увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
802 (дизель-поезд повышен)
тячев — ужгород
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
03:30
03:43 1 минута03:44 13 минут
04:05 2 минуты04:07 34 минут
04:28 8 минут04:36 55 минут
04:51 3 минуты04:541 час 10 минут
05:12 1 минута05:131 час 28 минут
05:30 2 минуты05:321 час 45 минут
05:44 2 минуты05:461 час 57 минут
06:03 2 минуты06:052 часа 14 минут
06:12 1 минута06:132 часа 21 минут
06:21 2 минуты06:232 часа 29 минут
06:54 12 минут07:063 часа
07:44 3 часа 38 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
- Ві в місто ? - Мі до Одеси, а ві не знаю, куди. Вереснева Одеса...
Місто Львів зі своєю багатющою історією по - справжньому...
Влітку пару раз з гостями побувала на страусиній фермі...
Всупереч розхожій думці, туристичне життя в Криму не завмирає...
Львів, як відомо, поряд з Санкт -Петербургом і Києвом входить...