увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
316
запорожье — киев
25.05-30.09.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
14:14
14:24 2 минуты14:26 10 минут
14:53 2 минуты14:55 37 минут
15:32 2 минуты15:341 час 14 минут
15:53 2 минуты15:551 час 33 минут
16:26 20 минут16:462 часа 4 минуты
17:10 2 минуты17:122 часа 28 минут
17:24 2 минуты17:262 часа 40 минут
17:37 2 минуты17:392 часа 51 минут
18:01 2 минуты18:033 часа 13 минут
18:45 3 минуты18:483 часа 55 минут
18:58 1 минута18:594 часа 5 минут
19:17 31 минут19:484 часа 23 минут
20:56 24 минут21:205 часов 31 минут
21:36 2 минуты21:385 часов 47 минут
22:02 2 минуты22:046 часов 11 минут
22:46 4 минуты22:506 часов 53 минут
00:36 20 минут00:568 часов 39 минут
01:27 2 минуты01:299 часов 10 минут
02:28 2 минуты02:3010 часов 9 минут
04:08 11 часов 47 минут
Цікава й багата історія задовольняють святого...
Поштова площа у Києві пов'язує Верхнє місто,...
Погода в Києвіінше місто
вдень:14...18 °C
вночі:5...8 °C
Останні коментарі
Карпатський мисливець, 00:39
Золочів, 19:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
У чергове наше перебування в Києві нам потрібно було згаяти...
У минулому 2001 році в серпні ми вирішили поїхати на Тарханкут....
Відомо, що сильні емоційні потрясіння в житті людини сприяють...
Село Бене, розташоване в Закарпатській області України,...
Золочів - районний центр у Львівській області, що розташувався...