увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
98Л (галичина)
львов — киев
круглогодично по понедельникам, вторникам, четвергам, пятницам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:00
20:50 2 минуты20:52 50 минут
21:14 2 минуты21:161 час 12 минут
21:35 2 минуты21:371 час 31 минут
22:15 5 минут22:202 часа 9 минут
23:14 2 минуты23:163 часа 3 минуты
23:25 2 минуты23:273 часа 12 минут
00:18 5 минут00:234 часа 3 минуты
00:53 2 минуты00:554 часа 33 минут
01:52 21 минут02:135 часов 30 минут
02:57 3 минуты03:006 часов 14 минут
03:19 2 минуты03:216 часов 33 минут
03:54 2 минуты03:567 часов 6 минут
05:11 2 минуты05:138 часов 21 минут
06:30 9 часов 38 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...6 °C
вночі:-2...2 °C
Останні коментарі
Східниця, 13:09
Прибій, 07:12
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Між містами Мукачево та Свалява, в селищі Карпати, знаходиться...
Не вірите ? Тоді читайте цей великий і цікавий звіт про місто...
Червоні печери або Кизил Коба ( укр. Червоні печери, Кизил-Коба,...
За останні кілька років Батумі перетворився на популярному...
У Бахчисараї я бував багато разів, так вийшло, що це мій...