увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
696 (беспересадочный вагон)
киев — знаменка
с 27.05.08 по нечетным, кроме 5,13,21,29 чисел ежемесячно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:25
16:00 2 минуты16:02 35 минут
16:53 2 минуты16:551 час 26 минут
17:30 20 минут17:502 часа 1 минута
18:11 2 минуты18:132 часа 22 минут
19:05 2 минуты19:073 часа 14 минут
19:37 9 минут19:463 часа 44 минут
20:05 2 минуты20:074 часа 3 минуты
20:27 20 минут20:474 часа 23 минут
21:12 2 минуты21:144 часа 48 минут
21:33 2 минуты21:355 часов 7 минут
21:52 2 минуты21:545 часов 24 минут
22:19 2 минуты22:215 часов 49 минут
22:40 2 минуты22:426 часов 8 минут
23:02 12 минут23:146 часов 28 минут
23:34 -1289 02:056 часов 48 минут
02:21 2 минуты02:237 часов 4 минуты
02:41 2 минуты02:437 часов 22 минут
03:01 2 минуты03:037 часов 40 минут
03:27 5 минут03:328 часов 4 минуты
04:18 2 минуты04:208 часов 50 минут
04:40 9 часов 10 минут
Однією з найбільших військових фортифікаційних...
Ландшафтний парк - одне з найкрасивіших і цікавих...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Набридли Єгипет і Фінляндія ? Хочете поміркувати про життя...
Кілія (наголос на останній склад ), райцентр в 220 кілометрах...
У мене було 3 повноцінних дні в Києві. За ці 3 дні я подивився...
У Карпатах збереглося досить багато дерев'яних церков...