увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
964 (беспересадочный вагон)
гайворон — ясиноватая
круглогодично по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
14:00
14:40 2 минуты14:42 40 минут
15:02 18 минут15:201 час
16:02 2 минуты16:041 час 42 минут
16:41 23 минут17:042 часа 19 минут
17:22 2 минуты17:242 часа 37 минут
17:40 2 минуты17:422 часа 53 минут
18:001 час 11 минут19:113 часа 11 минут
19:30 1 минута19:313 часа 30 минут
19:49 2 минуты19:513 часа 48 минут
20:10 1 минута20:114 часа 7 минут
20:33 2 минуты20:354 часа 29 минут
21:10 2 минуты21:125 часов 4 минуты
21:22 2 минуты21:245 часов 14 минут
22:03 2 минуты22:055 часов 53 минут
22:26 1 минута22:276 часов 14 минут
22:44 2 минуты22:466 часов 31 минут
23:13 31 минут23:446 часов 58 минут
00:06 2 минуты00:087 часов 20 минут
00:21 2 минуты00:237 часов 33 минут
01:02 3 минуты01:058 часов 12 минут
01:38 2 минуты01:408 часов 45 минут
02:59 2 минуты03:0110 часов 4 минуты
03:32 2 минуты03:3410 часов 35 минут
04:02 2 минуты04:0411 часов 3 минуты
04:35 20 минут04:5511 часов 34 минут
05:43 2 минуты05:4512 часов 22 минут
07:00 2 минуты07:0213 часов 37 минут
07:13 2 минуты07:1513 часов 48 минут
07:44 2 минуты07:4614 часов 17 минут
08:14 3 минуты08:1714 часов 45 минут
08:30 2 минуты08:3214 часов 58 минут
08:52 2 минуты08:5415 часов 18 минут
09:11 2 минуты09:1315 часов 35 минут
09:33 25 минут09:5815 часов 55 минут
10:19 16 часов 16 минут
Как раз начался мелкий дождик коли ми прибули...
Гора Красія (1036.2 м) прекрасне місце для любителів...
Погода в Києвіінше місто
вдень:19...25 °C
вночі:10...15 °C
Останні коментарі
Золочів, 21:53
Рукавичка, 21:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
... і не буду постити нескінченні фото Дюка Рішельє, Дерибасівській,...
Місто Дніпропетровськ, в минулому житті Катеринослав, планувався...
Звідки пішла земля руська ? Вважаю на це питання всі можуть...
Західна Україна міцно асоціюється в головах туристів з...
"Перша частина - маршрут по Великому каньйону, друга частина...