увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
108 (беспересадочный вагон)
одесса — вроцлав
22.06.08-31.08.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
18:13
19:17 2 минуты19:191 час 4 минуты
20:42 15 минут20:572 часа 27 минут
21:48 2 минуты21:503 часа 18 минут
22:48 2 минуты22:504 часа 16 минут
23:56 -1420 00:165 часов 22 минут
01:41 4 минуты01:456 часов 47 минут
02:38 2 минуты02:407 часов 40 минут
02:48 2 минуты02:507 часов 48 минут
03:37 5 минут03:428 часов 35 минут
04:38 2 минуты04:409 часов 31 минут
05:05 2 минуты05:079 часов 56 минут
05:571 час 21 минут07:1810 часов 46 минут
08:43 54 минут09:3712 часов 11 минут
09:262 часа 40 минут12:0636 часов
12:33 1 минута12:3436 часов 27 минут
12:46 1 минута12:4736 часов 39 минут
13:06 1 минута13:0736 часов 58 минут
13:23 2 минуты13:2537 часов 14 минут
13:58 2 минуты14:0037 часов 47 минут
14:25 2 минуты14:2738 часов 12 минут
14:57 1 минута14:5838 часов 42 минут
15:25 15 минут15:4039 часов 9 минут
15:48 5 минут15:5339 часов 17 минут
16:34 1 минута16:3539 часов 58 минут
17:29 5 минут17:3440 часов 52 минут
17:55 1 минута17:5641 часов 13 минут
18:05 2 минуты18:0741 часов 22 минут
18:37 1 минута18:3841 часов 52 минут
19:18 1 минута19:1942 часов 32 минут
19:47 1 минута19:4843 часов
20:27 43 часов 39 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...1 °C
вночі:-1...1 °C
Останні коментарі
Глобине, 17:38
Сузір'я Карпат, 21:38
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Не така страшна Арабатка, як її малюють.
Львів - дуже гарне місто, в якійсь мірі навіть домашній,...
Отже, це наша перша так би мовити сімейна поїздка до Криму....
Це те саме легендарне місце, де на початку липня 1942 го прийняли...
Нещодавно їздили відпочивати на Україну, гуляли, купалися,...