увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
277
донецк — симферополь
15.06-31.08.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
12:57
13:54 3 минуты13:57 57 минут
14:24 2 минуты14:261 час 24 минут
14:54 2 минуты14:561 час 52 минут
15:11 2 минуты15:132 часа 7 минут
16:23 2 минуты16:253 часа 17 минут
17:19 5 минут17:244 часа 11 минут
19:07 17 минут19:245 часов 54 минут
20:27 2 минуты20:296 часов 57 минут
21:16 4 минуты21:207 часов 44 минут
22:45 9 часов 9 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:22...24 °C
вночі:10...16 °C
Останні коментарі
Східниця, 02:48
Корець, 03:22
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Виявляється, в Києві не тільки можна погуляти по звичайному...
Місто Львів зі своєю багатющою історією по - справжньому...
У мене було 3 повноцінних дні в Києві. За ці 3 дні я подивився...
Кам'янець - Подільський - місто -замок, одне з семи чудес...
У Карпатах збереглося досить багато дерев'яних церков...