увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
282
сумы — харьков
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
07:05
07:24 2 минуты07:26 19 минут
07:33 1 минута07:34 26 минут
07:44 2 минуты07:46 36 минут
08:05 2 минуты08:07 55 минут
08:22 1 минута08:231 час 10 минут
08:27 2 минуты08:291 час 14 минут
08:56 2 минуты08:581 час 41 минут
09:10 2 минуты09:121 час 53 минут
10:03 2 минуты10:052 часа 44 минут
10:38 3 часа 17 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:1...4 °C
вночі:-3...1 °C
Останні коментарі
Сніжинка, 12:46
Козелець -готель, 13:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Мініатюрний містечко (4 тис. жителів), яке загубилося в лісах...
На автомобілі Тойота Спринтер Каріб 1997 -го року з правим...
Вибір є завжди! Все наше життя - суцільна низка виборів,...
Оспіваний поетами всіх народів і всіх країн, нарцис поступається...
Все хороше, як відомо, має властивість закінчуватися. Закінчився...