увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
613П
джанкой — керчь
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
05:57
06:13 3 минуты06:16 16 минут
06:24 2 минуты06:26 24 минут
06:36 4 минуты06:40 34 минут
06:52 2 минуты06:54 46 минут
07:09 5 минут07:141 час 1 минута
07:26 6 минут07:321 час 13 минут
07:46 3 минуты07:491 час 27 минут
08:03 3 минуты08:061 час 41 минут
08:20 3 минуты08:231 час 55 минут
08:30 1 минута08:312 часа 2 минуты
08:41 24 минут09:052 часа 12 минут
09:16 2 минуты09:182 часа 23 минут
09:28 2 минуты09:302 часа 33 минут
09:35 2 минуты09:372 часа 38 минут
09:44 2 минуты09:462 часа 45 минут
09:59 14 минут10:132 часа 58 минут
10:27 9 минут10:363 часа 12 минут
10:47 1 минута10:483 часа 23 минут
10:51 1 минута10:523 часа 26 минут
10:55 4 минуты10:593 часа 29 минут
11:17 3 минуты11:203 часа 47 минут
11:32 3 минуты11:353 часа 59 минут
11:50 4 часа 14 минут
початок о 19:00 ціна квитків 20-30 грн.
Художественный...
Будинок з химерами або Будинок Городецького....
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Є в нашій області один дуже цікавий водоспад - найбільший...
Отже, це наша перша так би мовити сімейна поїздка до Криму....
8- го вересня після заходу сонця, за єврейським календарем...
Я не сперечаюся, що обласний центр у вечірніх вогнях найкращий,...
За 2 дні до поїздки ми забронювали номер на сайті готелю,...