увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
222О
керчь — киев
26.05-31.08.08 ежедневно; 2.09-16.09.08 по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
16:50
17:23 2 минуты17:25 33 минут
17:42 2 минуты17:44 50 минут
18:00 2 минуты18:021 час 6 минут
18:16 2 минуты18:181 час 20 минут
18:41 2 минуты18:431 час 43 минут
19:04 5 минут19:092 часа 4 минуты
19:25 2 минуты19:272 часа 20 минут
19:51 2 минуты19:532 часа 44 минут
20:21 1 минута20:223 часа 12 минут
21:07 18 минут21:253 часа 57 минут
22:16 2 минуты22:184 часа 48 минут
23:19 2 минуты23:215 часов 49 минут
00:51 5 минут00:567 часов 19 минут
02:02 2 минуты02:048 часов 25 минут
03:10 15 минут03:259 часов 31 минут
04:14 2 минуты04:1610 часов 20 минут
05:24 2 минуты05:2611 часов 28 минут
06:42 2 минуты06:4412 часов 44 минут
07:22 28 минут07:5013 часов 22 минут
08:33 2 минуты08:3514 часов 5 минут
08:52 1 минута08:5314 часов 22 минут
09:16 23 минут09:3914 часов 45 минут
10:22 2 минуты10:2415 часов 28 минут
10:44 2 минуты10:4615 часов 48 минут
11:17 16 минут11:3316 часов 19 минут
13:02 17 часов 48 минут
За свої розмірами Аквапарк Мис Доброї Надії...
Музей народної архітектури та побуту знаходиться...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-3...3 °C
вночі:-3...1 °C
Останні коментарі
Дубравушка, 21:20
Прибій, 18:50
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Скелі Адалари, вид з пляжу Гурзуфа. На скелях, якщо підпливти...
Багато хто з нас йшли в цей похід, щоб зустріти золоту осінь...
Козелець - селище (8 тис. жителів) на трасі Київ -Чернігів...
Всього 248 кілометрів від Києва.
Звичайно, це не Красноярські " Стовпи ", що не Чортова вежа...