увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
98Л (галичина)
львов — киев
круглогодично по понедельникам, вторникам, четвергам, пятницам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:00
20:50 2 минуты20:52 50 минут
21:14 2 минуты21:161 час 12 минут
21:35 2 минуты21:371 час 31 минут
22:15 5 минут22:202 часа 9 минут
23:14 2 минуты23:163 часа 3 минуты
23:25 2 минуты23:273 часа 12 минут
00:18 5 минут00:234 часа 3 минуты
00:53 2 минуты00:554 часа 33 минут
01:52 21 минут02:135 часов 30 минут
02:57 3 минуты03:006 часов 14 минут
03:19 2 минуты03:216 часов 33 минут
03:54 2 минуты03:567 часов 6 минут
05:11 2 минуты05:138 часов 21 минут
06:30 9 часов 38 минут
Ангарський перевал - одне з небагатьох місць...
Михайлівський Золотоверхий собор - один з найдавніших...
Погода в Києвіінше місто
вдень:2...7 °C
вночі:-2...1 °C
Останні коментарі
Карпатський мисливець, 00:39
Золочів, 19:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
З відмінним настроєм ми вийшли з автобуса в кінці села...
Щороку з настанням осені в моєму житті настає пора..., ні,...
Історичні землі Волині зараз в ходять до складу різних...
У Львівській області України знаходиться безліч замків,...
Все хороше, як відомо, має властивість закінчуватися. Закінчився...