увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
98Л (галичина)
львов — киев
круглогодично по понедельникам, вторникам, четвергам, пятницам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:00
20:50 2 минуты20:52 50 минут
21:14 2 минуты21:161 час 12 минут
21:35 2 минуты21:371 час 31 минут
22:15 5 минут22:202 часа 9 минут
23:14 2 минуты23:163 часа 3 минуты
23:25 2 минуты23:273 часа 12 минут
00:18 5 минут00:234 часа 3 минуты
00:53 2 минуты00:554 часа 33 минут
01:52 21 минут02:135 часов 30 минут
02:57 3 минуты03:006 часов 14 минут
03:19 2 минуты03:216 часов 33 минут
03:54 2 минуты03:567 часов 6 минут
05:11 2 минуты05:138 часов 21 минут
06:30 9 часов 38 минут
Парк кам'яних скульптур, який ще називають...
Головна та центральна вулиця Києва Хрещатик...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Червоні печери або Кизил Коба ( укр. Червоні печери, Кизил-Коба,...
Дубно - ще один обов'язковий до відвідин місто для всіх,...
Історія Воронцовського палацу почалася в 1824 р., коли генерал...
До Львова ми вирішили заглянути до того, як потрапимо в...
Прип'ять та Чорнобильська АЕС, Україна.
26 квітня 2011 виповнилося...