увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
108 (беспересадочный вагон)
одесса — пшемысль
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
18:13
19:17 2 минуты19:191 час 4 минуты
20:42 15 минут20:572 часа 27 минут
21:48 2 минуты21:503 часа 18 минут
22:48 2 минуты22:504 часа 16 минут
23:56 -1420 00:165 часов 22 минут
01:41 4 минуты01:456 часов 47 минут
02:38 2 минуты02:407 часов 40 минут
02:48 2 минуты02:507 часов 48 минут
03:37 5 минут03:428 часов 35 минут
04:38 2 минуты04:409 часов 31 минут
05:05 2 минуты05:079 часов 56 минут
05:571 час 21 минут07:1810 часов 46 минут
08:43 54 минут09:3712 часов 11 минут
09:26 36 часов
Погода в Києвіінше місто
вдень:1...4 °C
вночі:-3...1 °C
Останні коментарі
Сніжинка, 12:46
Козелець -готель, 13:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Є в нашій області один дуже цікавий водоспад - найбільший...
Кажуть, одного разу секретний агент 007 зійшов з розуму,...
Є люди, які час від часу роблять всього один крок, ступаючи,...
30 липня. Стартували з Тольятті на Уфи. Вражають величезні...
У багатьох містах можна знайти приклад, коли будівництво...