увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
88Л
ковель — симферополь
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
08:26
08:52 2 минуты08:54 26 минут
09:24 3 минуты09:27 56 минут
09:45 23 минут10:081 час 14 минут
10:24 20 минут10:441 час 30 минут
10:59 2 минуты11:011 час 45 минут
11:36 2 минуты11:382 часа 20 минут
12:04 8 минут12:122 часа 46 минут
12:30 22 минут12:523 часа 4 минуты
13:20 2 минуты13:223 часа 32 минут
13:40 2 минуты13:423 часа 50 минут
13:55 2 минуты13:574 часа 3 минуты
14:22 3 минуты14:254 часа 28 минут
14:55 2 минуты14:574 часа 58 минут
15:21 2 минуты15:235 часов 22 минут
15:46 2 минуты15:485 часов 45 минут
16:27 3 минуты16:306 часов 24 минут
16:58 20 минут17:186 часов 52 минут
18:57 2 минуты18:598 часов 31 минут
19:57 2 минуты19:599 часов 29 минут
20:28 2 минуты20:309 часов 58 минут
20:50 1 минута20:5110 часов 18 минут
21:28 15 минут21:4310 часов 55 минут
22:05 2 минуты22:0711 часов 17 минут
22:19 2 минуты22:2111 часов 29 минут
23:01 4 минуты23:0512 часов 9 минут
23:38 2 минуты23:4012 часов 42 минут
00:56 2 минуты00:5813 часов 58 минут
01:56 2 минуты01:5814 часов 56 минут
02:30 20 минут02:5015 часов 28 минут
03:44 2 минуты03:4616 часов 22 минут
04:39 5 минут04:4417 часов 15 минут
06:10 18 минут06:2818 часов 41 минут
06:50 2 минуты06:5219 часов 3 минуты
07:33 2 минуты07:3519 часов 44 минут
08:21 3 минуты08:2420 часов 30 минут
08:48 2 минуты08:5020 часов 54 минут
09:40 21 часов 44 минут
Хутір Савки - це історично- етнографічний комплекс,...
Київська фортеця розташовується на правому...
Погода в Києвіінше місто
вдень:17...21 °C
вночі:11...15 °C
Останні коментарі
Поїздка в Грузію : Сходження на Казбек, 21:28
Екскурсіії до кондитерської фабрики Roshen, 15:42
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Євпаторія виявилася напрочуд приємним, красивим і дуже...
Їздив влітку в Переяслав -Хмельницький. Наслухався захопленого...
Уздовж Чорного моря із заходом в День Дурня
У багатьох містах можна знайти приклад, коли будівництво...
Треба зізнатися, до свого сорому, я довгий час навіть не...