увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
420
николаев — киев
25.05-31.08.2008 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
18:54
20:24 10 минут20:341 час 30 минут
21:26 2 минуты21:282 часа 22 минут
22:10 2 минуты22:123 часа 4 минуты
22:45 2 минуты22:473 часа 37 минут
23:28 2 минуты23:304 часа 18 минут
00:03 21 минут00:244 часа 51 минут
01:32 5 минут01:375 часов 59 минут
02:40 24 минут03:047 часов 2 минуты
03:20 8 минут03:287 часов 18 минут
03:56 5 минут04:017 часов 46 минут
06:18 36 минут06:5410 часов 3 минуты
08:01 2 минуты08:0311 часов 10 минут
08:34 2 минуты08:3611 часов 41 минут
09:32 2 минуты09:3412 часов 37 минут
10:08 3 минуты10:1113 часов 11 минут
11:15 14 часов 15 минут
Неаполь Скіфський являє собою історико -археологічний...
Держпром - Будинок державної промисловості,...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...3 °C
вночі:-3...2 °C
Останні коментарі
Олександрія, 15:42
Східниця, 09:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Напередодні набирає все більшої популярності Хеллоуїна...
Ужгород - одне з найдавніших слов'янських міст (заснований...
Відправимося в Тернопіль щоб побувати в 250 разів більш...
Мгарський монастир із золотими зірками на куполах, побудований...
Чернівці навіть на людину, неодноразово змученого красотами...