увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
26Л (карпати)
львов — одесса
c 31.08.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
19:45
20:35 2 минуты20:37 50 минут
20:59 2 минуты21:011 час 12 минут
21:58 7 минут22:052 часа 9 минут
23:00 2 минуты23:023 часа 4 минуты
23:11 2 минуты23:133 часа 13 минут
00:05 7 минут00:124 часа 5 минут
01:38 20 минут01:585 часов 31 минут
03:08 2 минуты03:106 часов 41 минут
04:53 22 минут05:158 часов 24 минут
06:44 2 минуты06:469 часов 53 минут
07:51 10 часов 58 минут
У Полтаві, крім багатьох пам'яток, дуже привертає...
Храм Голосіївська пустинь розташований в надзвичайно...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Прип'ять та Чорнобильська АЕС, Україна.
26 квітня 2011 виповнилося...
Так називався наш одноденний екотур.
Вознесенськ єдине...
8- го вересня після заходу сонця, за єврейським календарем...
Нещодавно мені пощастило побувати в новій, досі не знайомої...
Саме ці слова привернули мою увагу, виділяючи одне оголошення...