увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
628П
кривой рог гл. — николаев
круглогодично ежедневно; 10,18,20,24.06, 3,16-21,23-27.07.08 от ст.снигиревка
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
14:16
14:33 2 минуты14:35 17 минут
14:42 2 минуты14:44 24 минут
14:54 2 минуты14:56 34 минут
15:00 1 минута15:01 38 минут
15:12 20 минут15:32 49 минут
15:48 2 минуты15:501 час 5 минут
16:06 5 минут16:111 час 21 минут
16:27 2 минуты16:291 час 37 минут
16:37 1 минута16:381 час 45 минут
16:46 2 минуты16:481 час 53 минут
17:03 2 минуты17:052 часа 8 минут
17:24 2 минуты17:262 часа 27 минут
17:40 2 минуты17:422 часа 41 минут
17:59 12 минут18:112 часа 58 минут
18:19 1 минута18:203 часа 6 минут
18:28 2 минуты18:303 часа 14 минут
18:40 2 минуты18:423 часа 24 минут
18:53 2 минуты18:553 часа 35 минут
19:08 1 минута19:093 часа 48 минут
19:15 2 минуты19:173 часа 54 минут
19:26 1 минута19:274 часа 3 минуты
19:36 1 минута19:374 часа 12 минут
19:43 2 минуты19:454 часа 18 минут
19:52 1 минута19:534 часа 25 минут
20:00 2 минуты20:024 часа 32 минут
20:15 10 минут20:254 часа 45 минут
20:40 2 минуты20:425 часов
20:55 2 минуты20:575 часов 13 минут
21:07 1 минута21:085 часов 23 минут
21:14 2 минуты21:165 часов 29 минут
21:28 2 минуты21:305 часов 41 минут
21:40 2 минуты21:425 часов 51 минут
21:50 5 часов 59 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...3 °C
вночі:-3...2 °C
Останні коментарі
Олександрія, 15:42
Східниця, 09:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Почну з подання. Я - Антон. Знають мене під ніком Їжачок з...
Справжні мандрівники, які несуть за плечима важкий рюкзак,...
Хочу розповісти про відмінний маршрут для поїздки на вихідні...
Побудований з діабазу ( гірська порода вулканічного походження,...
Треба зізнатися, до свого сорому, я довгий час навіть не...