменитий пам'ятник архітектури...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Тернопіль - місто хоч і не дуже великий ( 218 тисяч чоловік),...
Отже, це наша перша так би мовити сімейна поїздка до Криму....
Невеликий, красиве курортне містечко на Чорному морі. Населення...
Місце абсолютно чарівне, навіть не дивлячись на те, що природа...
Місто Глухів (35 тис. жителів) на самій півночі Сумської області...