увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
618К
хмельницкий — киев
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
11:14
11:18 4 минуты11:22 4 минуты
11:29 2 минуты11:31 11 минут
11:39 1 минута11:40 19 минут
11:47 1 минута11:48 26 минут
11:53 1 минута11:54 31 минут
12:03 1 минута12:04 40 минут
12:10 1 минута12:11 46 минут
12:21 1 минута12:22 56 минут
12:33 5 минут12:381 час 7 минут
12:46 1 минута12:471 час 15 минут
12:54 1 минута12:551 час 22 минут
13:11 2 минуты13:131 час 38 минут
13:23 1 минута13:241 час 48 минут
13:32 1 минута13:331 час 56 минут
13:55 1 минута13:562 часа 18 минут
14:08 3 минуты14:112 часа 30 минут
14:22 1 минута14:232 часа 41 минут
14:30 1 минута14:312 часа 48 минут
14:48 5 минут14:533 часа 5 минут
15:04 1 минута15:053 часа 16 минут
15:12 1 минута15:133 часа 23 минут
15:20 1 минута15:213 часа 30 минут
15:35 5 минут15:403 часа 44 минут
15:53 1 минута15:543 часа 57 минут
16:00 1 минута16:014 часа 3 минуты
16:07 1 минута16:084 часа 9 минут
16:13 1 минута16:144 часа 14 минут
16:25 1 минута16:264 часа 25 минут
16:37 1 минута16:384 часа 36 минут
16:49 44 минут17:334 часа 47 минут
19:48 7 часов 2 минуты

Художественный руководитель театра: Бровун...
Музей народної архітектури та побуту знаходиться...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...1 °C
вночі:-1...1 °C
Останні коментарі
Visa Travel, 11:26
Східниця, 17:16
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Найяскравіша і впізнавана пам'ятка Луцька - це дуже древній...
Київське метро - добротне, наше радянське. Наше метро взагалі...
У стилі середньовічного лицарського замку розташований...
Завдяки одній людині - справжньому патріоту рідного краю,...
- Ві в місто ? - Мі до Одеси, а ві не знаю, куди. Вереснева Одеса...