увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
183
воронеж — симферополь
7.06-3.07.08 по нечетным, 4.07-5.09.08 ежедневно, 7.09-21.09.08 по нечетным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:58
18:37 2 минуты18:39 39 минут
20:13 5 минут20:182 часа 13 минут
20:55 1 минута20:562 часа 50 минут
21:30 20 минут21:503 часа 24 минут
22:27 2 минуты22:294 часа 1 минута
23:24 2 минуты23:264 часа 56 минут
00:07 1 минута00:085 часов 37 минут
00:31 1 минута00:326 часов
01:31 40 минут02:116 часов 59 минут
02:33 34 минут03:077 часов 21 минут
04:55 2 минуты04:579 часов 9 минут
05:47 2 минуты05:499 часов 59 минут
06:28 2 минуты06:3010 часов 38 минут
07:30 4 минуты07:3411 часов 38 минут
09:08 2 минуты09:1013 часов 12 минут
10:14 2 минуты10:1614 часов 16 минут
11:00 3 минуты11:0315 часов
12:20 16 часов 17 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...1 °C
вночі:-3...2 °C
Останні коментарі
Козелець -готель, 01:14
Сміла, 23:34
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Часто буває ситуація, коли є пара зайвих днів + вихідні,...
Невеликий звіт про відвідування музею народної архітектури...
Вирішили, що, все-таки, Бахчисарайські фонтани потрібно...
Відправимося в Тернопіль щоб побувати в 250 разів більш...
Хоча гора Ай -Петрі і не відноситься до найвищих вершин...