увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
183
воронеж — симферополь
7.06-3.07.08 по нечетным, 4.07-5.09.08 ежедневно, 7.09-21.09.08 по нечетным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:58
18:37 2 минуты18:39 39 минут
20:13 5 минут20:182 часа 13 минут
20:55 1 минута20:562 часа 50 минут
21:30 20 минут21:503 часа 24 минут
22:27 2 минуты22:294 часа 1 минута
23:24 2 минуты23:264 часа 56 минут
00:07 1 минута00:085 часов 37 минут
00:31 1 минута00:326 часов
01:31 40 минут02:116 часов 59 минут
02:33 34 минут03:077 часов 21 минут
04:55 2 минуты04:579 часов 9 минут
05:47 2 минуты05:499 часов 59 минут
06:28 2 минуты06:3010 часов 38 минут
07:30 4 минуты07:3411 часов 38 минут
09:08 2 минуты09:1013 часов 12 минут
10:14 2 минуты10:1614 часов 16 минут
11:00 3 минуты11:0315 часов
12:20 16 часов 17 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Зимовий Крим. Він може бути дуже різним. Наприкінці січня...
За останні кілька років Батумі перетворився на популярному...
Невеликий, красиве курортне містечко на Чорному морі. Населення...
Усім вам, напевно, неодноразово доводилося бачити Літній...
Автор Варвара Крот Cердце моє підкорили Карпати. Цю країну...