увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
391Д
ясиноватая — херсон
круглогодично по четным, кроме 16,18,20,22,24,26.07.08
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
22:03
22:26 4 минуты22:30 23 минут
23:03 2 минуты23:05 56 минут
23:26 2 минуты23:281 час 17 минут
23:45 -1415 00:101 час 34 минут
00:34 2 минуты00:361 час 58 минут
00:56 2 минуты00:582 часа 18 минут
01:20 2 минуты01:222 часа 40 минут
02:00 2 минуты02:023 часа 18 минут
03:10 20 минут03:304 часа 26 минут
04:23 2 минуты04:255 часов 19 минут
05:59 20 минут06:196 часов 53 минут
06:47 2 минуты06:497 часов 21 минут
07:38 2 минуты07:408 часов 10 минут
08:08 4 минуты08:128 часов 38 минут
08:35 2 минуты08:379 часов 1 минута
08:57 2 минуты08:599 часов 21 минут
09:22 25 минут09:479 часов 44 минут
10:17 2 минуты10:1910 часов 14 минут
10:35 2 минуты10:3710 часов 30 минут
11:03 2 минуты11:0510 часов 56 минут
11:37 2 минуты11:3911 часов 28 минут
11:55 2 минуты11:5711 часов 44 минут
12:28 2 минуты12:3012 часов 15 минут
13:23 13 часов 8 минут
Перший в країнах СНГ батутний комплекс SkyPark...
Домініканський костел має статус кафедрального...
Погода в Києвіінше місто
вдень:4...9 °C
вночі:1...6 °C
Останні коментарі
Східниця, 09:46
Дуга Струве. Самий дивний об'єкт Всесвітньої спадщини, 15:17
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Здається, такого дивного міста я не бачив ні до, ні (поки...
Найдавніший замок, час його появи точно невідомо. Введіть...
У жд вокзалу в Києві здалеку чутні вигуки зазивав маршрутних...
Схоже, що Крим поступово повертає собі славу популярного...
Нещодавно мені пощастило побувати в новій, досі не знайомої...