увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
26Л (карпати)
львов — одесса
c 31.08.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
19:45
20:35 2 минуты20:37 50 минут
20:59 2 минуты21:011 час 12 минут
21:58 7 минут22:052 часа 9 минут
23:00 2 минуты23:023 часа 4 минуты
23:11 2 минуты23:133 часа 13 минут
00:05 7 минут00:124 часа 5 минут
01:38 20 минут01:585 часов 31 минут
03:08 2 минуты03:106 часов 41 минут
04:53 22 минут05:158 часов 24 минут
06:44 2 минуты06:469 часов 53 минут
07:51 10 часов 58 минут
Міські ворота в Кам'янці- Подільському є найдавнішими...
Центром міста Херсона є Херсонська фортеця,...
Погода в Києвіінше місто
вдень:1...4 °C
вночі:-3...1 °C
Останні коментарі
Сніжинка, 12:46
Козелець -готель, 13:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Чемпіонат Дністра з футболу. )
Невеликий, красиве курортне містечко на Чорному морі. Населення...
Диканька - найвідоміший селище України, звичайно ж завдяки...
Як сказав Жванецький : " За Дерибасівській гуляють поступово...