увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
118
хмельницкий — дебальцево
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
13:40
14:03 2 минуты14:05 23 минут
14:14 2 минуты14:16 32 минут
14:33 2 минуты14:35 49 минут
15:30 2 минуты15:321 час 44 минут
15:53 10 минут16:032 часа 5 минут
16:23 2 минуты16:252 часа 25 минут
17:00 2 минуты17:023 часа
17:51 2 минуты17:533 часа 49 минут
18:31 2 минуты18:334 часа 27 минут
19:27 29 минут19:565 часов 21 минут
20:35 2 минуты20:376 часов
21:22 2 минуты21:246 часов 45 минут
22:00 2 минуты22:027 часов 21 минут
22:34 2 минуты22:367 часов 53 минут
23:06 19 минут23:258 часов 23 минут
23:47 2 минуты23:498 часов 45 минут
00:03 2 минуты00:058 часов 59 минут
00:16 2 минуты00:189 часов 10 минут
00:28 2 минуты00:309 часов 20 минут
00:45 2 минуты00:479 часов 35 минут
01:13 20 минут01:3310 часов 1 минута
02:50 2 минуты02:5211 часов 18 минут
03:45 2 минуты03:4712 часов 11 минут
04:17 37 минут04:5412 часов 41 минут
05:08 2 минуты05:1012 часов 55 минут
05:48 2 минуты05:5013 часов 33 минут
06:02 2 минуты06:0413 часов 45 минут
06:23 2 минуты06:2514 часов 4 минуты
06:46 2 минуты06:4814 часов 25 минут
07:16 2 минуты07:1814 часов 53 минут
07:42 28 минут08:1015 часов 17 минут
08:35 2 минуты08:3715 часов 42 минут
08:55 2 минуты08:5716 часов
09:20 3 минуты09:2316 часов 23 минут
09:44 2 минуты09:4616 часов 44 минут
10:10 2 минуты10:1217 часов 8 минут
10:25 3 минуты10:2817 часов 21 минут
10:44 3 минуты10:4717 часов 37 минут
11:05 2 минуты11:0717 часов 55 минут
11:53 3 минуты11:5618 часов 41 минут
12:22 2 минуты12:2419 часов 7 минут
12:33 2 минуты12:3519 часов 16 минут
12:55 3 минуты12:5819 часов 36 минут
13:37 20 часов 15 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:11...15 °C
вночі:4...6 °C
Останні коментарі
Престиж, 12:28
Східниця, 16:13
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Львів, як відомо, поряд з Санкт -Петербургом і Києвом входить...
Одним з цікавих і привабливих для цікавих туристів місць...
Вибір є завжди! Все наше життя - суцільна низка виборів,...
Я люблю курорти. Але не відпочивати ( бо вважаю подібний...
За останні кілька років Батумі перетворився на популярному...