увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
222О
керчь — киев
26.05-31.08.08 ежедневно; 2.09-16.09.08 по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
16:50
17:23 2 минуты17:25 33 минут
17:42 2 минуты17:44 50 минут
18:00 2 минуты18:021 час 6 минут
18:16 2 минуты18:181 час 20 минут
18:41 2 минуты18:431 час 43 минут
19:04 5 минут19:092 часа 4 минуты
19:25 2 минуты19:272 часа 20 минут
19:51 2 минуты19:532 часа 44 минут
20:21 1 минута20:223 часа 12 минут
21:07 18 минут21:253 часа 57 минут
22:16 2 минуты22:184 часа 48 минут
23:19 2 минуты23:215 часов 49 минут
00:51 5 минут00:567 часов 19 минут
02:02 2 минуты02:048 часов 25 минут
03:10 15 минут03:259 часов 31 минут
04:14 2 минуты04:1610 часов 20 минут
05:24 2 минуты05:2611 часов 28 минут
06:42 2 минуты06:4412 часов 44 минут
07:22 28 минут07:5013 часов 22 минут
08:33 2 минуты08:3514 часов 5 минут
08:52 1 минута08:5314 часов 22 минут
09:16 23 минут09:3914 часов 45 минут
10:22 2 минуты10:2415 часов 28 минут
10:44 2 минуты10:4615 часов 48 минут
11:17 16 минут11:3316 часов 19 минут
13:02 17 часов 48 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:18...23 °C
вночі:9...15 °C
Останні коментарі
Славута, 10:22
Славута, 20:00
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Що таке Буковель ? Якщо хто не знає, це спроба України створити...
Часто чув від своїх знайомих, які повернулися з літнього...
У Донецьк я вирішив заїхати по дорозі з Дніпропетровська,...
Тернопіль - одне з трьох обласних центрів Галичини ( 217...
Є у нас така стежка. Ще називають Сонячної, тому що в радянський...