увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
86 (беспересадочный вагон)
минск — симферополь
до 12.06 и с 12.09.08 по 4,8,12,16,20,24,28 числам каждого месяца
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:50
21:45 2 минуты21:47 55 минут
22:32 3 минуты22:351 час 40 минут
23:11 5 минут23:162 часа 16 минут
00:07 1 минута00:083 часа 7 минут
00:31 5 минут00:363 часа 30 минут
01:561 час 35 минут03:314 часа 50 минут
04:16 30 минут04:465 часов 35 минут
05:13 30 минут05:436 часов 2 минуты
06:07 2 минуты06:096 часов 26 минут
06:35 10 минут06:456 часов 52 минут
07:37 2 минуты07:397 часов 44 минут
07:56 2 минуты07:588 часов 1 минута
09:07 20 минут09:279 часов 10 минут
09:55 2 минуты09:579 часов 38 минут
10:19 2 минуты10:2110 часов
10:37 2 минуты10:3910 часов 16 минут
10:49 2 минуты10:5110 часов 26 минут
11:07 2 минуты11:0910 часов 42 минут
11:25 20 минут11:4510 часов 58 минут
12:07 2 минуты12:0911 часов 20 минут
12:18 2 минуты12:2011 часов 29 минут
12:28 2 минуты12:3011 часов 37 минут
12:37 2 минуты12:3911 часов 44 минут
13:00 5 минут13:0512 часов 5 минут
13:30 2 минуты13:3212 часов 30 минут
14:01 2 минуты14:0312 часов 59 минут
14:28 2 минуты14:3013 часов 24 минут
14:56 2 минуты14:5813 часов 50 минут
15:50 20 минут16:1014 часов 42 минут
17:20 2 минуты17:2215 часов 52 минут
17:56 20 минут18:1616 часов 26 минут
19:22 2 минуты19:2417 часов 32 минут
19:52 20 минут20:1218 часов
23:04 5 минут23:0920 часов 52 минут
00:06 20 минут00:2621 часов 49 минут
02:29 2 минуты02:3123 часов 52 минут
02:50 2 минуты02:5224 часов 11 минут
04:00 20 минут04:2025 часов 19 минут
05:46 26 часов 45 минут
Меморіальний будинок -музей розташований...
Оперний театр. Історія. У 1856 році за проектом...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...3 °C
вночі:-2...2 °C
Останні коментарі
Пальма де Майорка, 23:40
Берестечко, 17:00
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
У Донецьк я вирішив заїхати по дорозі з Дніпропетровська,...
" Краса - страшна сила. І чим далі, тим страшніше... "...
Серпень вже закінчувався, але моторошно хотілося побувати...
Бучач - маленьке містечко (12 тис. жителів) в півтора годинах...
22 травня на нашій улюбленій площі Свободи було тісно. А...