увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
98Л (галичина)
львов — киев
круглогодично по понедельникам, вторникам, четвергам, пятницам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:00
20:50 2 минуты20:52 50 минут
21:14 2 минуты21:161 час 12 минут
21:35 2 минуты21:371 час 31 минут
22:15 5 минут22:202 часа 9 минут
23:14 2 минуты23:163 часа 3 минуты
23:25 2 минуты23:273 часа 12 минут
00:18 5 минут00:234 часа 3 минуты
00:53 2 минуты00:554 часа 33 минут
01:52 21 минут02:135 часов 30 минут
02:57 3 минуты03:006 часов 14 минут
03:19 2 минуты03:216 часов 33 минут
03:54 2 минуты03:567 часов 6 минут
05:11 2 минуты05:138 часов 21 минут
06:30 9 часов 38 минут
Скіпенс - невеликий гірськолижний комплекс (клуб),...
1. За цю відпустку мені вдалося також побувати...
Погода в Києвіінше місто
вдень:22...25 °C
вночі:13...18 °C
Останні коментарі
LaVita, 23:22
Унава, 21:39
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Міста чорноморського узбережжя нанизані на берегову лінію,...
Хоч і сама подорож планувалося дуже довго, сама поїздка...
Дуже часто ми недооцінюємо красу рідного краю, помилково...
Греки - мореплавці заснували Херсонес у VI столітті до нашої...
Одеса, один з найкрасивіших і цікавих міст, в яких я бував....